Teniso naujienos

Mūsų klubo komanda iškovojo auksą

2012 m. liepos 18 dieną Liepojoje (Latvijoje) įvyko komandinis teniso turnyras Tennis Star:Liepojos teniso mokykla. Rezultatu 14:10 laimėjo Tennis Star komanda. Nuoširdžiai sveikiname visus komandos sportininkus ir dėkojame mūsų klubo treneriams, nes 2011 metais vyko toks pats turnyras, bet laimėti mums nepavyko. Sąlygos, lyginant su tuo, ką turėjome anksčiau, vis gerėja, taip pat gerėja ir mūsų žaidėjų rezultatai. Todėl kiekviena pergalė svarbi ne tik patiems sportininkams ar jų treneriams, bet ir mūsų klubui. Nuotraukos galerijoje bei facebooke.

Komandinis turnyras Tennis Star - Vakarų tenisas

Š. m. liepos 11 dieną Klaipėdoje įvyko komandinis teniso turnyras "Tennis Star":"Vakarų tenisas". Rezultatu 17:6 nugalėjo Tennis Star komanda. Susitikimų rezultatai bei turnyro nuotraukos.

Turnyrai Klaipėdoje „Tennis Star taurei laimėti“

2012 m. birželio 8-10 dienomis Klaipėdoje vyko jaunių 12 m. ir jaunesnių reitinginis turnyras „Tennis Star taurei laimėti“ ir vaikų 10 m. ir jaunesnių teniso turnyras. Nuostabus oras leido vaikams ir jaunimui kovoti, laimėti ne tik prizines vietas bet ir gauti reitinginius taškus. Taip pat "Krasta Auto" įgaliotas BMW ir MINI atstovas Lietuvoje įsteigė prizą 12 metų ir jaun. berniukų grupės turnyro nugalėtojui, varžybų metu dalyviai galėjo numalšinti troškulį kokybišku „Nestle Aquarel“ vandeniu.
10 ir jaun. berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Nikita Fiodorov (Klaipėda), antra vieta atiteko Artemijui Gerasimchiuk (Kaliningradas), trečią vietą iškovojo Augustas Petryla (Šiauliai).
Mergaičių grupėje iki 10 metų laimėtoja tapo Nika Novikova (Klaipėda), antra liko Eva Avatisyan (Kaliningradas), trečią vietą iškovojo Darja Mitrokhina (Klaipėda).
12 metų ir jaun. berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Ignas Čipkus (Vilnius), antra vieta atiteko Tadui Štreimikiui (Vilnius), trečią vietą iškovojo Matas Supranavičius (Vilnius).
12 metų ir jaun. mergaičių grupėje pirmą vietą iškovojo Verą Antonovą (Šiauliai), antra liko Deimantė Chailenko (Kaunas), trečia - Justina Norinkevičiūtė (Kaunas).
Sveikiname turnyro prizininkus ir linkime sėkmės.
Nuotraukos Daugiau nuotraukų facebooke
Rezultatai: U12 berniukai U12 mergaitės U10 berniukai U10 mergaitės

10 metų ir jaunesnių bei 12 metų ir jaunesnių vaikų teniso turnyras skirtas vaikų gynimo dienai paminėti

Š. m. birželio 2 - 3 dienomis Klaipėdos miesto savivaldybė, Tennis Star, Omnitel bei Mineraliniai vandenys padovanojo vaikams teniso turnyrą skirtą paminėti Tarptautinei vaikų gynimo dienai.
10 metų ir jaunesnių berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Dominykas Stonkus (Palanga), antrą vietą laimėjo Edas Butvilas (Klaipėda), trečia vieta atiteko Erikui Osinui (Klaipėda), ketvirta - Nedui Sūdžiui (Šilutė).
10 metų ir jaunesnių mergaičių grupėjė nugalėtoja tapo Nika Novikova (Klaipėda), antrą vietą užėmė Darja Mitrokhina (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Valerija Kravčuk (Klaipėda), ketvirta atiteko Aistei Daugytei (Palanga).
12 metų ir jaunesnių berniukų grupėje nugalėtoju tapo Povilas Stonkus (Palanga), antrą vietą užėmė Nikita Viršilas (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Ivan Dodonov (Klaipėda), ketvirta atiteko Martinui Kostenko (Klaipėda).
12 metų ir jaunesnių mergaičių grupėjė laimėtoja tapo Julija Pucilo (Klaipėda), antrą vietą užėmė Emilija Nevieraitė (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Patricija Lapienytė (Klaipėda), ketvirta atiteko Anastasijai Judinai (Klaipėda). Malonu, kad turnyre dalyvavo vaikai iš Klaipėdos, Šilutės, Palangos, Kaliningrado. Nuoširdžiai sveikiname prizininkus ir linkime sėkmės.

Rezultatai U10 berniukai U10 mergaitės U12 berniukai U12 mergaitės

Prašymas

Prašymas

Gerbiami mūsų klubo Tennis Star tenisininkai ir tėveliai,
Kreipiamės į Jus su labai dideliu prašymu - mes jau turime savo teniso bazę (M.Gorkio mokyklos kieme) gal kas nors turi nereikalingus ofiso baldus (tinkamus naudojimui). Būtumėm labai dėkingi. Tel. +37065294534.

Tennis Star vasaros sezono atidarymo turnyras 1999 m. ir vyresn.

Š. m. gegužės 19-20 dienomis Tennis Star teniso aikštyne Daukanto g. 5, Klaipėdoje (M. Gorkio mokyklos kieme) įvyko klubo Tennis Star vasaros sezono atidarymas jaunimui 1999 m. ir vyresn. Rezultatai: Merginų grupėje turnyro laimėtoja tapo Diana Mačiulaitytė, 2 vieta atiteko Janai Plotkai, 3 vietą iškovojo Greta Novikova, paguodą - laimėjo Anastasija Judina. Berniukų grupėje laimėtojas tapo Donatas Budrikis, 2 vietą užėmė Dmitrij Goriagin, 3 vietą iškovojo Dovydas Petrovas, paguodą - laimėjo Benas Šikailovas. Sveikiname laimėtojus bei linkime didelės sėkmės ateityje.
14 m. ir jaun. ir 18 m. ir jaun. reitinginiai turnyrai Kaune

Gegužės 11-13 d. įvyks jaunių 14 m. ir jaunių 18 m. turnyrai Kaune. Išankstinė registracija vyko iki gegužės 2 d., išsibraukimo paraiškos priimamos el. paštu: gvidassabeckis@yahoo.com.
Registracija atvykus į varžybas:
Berniukų 14 m. dalyvių sąrašas Merginų 14 m. dalyvių sąrašas
Vaikinų 18 m. dalyvių sąrašas Merginų 18 m. dalyvių sąrašas
14 m. ir 18 m. turnyro nuostatai

Jaunių 12 m. ir 16 m. turnyrų Kaune dalyvių sąrašai

Gegužės 4-6 d. įvyks jaunių 12 m. ir jaunių 16 m. turnyrai. Dėmėsio – pasikeitė registracijos atvykus laikai. Berniukų 12 m. ir jaun. registracija atvykus gegužės 4 d. iki 10.30 val. Mergaičių 12 m. ir jaun. registracija atvykus gegužės 4 d. iki 11.30 val. Berniukų 16 m. ir jaun. registracija atvykus gegužės 4 d. iki 9.30 val. Mergaičių 16 m. ir jaun. registracija atvykus gegužės 5 d. iki 9.30 val.
Berniukų 12 m. sąrašas Mergaičių 12 m. sąrašas
Berniukų 16 m. sąrašas Mergaičių 16 m. sąrašas
12 m. ir 16 m. turnyro nuostatai 12 m. išsibraukimo forma 16 m. išsibraukimo forma

Dėl Lietuvos teniso sąjungos mėgėjų licencijos

Teniso sąjungos klubai-nariai 2012 m. sausio 13 d. LTS eilinėje konferencijoje vieningai pritarė teniso mėgėjų licencijos įvedimui, kaip priemonei vystyti mėgėjų-senjorų tenisą, gerinti turnyrų pravedimą, kurti žaidėjų duomenų bazę. Licencijos mokesčio suma – 60 litų einamiems metams (iki gruodžio 31d.). Licenciją privalės turėti visi teniso žaidėjai (vyrai ir moterys) nuo 30 metų ir vyresni, išskyrus vyrus nuo 60 m. ir vyresnius, ir moteris nuo 55 m. ir vyresnes, kurie norės žaisti nacionaliniuose reitinginiuose turnyruose ir turėti LTS reitingo taškus. Kas nežino, informuojame, kad LTS žaidėjo licenciją turi visi šalies tenisininkai sportininkai (nuo 9m. vaikų iki suaugusių), žaidžiantys oficialiuose LTS reitinginiuose turnyruose. LTS teniso mėgėjų-senjorų licencijos mokestis pradedamas rinkti nuo 2012 balandžio 16 d. Visa licencijos įsigijimo procedūra (nuo personalinių duomenų pateikimo iki mokesčio apmokėjimo) bus atliekama „on-line“ būdu LTS internetiniame puslapyje . Kadangi šiuo metu vyksta naujo puslapio kūrimo darbai, o senajame nėra tokių galimybių, todėl iki liepos 01 d. yra nustatoma supaprastinta licencijos įsigijimo tvarka:

Jaunių 12 m. ir jaunesnių turnyras Klaipėdoje

Kovo 31 – balandžio 1 d. Klaipėdoje įvyks reitinginis 12 m. ir jaunesnių turnyras „Vakarų Lietuvos vaikų varžybos U12“. Išankstinė registracija į turnyrą vyksta iki kovo 28 d. 19:00 val. Paraiškos priimamos el. paštu info@vakarutenisas.lt  Dauigiau informacijos turnyro nuostatuose.