Teniso naujienos

Uždaras Tennis Star turnyras "Vasaros sezono uždarymas 2014"

Uždaras Tennis Star turnyras "Vasaros sezono uždarymas 2014"

2014 m. rugsėjo 13 - 14 dienomis Tennis Star aikštyne įvyko vaikų ir jaunimo uždaras turnyras "Vasaros sezono uždarymas 2014".
1 grupė:
1 vieta. Anastasija Daškova
2 vieta. Vladislav Legencov
3 vieta. Liana Apanavičiūtė
paguoda Natan Dubrovskij
2 grupė:
1 vieta. Mira Agromova
2 vieta. Greta Uldukytė
3 vieta. Jekaterina Pavliukova 
3 grupė:
1 vieta. Andrej Sudakov
2 vieta. Darja Strelčenko
3 vieta. Aleksandra Lebedeva.
Sveikiname!

2014 m. Tennis Star organizuojamų turnyrų kalendorius

2014 m. Tennis Star organizuojamų turnyrų kalendorius

2014 m. Tennis Star organizuojamų turnyrų kalendorius.
Klubo Tennis Star šeimų porų turnyras 2014

Klubo Tennis Star šeimų porų turnyras 2014

2014 m. rugpjūčio 2 dieną Tennis Star aikštyne įvyko ilgai lauktas šeimų porų turnyras. Turnyre dalyvavo rekordinis porų skaičius - 37. Labai geras oras ir puiki nuotaika lydėjo viso turnyro metu. O po sunkių mačų - Oksanos Fiodorovos paruošti šašlykai. Kam nepavyko iškovoti prizinių vietų galėjo skaniai pavalgyti, pašokti arba pažaisti. Turnyro rezultatai: 1 grupėje (tėvai su mažais vaikais, su raudonais kamuoliais) nugalėtojais tapo Liza Konovalova su mama Oksana, antrą vietą iškovojo Semionova Ania su tėveliu Andrejumi, trečią - Emilis Atkočaitis su tėveliu Vaidu. 2 grupėje (tėvai su didesniais vaikais, su raudonais kamuoliais) nugalėtojais tapo - Artemij Fiodorov su mama Oksana, antrą vietą laimėjo Liza Viazmina su tėveliu Aleksandru, trečią - Aleksej Petrakov su broliu Arkadijum. 3 grupėje (su žaliais kamuoliais) nugalėtojais tapo Anna ir Ivan Dodonovai, antrą vietą iškovojo Benas Uldukis su tėveliu Andriumi, trečią - Maksim Sadovskij su Valerijum. 4 grupėje (su normaliais kamuoliais, stipriausia grupė) turnyro nugalėtojais tapo Kristijonas Janavičius su tėveliu Raivydu, antrą vietą iškovojo Nika Novikova su mama Irina, trečią - Kamilė Jonikaitė su tėveliu Tomu. Super finalą iškovojo Nikita Fiodorov su tėveliu Andrejumi. Taip pat buvo išrinkta turnyro draugiškiausia pora - Greta Uldukytė su mama Daina. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, draugams kas atvyko į mūsų šventę. Dėkojame Oksanai Fiodorovai už skanius šašlykus, dėkojame mūsų treneriams Tatjanai, Dmitrijui ir Andrejui už organizuotą nuostabų renginį ir teisėjams Janai, Valerijai ir kt. už pagalbą turnyre. Ir didžiulė padėka visiems visiems, kas padėjo organizuoti šventę. Nuotraukos facebooke.

Amelija iškovojo auksą, Maksim - sidabrą!

Amelija iškovojo auksą, Maksim - sidabrą!

2014 m. liepos 26 - 27 dienomis Vilties teniso aikštyne vyko 7 metų ir jaunesnių ir 9 metų ir jaunesnių teniso turnyrai. Turnyre varžėsi 32 vaikai. U9 mergaičių grupėje mūsų klubo sportininkė Amelija Anilionytė iškovojo 1 vietą, berniukų grupėje iki 9 m. Maksim Sadovskij laimėjo 2 vietą. Nuoširdžiai sveikiname klubo vaikus su pergalėm. Informacija apie turnyrus rasite svetainėje www.kogas.eu Nuotraukos facebooke.

12 ir jaunesnių, 14 ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras Palangoje

12 ir jaunesnių, 14 ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras Palangoje

2014 m. liepos 19-20 dienomis mūsų klubas pirmą kartą savo istorijoje organizavo U12 ir U14 LR reitinginį teniso turnyrą Palangoje "Auksinis JONEX", Respublikinėje sporto bazėje, Gelių g. Geras oras, rimtos kovos, emocijos lydėjo visus. Puikius prizus turnyro nugalėtojams ir prizininkams skyrė YONEX, Carlsberg, Respublikinė mokomoji sporto bazė, Tylli apranga (Latvija). Turnyre varžėsi apie 60 sportininkų. U12 mergaičių grupėje turnyro nugalėtoja tapo Klaudija Bubelytė (Šiauliai), kuri 3-čiame sete tie-breake nugalėjo Niką Novikovą (Klaipėda) 10/8, trečią vietą iškovojo Eva Simutytė (Šiauliai), paguodą - Irina Skladneva (Kaliningradas). Berniukų grupėje iki 12 metų stipriausias buvo Ugnius Bičkauskas (Šiauliai), antras liko Ainius Sabaliauskas (Vilnius), trečią vietą laimėjo Emilis Jukna (Kaunas), paguodą - Mykolas Žilinskas (Kaunas). U14 merginų grupėje stipriausia buvo Otilija Norkutė, kuri taip pat 3-čiame sete tie-breake nugalėjo klaipėdietę Valeriją Kravčuk 10/5. Trečią vietą užėmė Evelina Vitkevičiūtė (Šiauliai), paguoda atiteko Darjai Kovaliovai (Vilnius). Vaikinų grupėje iki 14 metų nenugalimas buvo palangiškis Povilas Stonkus, kuris jau antrą savaitgalį paima auksą. Antras liko Aleksandras Urbanavičius (Vilnius), trečią vietą iškovojo Matas Bružas (Šiauliai), paguoda atiteko Justui Trainauskui (Vilnius). Nuoširdžiai sveikiname mūsų klubo mergaites. Turnyro rezultatai www.tennis.lt, turnyro nuotraukos facebooke.

U7 turnyro nugalėtojas - Gleb Pidlužnij

U7 turnyro nugalėtojas - Gleb Pidlužnij

2014 m. birželio 28 d. Tennis Star aikštyne vyko atviras 7 metų ir jaunesnių vaikų turnyras. Berniukų grupėje varžėsi 16 berniukų, mergaičių grupėje - 9. Berniukų grupėje turnyro nugalėtojas tapo Gleb Pidlužnij, antrą vietą iškovojo Jokūbas Bendinskas, 3 - Elert Hubert, paguodą - Jokūbas Mockus. Mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Gabrielė Rimkutė, 2 vietą iškovojo Milena Saakian, 3 - Austėja Vasiliauskaitė, paguoda laimėjo Alina Jupatova. Tennis Star grupėje su raudonais kamuoliais stipriausia buvo Veronika Molodova, antrą vietą iškovojo Anastasija Fedorenko, 3 - Daniil Lukin. Nuoširdžiai sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus! Rezultatai http://www.tennis.lt/lt/turnyrai/287/klubo-tennis-star-vaiku-turnyras-u7-u10.html Nuotraukos facebooke.

U10 turnyro Klaipėdoje rezultatai

U10 turnyro Klaipėdoje rezultatai

2014 m. gegužės 10 - 11 dienomis Tennis Star aikštyne vyko 10 metų ir jaunesnių atviras teniso turnyras. Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo tenisininkas ir Baltarusijos (Grodno miesto) Tsimur Harbatsevich. Antrą vietą iškovojo Vilius Leibenka iš Kauno, trečią - Mikita Chyvel (Baltarusija, Grodno). Nuoširdžiai sveikiname.

U10 Vilniaus teniso akademijos atviros pirmenybės 2014-04-11/13

U10 Vilniaus teniso akademijos atviros pirmenybės 2014-04-11/13

2014 m. balandžio 11-13 dienomis Vilniuje vyks "Vilniaus teniso akademijos atviros pirmenybės" 10 metų ir jaun. Danga Hardas, vieta Ąžuolyno g. 7, organizatorius: VšĮ Vilniaus teniso akademija. Nuostatai. Registracija iki balandžio 4 d.

Mūsų komanda dalyvavo komandiniame turnyre Hamburge

Mūsų komanda dalyvavo komandiniame turnyre Hamburge

2014 m. kovo 21 - 23 dienomis mūsų stipresnių žaidėjų komanda (11 žm.) treniravosi ir žaidė komandiniame teniso turnyre Klaipėda:Hamburgas. Sunkioje kovoje Hamburgo komanda laimėjo. Turnyro akimirkos...

Nikita Fiodorov ir toliau skina pergales

Nikita Fiodorov ir toliau skina pergales

Šiauliuose vykusiame LR reitinginiame teniso turnyre grupėje 14 m. ir jaun. Nikita Fiodorov iškovojo 3 vietą. Nikitai tik 12 metų, prieš savaitę jis iškovojo taip pat 3 vietą savo amžiaus grupėje (12 metų ir jaun.). Dėl išėjimo į finalą jis nusileido Lukui Sauliui (Vilniaus teniso akademija) 2/6 3/6, bet kovoje dėl 3 vietos nugalėjo Tadą Štreimikį (Vilniaus teniso akademija) 6/1 6/3. Viso klubo vardu sveikiname Nikitą ir linkime daug naujų pergalių. Turnyre taip pat dalyvavo Ivan Dodonov, Maksim Jafišov, Kamilė Jonikaitė, Patricija Lapienytė, Valerija Kravčuk, Julija Pucilo. Rezultatai http://www.tennis.lt/lt/turnyrai/259/siauliu-m-atviros-jauniu-teniso-pirmenybes-26quotsiauliai-open26quot-14u.html

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?