Teniso naujienos

Tennis Star Kalėdos

Mieli klubo sportininkai, tėvai, draugai,
Štai ir įvyko klubo Kalėdinė šventė... Nuoširdžiai dėkojame Jums kad esate! Gražių Jums švenčių! Stiprios sveikatos, daug naujų pergalių kaip tenise, taip ir gyvenime!
2014-12-22 d. šventės metu buvo pristatyta klubo veikla, pasiekimai, apdovanoti įvykusio Kalėdinio teniso turnyro nugalėtojai bei prizininkai, įteiktos nominacijos bei paskelbti 2 geriausi metų tenisininkai - Nikita Fiodorov ir Nika Novikova. Klubo žaidėjai pasveikino visus savo pasirodymais, kas sukelė žmonėms nemažai teigiamų emocijų. Pabaigą papuošė tortas su fejerverku. Nuotraukos facebooke.
Respublikinis reitinginis turnyras Klaipėdoje

2014 m. gruodžio 13 - 14 dienomis Klaipėdoje vyks Respublikinis reitinginis jaunių turnyras vaikinams iki 12 metų ir iki 18 metų, merginoms iki 12 metų.
Kalėdinės vaikų teniso varžybos Šiauliuose

2014 m. gruodžio 12-14 dienomis Šiauliuose vyks 7 metų ir jaun, 9 metų ir jaun. vaikų teniso varžybos. Varžybos vyks pagal LTS projekto "Vaikų tenisas" taisykles: 7 m. ir jaunesni vaikai varžysis raudoname teniso korte su minkštesniais raudonais kamuoliais. 9 m. ir jaunesni vaikai varžysis oranžiniame korte su 50 % lėtesniais kamuoliais. Daugiau informacijos apie projekto "Vaikų tenisas" varžybas: http://vaiku.tennis.lt/  Visi turnyro dalyviai bus apdovanoti Kalėdų senelio, kuris planuoja atvykti gruodžio 12 d. vakare. Linkime sėkmės mūsų klubo žaidėjams.

TOP-8 finaluose dvi mūsų žaidėjos

Perspektyviausi Lietuvos jaunieji tenisininkai 2014-11-20 - 23 dienomis Šiauliuose varžėsi Lietuvos teniso sąjungos (LTS) surengtame reitinginių turnyrų turo TOP 8 finale. Čia 12-os, 14-os ir 16-os metų amžiaus grupėse aštuoni aukščiausią nacionalinį reitingą turintys tenisininkai kovojo dėl vardinių kvietimų į Europos teniso asociacijos (TE) ir Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių turnyrus. 12 metų ir jaun. finale žaidė Nika Novikova, 14 metų ir jaun. finale žaidė Valerija Kravčuk, ir Nika ir Valerija liko 2. Bet tai labai geras rezultatas. Nikita Fiodorov 12 ir jaun. grupėje užėmė 6 vietą, 14 ir jaun. mergaičių grupėje Patricija Lapienytė liko 4, Kamilė Jonikaitė - 8. Sveikiname!

Mūsų klubo jaunimas siunčia linkėjimus iš Stavangerio (Norvegijos)

2014 m. lapkričio 15 d. startavo 14 metų ir jaunesnių tarptautinis teniso turnyras "Stavanger Tennis Europe U14". Mūsų klubą atstovavo Nikita Fiodorov, Nika Novikova ir Valerija Kravčuk. Mūsų sportininkams dar 12 metų, bet jie išbandė savo jėgas jau 14-mečių tarptautiniame turnyre. Jei žaidėjas laimi nors vieną ratą pagrindinėje lentelėje, jis gauna 15 tarptautinių taškų, tie taškai dauginami iš 6 ir pripliusuojami prie esamo Lietuvos reitingo. Rezultatus galite stebėti čia

14 m. ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras Šiauliuose

2014 m. spalio 24 - 25 dienomis Šiauliuose vyko 14 m. ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras. Turnyre dalyvavo mūsų sportininkai: Nikita Fiodorov, Maksim Jefišov, Kristijonas Janavičius, Nika Novikova, Julija Pucilo, Valerija Kravčuk, Kamilė Jonikaitė. Prizinę vietą iškovojo tik Nika Novikova, ji mergaičių grupėje užėmė 3 vietą. Sveikiname! Rezultatai. Nuotraukos facebooke.

Respublikinis reitinginis jaunių turnyras U14 ir U18 Klaipėdoje

2014 m. spalio 11 - 12 dienomis Klaipėdoje vyko Respublikinis reitinginis jaunių turnyras U14 ir U18. Turnyre varžėsi mūsų klubo sportininkai Artemij Fiodorov U18, Nikita Fiodorov U14, Ivan Dodonov U14, Maksim Jefišov U14, Nika Novikova U14 ir Patricija Lapienytė U14. Iškovota buvo tik 1 taurė - Nika Novikova finale nusileido Kaliningrado žaidėjai Dianai Skuratovič ir užėmė 2 vietą. Nikita, Patricija iškovojo 5 vietą. Sveikiname mūsų klubo žaidėjus.

Padėka

Padėka

Štai ir pasibaigė vasaros teniso sezonas. Visi perėjo į sales, bet mūsų teniso aikštyną prieš žiemos sezoną reikėjo gerai sutvarkyti. Didelė padėka Andrejui Fiodorovui, Artemijui Fiodorovui, Edvinui Gedvilai, Denisui Jefišovui, Andrejui Semionovui, Tomui Jonikai, Vladimirui Sadovskij, Ivanui Konovalovui, Aleksandrui Viazminui už pagalbą sutvarkant teniso aukštyną bei šalią esančią teritoriją. Labai vertiname tai. Ačiū labai!

Mūsų klubo vaikai Kaune iškovojo net 5 taures

2014 m. rugsėjo 27 - 28 dienomis Kaune vyko 9 metų ir jaunesnių bei 14 metų ir jaunesnių turnyrai. Iš galimų 12 taurių mūsų klubas iškovojo net 5! 9 metų ir jaunesnių berniukų grupėje Benas Uldukis tapo turnyro nugalėtoju, mergaičių gruoėje iki 9 metų 3 vietą iškovojo Amelija Anilionytė. 14 metų ir jaunesnių berniukų grupėje Nikita Fiodorov finale tik trečiame sete (tie-breake) nusileido Viliui Medvedevui 9/11 ir užėmė 2 vietą. Nikita žaidė 14 m. ir jaunesnių grupėje, nors jam dar 12 metų. Mergaičių grupėje iki 14 metų 2 vietą iškovojo Patricija Lapienytė, 3 vietą - Valerija Kravčuk. Sveikiname, džiaugiames ir didžiuojames! Rezultatai

Tennis Star vasaros sezono uždarymo turnyras

2014 m. rugsėjo 20 - 21 dienomis Tennis Star aikštyne įvyko jaunimo turnyras, kuriame dalyvavo visi norintys vaikai ir jaunimas. Dalyvavo 16 tenisininkų. I vieta iškovojo Artemij Fiodorov, II - Marija Mitrokhina, III - Ivan Dodonov, paguoda - 5 vieta Patricija Lapienytė, 9 vieta Maksim Jefišov, 13 vieta Martin Kostenko. Dašai Mitrokhinai ir Nikitai Petrusenko buvo įteiktos dovanelės. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus! Nuotraukos.  Rezultatai.