Teniso naujienos

TE U16 turnyre Estijoje mūsų auklėtinių rezultatai

TE U16 turnyre Estijoje mūsų auklėtinių rezultatai

Mūsų klubo auklėtinė Nika Novikova poroje su Daniele Žukauskaite (VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija) Europos teniso asociacijos "Airok Viljandi Open U16" turnyre iki 16 metų iškovojo 2 vietą. Valerija Kravčuk užėmė 3/4 v.

Tradicinis šeimų – porų turnyras 2017

Tradicinis šeimų – porų turnyras 2017

2017 m. rugpjūčio 4 dieną mūsų klube įvyko labai lauktas, tradicinis šeimų - porų turnyras. Dalyvavo 26 poros. Šiais metais mažiau, nes sutapo kiti turnyrai ir kelios poros negalėjo dalyvauti. Buvo sudarytos 4 grupės. Dvi grupės žaidė su raudonais kamuoliais, 1 – su žaliais, 1 su standartiniais (stipriausia grupė). Turnyro rezultatai:

 

LR reitinginis U12 ir U16 turnyras „Prince cup 2017“

LR reitinginis U12 ir U16 turnyras „Prince cup 2017“

2017 m. liepos 21 - 23 dienomis Klaipėdoje įvyko 1 kategorijos LR reitinginis teniso turnyras „Prince cup 2017“ vaikams iki 12 metų ir jaunimui iki 16 metų. Nuoširdžiai dėkojame turnyro rėmėjams - Prince teniso prekių atstovams, SIMPATIJA - TRIUMPH, UAB ODINGĖ parduotuvei, teniso klubui Kogas ir Vilties teniso aikštynui, AB “Vakarų laivų gamykla“ ir kt. Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus! Turnyro nugalėtojai ir prizininkai:

Klubo Tennis Star plaukimas baidarėmis

Klubo Tennis Star plaukimas baidarėmis

2017 m. liepos 16 dieną mūsų klubo vaikai, tėvai ir draugai plaukė baidarėmis. Buvo nepakartojama diena, nuostabus šiltas oras, vanduo, gera nuotaika ir žinoma - keptos dešrelės. Nuoširdžiai dėkojame Jelenai ir Galinai už puikiai organizuotą išvyką. Išvykos nuotraukas galite pažiūrėti čia.

Aros Marine tapo vaikų klubo „Tennis Star“ socialiniu partneriu

Aros Marine tapo vaikų klubo „Tennis Star“ socialiniu partneriu

Visą 2017 m. birželio mėnesį klube Tennis Star vyko Lietuvos Respublikos reitinginiai teniso turnyrai vaikams iki 12 metų, jaunimui iki 14 metų ir iki 16 metų. Turnyruose sudalyvavo apie 60 profesionalių tenisininkų. Tai suteikė galimybę sportininkams rimtai pasiruošti vasaros turnyrams bei surinkti Lietuvos reitingo taškus. Nuoširdi padėka įmonei „Aros Marine“ už palaikymą ir paramą, siekiant auginti profesionalius tenisininkus.

Tarp konkurso 3 laureatų - mūsų klubas!

Tarp konkurso 3 laureatų - mūsų klubas!

Lietuvos olimpinė akademija, siekdama didinti įvairių sporto šakų populiarumą (tiek olimpinių, tiek neolimpinių), ugdyti kūrybiškumą, pakvietė sporto klubų, sporto mokyklų auklėtinius, trenerius dalyvauti video konkurse. Šių metų video konkurso tema „ Mano sporto šaka. Prisijunk ir tu “.
2017 metų  konkurso laureatai: VILIAUS RASIMAVIČIAUS iš Alytaus sporto ir rekreacijos centro filmukas „Kas yra kanupolas“; JUSTINO JOCO (treneris Rytis Alksnevičius) iš Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ filmukas „Buriavimas“; JURGITOS JUPATOVOS IR KASPARO ŽIAUČYNOS iš VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubo „Tennis Star“ filmukas „Augti žvaigžde“; autorius konsultavo treneriai Damir Nabijev, Tatjana Nabijeva, Jekaterina Jerochina ir klubo prezidentė Irina Novikova.

Nuoširdžiai dėkojame filmuko autoriams!

Laureatų filmukai bus išsiųsti į visas Lietuvos ikimokyklines įstaigas, pradines, pagrindines mokyklas bei progimnazijas. Juos galite matyti ir mūsų internetinio puslapio nuorodoje VIDEO.

Benas Uldukis Kaune 1 kat. turnyre iki 12 metų tapo turnyro nugalėtoju!

Benas Uldukis Kaune 1 kat. turnyre iki 12 metų tapo turnyro nugalėtoju!

2017 m. gegužės 5 - 7 dienomis Kaune vyko LR reitinginis 1 kategorijos turnyras iki 12 metų "Žalgirio vaikų teniso akademijos turnyras Neodenta taurei laimėti" kuriame mūsų klubo auklėtinis Benas Uldukis tapo turnyro nugalėtoju. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės! Primename, kad jis užima 1 poziciją pagal reitingą. Šaunuolis Benai, sveikiname! Rezultatai.

Atranka į Lietuvos Nacionalinį treniruočių projektą

Atranka į Lietuvos Nacionalinį treniruočių projektą

Lietuvos teniso sąjunga praneša apie artėjančią 2006 m. ir 2007 m. gimimo vaikų atranką į Lietuvos Nacionalinį treniruočių projektą. Atranka vyks gegužės 19 - 20 dienomis SEB arenoje (Ąžuolyno g. 7, Vilnius).  Tikslesnė informcija apie atrankos vykdymo laikus bus paskelbta vėliau svetainėje www.tennis.lt Norint dalyvauti reikia užpildyti registracijos formą ir siųsti el.paštu virginija@tennis.lt iki gegužės 15 d. Formą rasite LTS svetainėje.

Akcija „Darom“ jau dešimtą kartą kvies susiburti neabejingus taršai

Akcija „Darom“ jau dešimtą kartą kvies susiburti neabejingus taršai

„Darom ir gamta padėkos!“  – su tokiu šūkiu akcijos organizatoriai kviečia dalyvauti jubiliejinėje nacionalinėje tvarkymosi akcijoje „Darom 2017“, kuri balandžio 22 dieną 10 valandą suburs visus Lietuvos žmones.

Maloniai kviečiame prisijungti klubo vaikus, tėvelius, draugus ir padėti sutvarkyti teritoriją šalia M.Gorkio mokyklos, teniso kortų ir stadiono.

Reikalingas Jūsų palaikymas

Reikalingas Jūsų palaikymas

Gerbiami tenisininkai,
Klaipėdoje gali atsirasti nauja universali sporto arena, kurioje būtų ir teniso aikštelės. Labai prašome Jūsų pamėgti šį puslapį ir paraginti savo draugus tai padaryti. Taip pat prašome viešinti šį projektą, kad miesto valdžia leistų įgyvendinti šį projektą.

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?