Teniso naujienos

Palangoje įvyko tradicinis LR reitinginis turnyras "Prince cup 2015"

2015 m. liepos 11 - 12 dienomis tradiciškai įvyko vaikų ir jaunimo LR reitinginis teniso turnyras "Prince cup 2015" iki 12 metų ir iki 14 metų. Geras oras ir gera nuotaika lydėjo visus. Rezultatai paskelbti svetainėje www.tennis.ltPrince atstovai negailėjo prizininkams dovanų, Eurokos - didžiausias specializuotas kosmetikos ir parfumerijos parduotuvių tinklas skyrė ypatingas dovanas. Vandenį žaidėjams suteikė "Hermis". Didelė padėka turnyro rėmėjams!

Valerija Kravčuk U14 LR čempionato vicečempione

Sveikiname Valeriją Kravčuk tapus 14 metų ir jaunesnių LR čempionato vicečempione! 2015 m. birželio 26 - 29 dienomis vykusiame LR čempionate iki 14 metų varžėsi mūsų klubo sportininkai. Geriausiai pasirodė Valerija iškovojus 2 vietą, 5 vietą užėmė Nika Novikova, 12 vietą - Kamilė Jonikaitė, 13 vietą - Patricija Lapienytė. Nikita Fiodorov užėmė 13 vietą, Maksim Jefišov - 21/22 vietą. Nika Novikova poroje su vilniete Gabrielė Česonyte iškovojo 2 vietą dvejetų turnyre iki 14 metų. Džiaugiamės ir didžiojamės mūsų klubo sportininkais, linkime didelės sėkmės! Rezultatai. Nuotraukos facebooke.

Sporto medicinos centre nemokamai tikrinama sveikatą

Gerbiami mūsų klubo sportininkai,
Sporto medicinos centre Šilutės pl. 4A, Klaipėdoje nemokamai tikrinama sveikatą ir atliekamos procedūros. Prašome Jūsų, kam tai aktualu, pateikti el.paštu info@tennisstar.lt duomenis (sportininko vardas, pavardė, gimimo data). Sporto medicinos centro teikiamas paslaugas galite peržiūrėti www.klaipedasmc.lt.

Nika Kaune U14 turnyro nugalėtoja, Nikita - trečias!

2015 m. gegužės 16 - 17 dienomis vykusiame LR reitinginiame turnyre Kaune iki 14 metų mūsų klubo tenisininkai iškovojo 2 taures. Nika Novikova tapo turnyro nugalėtoja, Valerija Kravčuk užėmė 4 vietą, dalyvavo 16 mergaičių. Nikita Fiodorov iškovojo 3 vietą, dalyvavo 10 berniukų. Patricija Lapienytė užėmė 7 veita, Kamilė Jonikaite iškovojo paguodą. Sveikiname! Nuotraukos.
Dėl 12 m. ir jaunesnių tenisininkų atrankos stovyklos

Svarbi informacija dėl 12 m. ir jaunesnių tenisininkų atrankos stovyklos. Plačiau.
Informacija dėl licencijų

Gerbiami klubo tenisininkai,
Prašome pratęsti žaidėjų licencijas 2015 metams. Mūsų klubas nuo gegužės mėn. organizuos nemažai reitinginių teniso turnyrų, be licencijos registracija į turnyrus negalima.  Labai prašome Jūsų pratęsti licencijas. Kas neturi metinės Lietuvos teniso sąjungos žaidėjo licencijos, turi kreiptis el.paštu info@tennisstar.lt nurodant žaidėjo vardą, pavardę, pilną gimimo datą, el.paštą. Visa informacija bus suteikta el.paštu.

Aikštelių rezervacija 2015 m. savaros sezonui

Gerbiami klubo žaidėjai,
Tennis Star pradeda aikštelių rezervaciją vasaros sezonui nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo mėn. pabaigos. Norinčius maloniai kviečiame registruotis tel. +37065294534 (Dmitrijus).

Pasaulinė teniso diena

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) sumanyta Pasaulinė teniso diena švenčiama jau trečius metus iš eilės. Pernai kovo 3-iąją ją pažymėjo net 90 šalių, tarp jų ir Lietuva. Šiemet šventei pasirinkta kovo 10-oji. Pasaulinė teniso diena (angl. World Tennis Day) – tai visame pasaulyje vykstantis renginys, skirtas tenisui populiarinti ir žmonėms skatinti kuo aktyviau žaisti. Jei norite ir Jūs tapti šios iniciatyvos dalimi, žaiskite tenisą kovo 10 dieną!

Tennis Star sportininkai iš Šiaulių atvežė 5 taures

Šiaulių teniso mokykloje vasario 6-7 dienomis įvyko Šiaulių miesto atviros 14 m. ir jaun. pirmenybės. Mergaičių vienetų turnyro prizininkės: I vieta - Gabrielė Česonytė (Vilnius); II vieta - Nika Novikova (TS); III vieta - Valerija Kravčuk (TS); Berniukų vienetų turnyro prizininkai: I vieta - Matas Bružas (Šiauliai); II vieta - Aleksandras Urbanavičius (Vilnius); III vieta - Edvinas Grigaitis (Šiauliai); Mergaičių dvejetų turnyro prizininkės: I vieta - Nika Novikova (TS) ir Gabrielė Česonytė (Vilnius); II vieta - Klaudija Bubelytė (Šiauliai) ir Patricija Paukštytė (Kaunas); III vieta - Valerija Kravčuk (TS) ir Otilija Norkutė (Šiauliai); Berniukų dvejetų turnyro prizininkai: I vieta - Aleksandras Urbanavičius (Vilnius) ir Nikita Fiodorov (TS); II vieta - Matas Vasiliauskas (Šiauliai) ir Edvinas Grigaitis (Šiauliai);  III vieta - Simonas Aleksius (Vilnius) ir Justas Trainauskas (Vilnius). Džiaugiamės ir dėkojame treneriams! Rezultatai