10 metų ir jaunesnių bei 12 metų ir jaunesnių vaikų teniso turnyras skirtas vaikų gynimo dienai paminėti

Š. m. birželio 2 - 3 dienomis Klaipėdos miesto savivaldybė, Tennis Star, Omnitel bei Mineraliniai vandenys padovanojo vaikams teniso turnyrą skirtą paminėti Tarptautinei vaikų gynimo dienai.
10 metų ir jaunesnių berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Dominykas Stonkus (Palanga), antrą vietą laimėjo Edas Butvilas (Klaipėda), trečia vieta atiteko Erikui Osinui (Klaipėda), ketvirta - Nedui Sūdžiui (Šilutė).
10 metų ir jaunesnių mergaičių grupėjė nugalėtoja tapo Nika Novikova (Klaipėda), antrą vietą užėmė Darja Mitrokhina (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Valerija Kravčuk (Klaipėda), ketvirta atiteko Aistei Daugytei (Palanga).
12 metų ir jaunesnių berniukų grupėje nugalėtoju tapo Povilas Stonkus (Palanga), antrą vietą užėmė Nikita Viršilas (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Ivan Dodonov (Klaipėda), ketvirta atiteko Martinui Kostenko (Klaipėda).
12 metų ir jaunesnių mergaičių grupėjė laimėtoja tapo Julija Pucilo (Klaipėda), antrą vietą užėmė Emilija Nevieraitė (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Patricija Lapienytė (Klaipėda), ketvirta atiteko Anastasijai Judinai (Klaipėda). Malonu, kad turnyre dalyvavo vaikai iš Klaipėdos, Šilutės, Palangos, Kaliningrado. Nuoširdžiai sveikiname prizininkus ir linkime sėkmės.