Tennis Star vasaros sezono atidarymo turnyras 1999 m. ir vyresn.

Š. m. gegužės 19-20 dienomis Tennis Star teniso aikštyne Daukanto g. 5, Klaipėdoje (M. Gorkio mokyklos kieme) įvyko klubo Tennis Star vasaros sezono atidarymas jaunimui 1999 m. ir vyresn. Rezultatai: Merginų grupėje turnyro laimėtoja tapo Diana Mačiulaitytė, 2 vietą atiteko Janai Plotkai, 3 vietą iškovojo Greta Novikova, paguoda - laimėjo Anastasija Judina. Berniukų grupėje laimėtojas tapo Donatas Budrikis, 2 vietą užėmė Dmitrij Goriagin, 3 vietą iškovojo Dovydas Petrovas, paguoda - laimėjo Benas Šikailovas. Sveikiname laimėtojus bei linkime didelės sėkmės.