Teniso naujienos

Turnyras "Top 8 Toyota taurei laimėti"

Turnyras "Top 8 Toyota taurei laimėti"

2012 m. lapkričio 22-25 dienomis Šiauliuose vyko Vaikų ir jaunių turnyras "Top 8 Toyota taurei laimėti" (U10, U12, U14, U16). Mūsų klubą atstovavo Nikita Fiodorov, Nika Novikova, Valerija Kravčuk ir Artemij Fiodorov. Prizinę vietą išsivežė tik Artemij Fiodorov, kuris sunkioje kovoje grupėje iki 16 metų laimėjo 3 vietą. Nika Novikova grupėje iki 12 metų užėmė 4 vietą, Valerija Kravčuk 7 vietą. Nikita Fiodorov grupėje iki 10 metų užėmė 5 vietą. Klubo treneris Dmitrijus stebėjo visas varžybas bei mūsų klubo tenisininkus ir liko patenkintas jų žaidimu. Viso klubo vardu sveikiname mūsų sportininkus ir linkime sėkmės.
Reitinginės teniso varžybos Vilniuje 14 m. ir jaun, 16 m. ir jaun.

Reitinginės teniso varžybos Vilniuje 14 m. ir jaun, 16 m. ir jaun.

2012 m. gruodžio 7-9 dienomis Vilniuje SEB arenoje vyks reitinginės teniso varžybos 14 m. ir jaun, 16 m. ir jaun. Adresas. Ąžuolyno g. 7, SEB arena. Organizatorius: VšĮ Vilniaus teniso akademija. Informacija apie turnyrą www.tennis.lt (Turnyrai).
Nikita Fiodorov - U12 turnyro nugalėtojas

Nikita Fiodorov - U12 turnyro nugalėtojas

2012 m. spalio 27 - 28 dienomis Klaipėdoje vyko vaikų teniso varžybos „Klaipėdos ruduo“ „Klaipėdos teniso akademijos“ taurei laimėti ir berniukų grupėje iki 12 metų turnyro nugalėtoju tapo Nikita Fiodorov, finale įveikęs Aleksandrą Kurigą iš Kaliningrado. Viso klubo vardu sveikiname Nikitą ir linkime sėkmės!
Priminimas

Priminimas

Gerbiami tenisininkai,
Nuo 2013 m. sausio 1 d. portale www.tennis.lt žaidėjų reitingų lentelėje liks tik tie žaidėjai kurie turi susikūrę žaidėjo anketas LTS puslapyje. Prašome iki 2012 m. gruodžio 1 d. užsiregistruoti LTS puslapyje. Visi žaidėjai užsiregistravę po gruodžio 1 d. žaidėjų reitingų lentelėje atsiras tik po 7 dienų, po tos dienos kai bus patvirtinta žaidėjo anketa. Plačiau apie registraciją.

 

Tennis Star dvejetų turnyras

Tennis Star dvejetų turnyras

2012 m. rugsėjo 29 dieną įvyko Tennis Star dvejetų turnyras. Dėkojame dalyviams už sportinį azartą, kuris lydėjo turnyro metu. Nuoširdžiai sveikiname turnyro nugalėtojus Vladislavą Bondarevą ir Martiną Kostenko, antros vietos laimėtojus - Enriką Baužytę ir Godą Doknytę bei trečios vietos laimėtojus - Valeriją Kravčuk ir Darją Mitrokhiną.
Sveikiname Dominyką Stonkų iškovojus 2 vietą U9 turnyre Kaune

Sveikiname Dominyką Stonkų iškovojus 2 vietą U9 turnyre Kaune

2012 m. rugsėjo 22 dieną Kaune vyko 9 metų ir jaunesnių teniso turnyras, kuriame varžėsi mūsų klubo tenisininkas Dominykas Stonkus. Dominykui dar 7 metai ir jis dažniausiai dalyvauja 7 metų ir jaunesnių turnyruose, bet šį kartą jis sudalyvavo 9 metų ir jaunesnių turnyre ir labai sėkmingai. Viso klubo vardu sveikiname Dominyką užėmus 2 vietą ir linkime jam didelės sėkmės!
Atviras Tennis Star turnyras jaunimui 1999 m. ir vyresn.

Atviras Tennis Star turnyras jaunimui 1999 m. ir vyresn.

2012 m. rugsėjo 22-23 dienomis įvyks atviras Tennis Star turnyras jaunimui 1999 m. gimimo ir veresn. Turnyre gali dalyvauti visi jaunesni sportininkai. Registracija sms +37065294534. Startinis mokestis 30 litų. Rugsėjo 29-30 dienomis planuojamas dvejetų turnyras.
Tėveliai, pasirūpinkite savo vaikų sveikata!

Tėveliai, pasirūpinkite savo vaikų sveikata!

Gerbiami tėveliai,
Labai džiaugėmės, kad mūsų vaikai pradėjo sportuoti daugiau kartų per savaitę. Norime paprašyti daugiau dėmesio skirti jūsų vaikų sveikatos patikrinimui. Mūsų mieste yra Klaipėdos sporto medicinos centras, kuriame dirba geras kolektyvas bei profesionalūs gydytojai. Norime Jums patarti prisiregistruotis medicinos centre. Tai nieko nekainoja, taip pat galite ir toliau gydytis pas savo šeimos gydytoją. Jei norėsite prisiregistruotis minėtame centre, jums reikia paskambinti tel. 410906 (Pievų g. 4) užsirašyti pas gydytoją pasitikrinimui, taip pat pranešti, kad esate mūsų klubo tenisininkas. Atvykus, reikia turėti savo gydytojo trumpą išrašą apie sveikatos būklę, kardiologo išrašą. Vietoje jums atlikts kraujo bei šlapimo tyrimus, padarys širdies kardiogramą, patikrins kvėpavimą, kraujo spaudimą bei kt. Išduos pažymą 4 mėn. Jei reikės vykti į varžybas, visiems klubo nariams medicinos centras galės operatyviai išduoti bendrą pažymą ir jūs galėsite sutaupyti savo laiką.

Tėveliai, pasirūpinkite savo vaikų sveikata!

 

Tennis Star vasaros sezono uždarymo turnyras vaikams iki 12 metų

Tennis Star vasaros sezono uždarymo turnyras vaikams iki 12 metų

2012 m. rugsėjo 15-16 dienomis įvyko atviras Tennis Star vasaros sezono uždarymo turnyras vaikams iki 12 metų (2000 m. gimimo ir jaun.). Turnyre dalyvavo tenisininkai iš Klaipėdos, Palangos bei Kaliningrado (Rusijos). Berniukų grupėje stipriausias buvo Nikita Fiodorov (Klaipėda), antra vieta atiteko Artiomui Gerasimčiuk (Kaliningradas), trečią vietą iškovojo Michail Vasser (Kaliningradas), paguodą - Juozas Pečiulis (Palanga). Mergaičių grupėje finale susitiko dvi mergaitės iš Kaliningrado ir 1 vietą iškovojo Diana Skuratovič, antra vieta užėmė Ieva Avetysian, trečią vietą iškovojo Nika Novikova (Klaipėda), paguodą - Valerija Kravčuk (Klaipėda). Sveikiname visus prizininkus ir linkime sėkmės.
Turnyro rezultatai U12 berniukai U12 mergaitės Nuotraukos
Artiom Fiodorov turnyro "Kaunas Open U16" nugalėtojas

Artiom Fiodorov turnyro "Kaunas Open U16" nugalėtojas

2012 m. rugsėjo 7-9 dienomis Kaune įvyko 16 metų ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras "Kaunas Open 2012", kuriame Artiom Fiodorov tapo turnyro nugalėtoju. Artiomui Fiodorovui finale, 1 seto pradžioje trūko vienos raketės stygos, setui įpusėjus trūko antros raketės stygos. Artiomas paprašė kitų tenisininkų (iš kitų miestų) paskolinti raketę, bet deja, tokių neatsirado. Patyrę žaidėjai paprastai turi po dvi ar daugiau rakečių, tad vieną visuomet gali paskolinti. Bet... Artiomui savo raketę paskolino jo brolis - Nikita Fiodorov ir nežiūrint į tai, kad raketė buvo žymiai lengvesnė ir pirmas setas buvo praloštas, Artiomas sugebėjo laimėti 2 ir 3 setą ir iškovoti 1 vietą. Šaunuolis Artiomai! Nuoširdžiai sveikiname ir linkime sėkmės.

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?