Teniso naujienos

Padėka

Padėka

Viso klubo vardu nuoširdžiai dėkojame Andrejui Višnevskij (Igorio ir Dmitrijaus Višnevskij tėvui) už paramą - už nupirktus vaikiškus teniso tinklus bei galimybę organizuoti projekto "Vaikų tenisas" 7 metų ir jaunesnių teniso turnyrus.

Anna Dodonova Latvijoje iškovojo 2 vietą

Š. m. kovo 24 d. vykusiame vaikų iki 8 metų ir jaunesnių teniso turnyre Jelgavoje (Latvijoje) varžėsi 16 mergaičių ir 12 berniukų. Sunkioje kovoje Anna Dodonova laimėjo 2 vietą. Dominykui Stonkui nepavyko patekti į finalą, jis užėmė 7 vietą. Sveikiname Anna ir linkime sėkmės visiems mūsų klubo auklėtiniams.
Dalyvių sąrašai
Šiauliuose Nika Novikova laimėjo II vietą, Nikita Fiodorov III

Š. m. kovo 16 - 18 dienomis Šiauliuose įvyko 10 metų ir jaunesnių teniso turnyras. Turnyre varžėsi 20 mergaičių ir 23 berniukai. Rezultatai: U10 Mergaitės U10 Berniukai Nika Novikova iškovojo 2 vietą, Nikita Fiodorov 3, sveikiname laimėtojus ir nuoširdžiai dėkojame mūsų treneriams! Nuotraukos

Mūsų klubo turnyras "Piramidė"

Gerbiami Tennis Star klubo sportininkai,
Vyksta "Piramidės" turnyras ir sportininkai gali varžytis dėl aukštesnės vietos Piramidėje.

Piramidė (atnaujinta 2012-02-28)

Taisyklės

Rezultatai

Trenerių mokymai Šiauliuose

Š. m. kovo 1-6 dienomis mūsų klubo treneris Dmitrij Nabijev išvyksta į Šiaulius į seminarą treneriams bei į praktinius ir teorinius užsiėmimus. Praktiniai užsiėmimai vyks kartu su mūsų klubo sportininkais teniso kortuose. ITF ekspertas Nicolas Kelaidis padės treneriams suprasti sportininkų amžiaus treniravimo subtilybes. Seminarą taip pat ves ITF/TE Rytų Europos teniso vystymo departamento vadovas Hrvoje Zmajic (Kroatija).
U14 reitinginio turnyro Klaipėdoje rezultatai

Š. m. vasario 18-19 dienomis Klaipėdoje, Garlsberg teniso arenoje (Šilutės pl. 48, Klaipėda) įvyko "Vakarų Lietuvos vaikų varžybos U14 (reitinginis turnyras)".
Turnyro rezultatai:
BERNIUKAI   MERGAITĖS

Ir vėl Dominykas Stonkus stipriausias Latvijoje

2012 m. vasario 19 d. Liepojoje (Latvijoje) įvyko 8 metų ir jaunesnių ir 9 metų ir jaunesnių vaikų teniso turnyrai. U8 berniukų grupėje, kurioje dalyvavo 13 berniukų, nugalėtoju tapo Dominykas Stonkus. U8 mergaičių grupėje Anna Dodonova iškovojo 3 vietą. U9 berniukų grupėje dalyvavo taip pat 13 berniukų, mūsų klubo vaikai iškovojo 4, 5, 6 vietas. 4 vieta užėmė Ivan Oleinikov, 5 - Erikas Osinas, 6 - Dmitrijs Popovs. Sveikiname mūsų vaikus ir linkime sėkmės. Dėkojame mūsų treneriams. Nuotraukos

Dalyvių sąrašai.

Dėl metinio klubo nario mokesčio

Gerbiami mūsų klubo sportininkai ir tėveliai,
Kad mūsų klubo vaikai galėtų dalyvauti Lietuvos teniso sąjungos turnyruose, nepakanka turėti žaidėjo licencijos, mūsų klubas privalo mokėti metinį klubo nario mokestį. Prašome Jūsų, kas planuoja 2012 metais dalyvauti turnyruose, sumokėti 10 Lt mokestį. Pinigus galite perduoti savo treneriui. Dėkojame.
Vaikų 7 m. ir jaunesnių teniso turnyro Klaipėdoje rezultatai

2012 m. vasario 11 dieną Klaipėdoje įvyko vaikų 7 m. ir jaunesnių „Raudonojo korto“ teniso turnyras. Projekto „Vaikų tenisas“ 7 metų ir jaunesnių teniso turnyre mergaičių grupėje geriausiai pasirodė Liepa Mockutė (Klaipėda, VšĮ „Vakarų tenisas“, treneris Gitanas Mažonas), antrą vietą iškovojo Amelija Anilionytė (Klaipėda, VšĮ „Tennis Star“, treneriai Tatjana ir Damir Nabijevai, Jekaterina Jerochina) ir trečia vieta atiteko Milanai Miniuk (Klaipėda, VšĮ „Tennis Star“, treneriai Tatjana ir Damir Nabijevai, Jekaterina Jerochina). Berniukų grupėje pirmą vietą iškovojo Nojus Rimkevičius (Panevėžys, klubas „Asteroidas“, treneris Nerijus Kęstaitis), antra vieta atiteko Dominykui Stonkui (Palanga, VšĮ „Tennis Star“ auklėtinis , treneriai Tatjana ir Damir Nabijevai, Jekaterina Jerochina). Trečią vietą iškovojo Tomas Žvinakis (Klaipėda, VšĮ „Vakarų tenisas“, treneris Gitanas Mažonas). Grupėje dėl 5-8 vietos geriausiai pasirodė Artūr Usov, grupėje dėl 9-12 vietos stipriausias buvo Jevgenij Jašin, dėl 13-16 - Tautvydas Petrovas. Sveikiname turnyro prizininkus bei linkime sėkmės ateityje. Dėkojame turnyro teisėjų komandai - Janai Plotkai, Gretai Novikovai, Artiomui Fiodorovui, Dovydui Petrovui bei AB "Mineraliniai vandenys" už suteiktą vandenį vaikams.

Turnyro nuostatai
Rezultatai
Žaidimų rezultatai pagal grupes: BERNIUKAI MERGAITĖS
Turnyro nuotraukos Video

Teniso turnyro 10 metų ir jaun. Šiauliuose rezultatai

2012 m. vasario 3-4 dienomis Šiauliuose įvyko vaikų 10 metų ir jaunesnių teniso turnyras. Turnyre dalyvavo mūsų klubo auklėtiniai Nikita Fiodorov, Nika Novikova, Valerija Kravčuk. Nikita Fiodorov nusileido Matui Bružui ir nepateko į finalą, taip pat jam nepavyko laimėti 3 vietos, jam atiteko 4 vieta. Nika Novikova pralošė 2 rate turnyro nugalėtojai, kitus susitikimus ji laimėjo ir užėmė 5 vietą, Valerija Kravčuk iškovojo 7 vietą. Turnyro nuotraukos.