Teniso naujienos

Nuoširdžiausi sveikinimai Nikitai Fiodorovui

Nuoširdžiausi sveikinimai Nikitai Fiodorovui

2014 m. kovo 7 - 9 dienomis Vilniuje vyko Vilniaus teniso akademijos atviros pirmenybės. Berniukų grupėje iki 12 metų 3 vietą iškovojo Nikita Fiodorov (jis gavo 64 reitingo taškus ir šiai dienai yra 3 Lietuvoje). Mergaičių grupėje kovojo Nika Novikova (4 vieta), Valerija Kravčuk (7 vieta). Sveikiname Nikitą ir linkime jam iškovoti 1 vietą kitame turnyre. Taip pat linkime sėkmės mergaitėms:)

Judesio analizės laboratorija

Judesio analizės laboratorija

Gerbiami klubo sportininkai, tėveliai,
Yra galimybė, kad į mūsų klubą atvyktų Judesio analizės laboratorija ir sportininkams ištirtų kojas, atliktų judesio tyrimus. Laboratorija pristatytų teisingo judėjimo pagrindus, pademonstruotų sporto pratimus, paaiškintų apie sporto avalinę. Testavimas: judesio analizė 20 min., kinezaterapeuto konsultacija, teorinis paaiškinimas apie judesius, teisingo raumenų darbo paaiškinimas ir demonstravimas, sveiko bėgimo ir ėjimo pagrindai, patarimai, sveikos mitybos įtaka bėgimo procesui ir pan. Jei tai Jums aktualu ir įdomu, prašome apie tai informuoti el.paštu info@tennisstar.lt Ši paslauga yra mokama.

Mūsų klubo treneris Andrej Fiodorov dalyvavo teniso trenerio mokymuose

Mūsų klubo treneris Andrej Fiodorov dalyvavo teniso trenerio mokymuose

2014 m. sausio 27 - vasario 1 dienomis mūsų klubo treneris Andrej Fiodorov dalyvavo teniso trenerio mokymuose Šiauliuose. Mokymo metu jis išklausė psichologijos, sportininkų treniravimo, judesių fiziologijos ir kineziologijos, sporto politikos ir vadybos, anatomijos, trenerio etikos, edukologijos, neįgaliųjų sporto temas. 2014 m. vasario 8 - 11 dienomis vyko antroji mokymų sesija.

2014 m. Tennis Europe turnyrų kalendorius

2014 m. Tennis Europe turnyrų kalendorius

2014 m. asociacijos Tennis Europe turnyrų kalendorius. Norint dalyvauti reikalinga metinė licencija IPIN kodas. Ją išsipirkti galima čia.

2014 m. Latvijos teniso turnyrų kalendorius

2014 m. Latvijos teniso turnyrų kalendorius

2014 m. teniso turnyrų Latvijoje kalendorius. Norint dalyvauti reikalinga metinė Latvijos teniso sąjungos licencija.

Nikita Fiodorov LR reitinginiame teniso turnyre Šiauliuose iškovojo auksą

Nikita Fiodorov LR reitinginiame teniso turnyre Šiauliuose iškovojo auksą

2014 m. sausio 24 - 26 dienomis Šiauliuose vyko LR reitinginis teniso turnyras iki 12 m "Šiauliai Open U12". Mūsų klubo auklėtinis Nikita Fiodorov iškovojo 1 vietą! Berniukų grupėje dalyvavo 17 sportininkų. Po šio turnyro jis 3 pagal reitingą Lietuvoje. Mergaičių grupėje žaidė Valerija Kravčuk ir užėmė 8 vietą. Viso klubo vardu sveikiname Nikitą! Turnyro rezultatai.

Dėl 2014 m. registracijos į turnyrus

Dėl 2014 m. registracijos į turnyrus

Gerbiami sportininkai,
Dėl LTS techninių kliūčių 2013 metais į 2014 metų turnyrus gali registruotis žaidėjai kurie 2014 m. turėtų dalyvauti vyresnėse amžiaus grupėse, todėl prašome registruojantis atsižvelgti į 2014 m. amžiaus grupių kategorijas:

Kalėdinė šventė klubo sportininkams 2013

Kalėdinė šventė klubo sportininkams 2013

2013 m. gruodžio 25 d. 16.00 val. įvyko mūsų klubo Tennis Star Kalėdinė šventė. Klubo prezidentė Irina Novikova trumpai pristatė 2013 m. klubo veiklą. Šventės metu buvo apdovanoti Kalėdinio teniso turnyro nugalėtojai bei prizininkai, įteiktos nominacijos, pagerbti klubo treneriai. Mūsų tenisininkai pasveikino visus savo pasirdymais. Šventės nuotraukos.

Tennis Star dvejetų turnyras "Vasaros sezono uždarymas 2013"

Tennis Star dvejetų turnyras "Vasaros sezono uždarymas 2013"

2013 m. rugsėjo 28 dieną Tennis Star aikštyne įvyko jaunimo dvejetų turnyras. Vyresnės grupės turnyro nugalėtojais tapo Nikitos Fiodorovo ir Marijos Mitrokhinos pora, 2 vieta atiteko Artemijui Fiodorovui ir Dianai Mačiūlaitytei. Trečią vietą užėmė Jurgis Samaška ir Arnas Mikalauskas. Jaunesnių vaikų grupėje turnyro nugalėtojais tapo Patricijos Lapienytės ir Nikos Novikovos pora, 2 vietą laimėjo Valerija Kravčuk ir Daria Mitrokhina, trečią vietą užėmė Kamilė Jonikaitė ir Anastasija Judina. Nuoširdžiai sveikiname mūsų klubo sportininkus! Nuotraukos.

Maloni žinia mergaitėms - tenisininkėms

Maloni žinia mergaitėms - tenisininkėms

Mūsų klubas susitarė su teniso aprangos mergaitėms, panelėms ir moterims gamintoja Latvijoje "Telly" dėl nuolaidų klubo žaidėjoms ir prekių pristatymo į Lietuvą. Aprangos kokybė labai gera, spalvos gražios. Prekių katalogą vėliau galėsite pažiūrėti pas trenerius, taip pat gamintojo el. parduotuvėje. Dydžiai prasideda nuo 116 cm. Norint užsakyti aprangą su mūsų klubui pritaikyta nuolaida, turite atsiųsti pageidaujamų prekių sąrašą (arba linkus iš el. parduotuvės) el. paštu info@tennisstar.lt, nurodant savo kontaktus ir dydžius. Suknelių, sijonų ir marškinėlių pavyzdžius galite pažiūrėti pas Valeriją Kravčuk ir Niką Novikovą.

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?