Teniso naujienos

Dėl Lietuvos teniso sąjungos priimtų sprendimų

Dėl Lietuvos teniso sąjungos priimtų sprendimų

2012 m. sausio 13 d. įvyko Lietuvos teniso sąjungos (toliau – LTS) valdybos posėdis, kuriame buvo priimti aktualūs sprendimai: panaikinamas licencijos mokestis 7 m. ir jaunesniems vaikams, kurie dalyvauja 7 m. ir jaunesnių varžybose. Paliekamos licencijos vaikams: 8, 9 m. – 20 Lt; 10, 11, 12 m. – 30 Lt; iki 18 m ir suaugę – 50 Lt.
Taip pat patikslinti 2012 m. amžiaus cenzai, kurie turi reikšmės turnyrų organizavimui. Plačiau...
Pasikeitė mūsų klubo vaikų reitingai

Pasikeitė mūsų klubo vaikų reitingai

Nuo 2012 m. pasikeitė mūsų klubo vaikų reitingai. Atsirado naujos grupės - 8 metų ir jaunesnių, 10 metų ir jaunesnių, 12 metų ir jaunesnių bei 13 metų ir vyresnių vaikų/jaunimo grupės. Reitingai sudaryti pagal paskutinio pusmečio turnyrų rezultatus, pagal piramidės rezultatus bei atsižvelgiant į kitas klubo varžybas. Prašome patikrinti savo kortelę - ar teisingai nurodyti vardas, pavardė, gimimo metai, treneris ir pan. Jei yra netikslumų labai prašome parašyti, užpildant forma.
Jaunių 16 m. ir jaunesnių reitinginis turnyras Klaipėdoje

Jaunių 16 m. ir jaunesnių reitinginis turnyras Klaipėdoje

2012 m. sausio 7-8 d. Klaipėdoje įvyko jaunių 16 m. ir jaunesnių reitinginis turnyras. Turnyre dalyvavo mūsų klubo tenisininkai: Artiom Fiodorov, Dovydas Petrovas, Diana Mačiulaitytė. Finale Artiom Fiodorov nusileido Mantui Griciui ir užėmė 2 vietą. Dovydas Petrovas užėmė 13/16 vietą, Diana Mačiulaitytė - 10 vietą. Nuoširdžiai sveikiname ir linkime didelės sėkmės.

Rezultatai:

U16 berniukai
U16 mergaitės

Dalyvių sąrašai:

U16 berniukai

U16 mergaitės

 

 

Kalėdinis Tennis Star turnyras

Kalėdinis Tennis Star turnyras

2011 m. gruodžio 24-28 dienomis vyko mūsų klubo Tennis Star Kalėdinis turnyras. Džiaugiamės, kad šis turnyrai bei apdovanojimų ceremonija jau tapo Kalėdinė tradicija ir stengsimės ją tęsti. Turnyre varžėsi 94 sportininkai, t.y. 8 grupės (naujokai - 1 grupė, vienetai – 3 grupės, dvejetai – 2 grupės, trejetai – 1 grupė). Daug saldžių dovanelių įteikė mūsų rėmėjai. Varžybų metu dalyviai galėjo numalšinti troškulį kokybišku UAB „Mineraliniai vandenys“ vandeniu „Nestle Aquarel“. Klubo auklėtiniai jau antrus metus iš eilės geria tik sveiką ir natūralų šaltinio vandenį. „Mums labai svarbu, ką geria mūsų tenisininkai. Norime, kad mūsų vaikai užaugtų dideli ir stiprūs, o tam būtina vartoti tik natūralius ir sveikus produktus. Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams.“, - teigia Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubo „Tennis Star“ vadovai ir treneriai. Apdovanojimų ceremonijos metu nei vienas tenisininkas neliko be dovanelės – sportininkams buvo įteiktos taurės, diplomai, nominacijos ir kt. Šventės pabaigoje klubo 5 sportininkų komandos dalyvavo žaidime „Intelektualus tenisas“. Žaidimo nugalėtojais tapo „raudonųjų komanda“ ir jai buvo įteiktos labai geros knygos, kuriuos skyrė Rusijos Federacijos Generalinis konsulatas Klaipėdoje. Apdovanojimų ceremonijos kulminacija tapo iškilmingai perpjautas milžiniškas šventinis tortas su fejerverkais. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, tėveliams, rėmėjams, organizatoriams. Linkime didelės sėkmės ir ateinančiais 2012 metais, stiprios sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms, ištvermės, mylėkit ir palaikykit savo vaikus morališkai, tai jiems labai svarbu. Daug naujų pergalių kaip tenise, taip ir gyvenime!
„BIM BAM“ klubo kalėdinis vaikų 7 m. ir jaunesnių turnyras

„BIM BAM“ klubo kalėdinis vaikų 7 m. ir jaunesnių turnyras

Gruodžio 18 dieną Kaune įvyks „BIM BAM“ klubo kalėdinis vaikų 7 m. ir jaunesnių turnyras - "Raudono korto varžybos". Išankstinė registracija vyksta iki gruodžio 16 d., paraiškos priimamos el.paštu: bimbam@tenisas.lt
Turnyras įvyks "Kauno Žalgirio sporto komplekse", A. ir J. Gravrogkų g. 4, Kaune.

Informacija www.tennis.lt

Nuoširdžiai dėkojame

Nuoširdžiai dėkojame

Mieli tėveliai, klubo nariai bei svetainės lankytojai,
Nuoširdžiai dėkojame, kad parėmėte mūsų klubą ir skyrėte mums 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio praeitais metais. Jūsų finansinė parama mums labai svarbi. Dėkojame už supratingumą, geranorišką bendradarbiavimą ir nuoširdų norą padėti vaikams. Nuo savo 2011 m. valstybei sumokėtos pajamų mokesčio dalies Jūs taip pat galite skirti 2 procentus teniso klubui "Tennis Star".

Ričardo Berankio ir Lauryno Grigelio dvikova

Ričardo Berankio ir Lauryno Grigelio dvikova

Gruodžio 9 d. Vilniuje ginklus surems geriausia mūsų šalies tenisininkai 21-erių metų Ričardas Berankis (ATP-114) ir 20-metis Laurynas Grigelis (ATP-205). Lietuvoje retai besilankantys sportininkai nusprendė padėkoti visiems gerbėjams už palaikymą. „Mes tiesiog norime atsidėkoti teniso aistruoliams, kurie visus metus seka mūsų kovas, džiaugiasi pergalėmis ir kartu su mumis liūdi dėl pralaimėjimų. Visą laiką jaučiame juos, kad ir kaip toli būtume nuo Lietuvos. Šiuo susitikimu Ričardas, aš, Laurynas ir jo treneris Giuseppe Menga, visi kartu norime pasakyti didelį ir nuoširdų ačiū aistruoliams“, – sakė R.Berankio treneris Remigijus Balžekas. Pajėgiausių Lietuvos tenisininkų susitikimas vyks „SEB arenoje“ (Ąžuolyno g. 7, Vilniuje). Mūsų klubas taip pat planuoja prisijungti ir palaikyti geriausius Lietuvos tenisininkus gruodžio 9 d. SEB arenoje.

Padėka

Padėka

Nuoširdžiai viso klubo vardu dėkojame Dainei Lingienei (Mildos Lingytės mamai) už paramą - už baldus, kurie jau puošia mūsų sporto salės foję.

Kalėdinis Tennis Star turnyras

Kalėdinis Tennis Star turnyras

Š.m. gruodžio 17-18 dienomis planuojame organizuoti Kalėdinį Tennis Star turnyrą. Palnuojamos sekančios grupės: dvejetai, trejetai. Po turnyro, kaip ir praeitais metais - Kalėdinė šventė klubo sportininkams.

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?