Teniso naujienos

U14 reitinginio turnyro Klaipėdoje rezultatai

U14 reitinginio turnyro Klaipėdoje rezultatai

Š. m. vasario 18-19 dienomis Klaipėdoje, Garlsberg teniso arenoje (Šilutės pl. 48, Klaipėda) įvyko "Vakarų Lietuvos vaikų varžybos U14 (reitinginis turnyras)".
Turnyro rezultatai:
BERNIUKAI   MERGAITĖS

Ir vėl Dominykas Stonkus stipriausias Latvijoje

Ir vėl Dominykas Stonkus stipriausias Latvijoje

2012 m. vasario 19 d. Liepojoje (Latvijoje) įvyko 8 metų ir jaunesnių ir 9 metų ir jaunesnių vaikų teniso turnyrai. U8 berniukų grupėje, kurioje dalyvavo 13 berniukų, nugalėtoju tapo Dominykas Stonkus. U8 mergaičių grupėje Anna Dodonova iškovojo 3 vietą. U9 berniukų grupėje dalyvavo taip pat 13 berniukų, mūsų klubo vaikai iškovojo 4, 5, 6 vietas. 4 vieta užėmė Ivan Oleinikov, 5 - Erikas Osinas, 6 - Dmitrijs Popovs. Sveikiname mūsų vaikus ir linkime sėkmės. Dėkojame mūsų treneriams. Nuotraukos

Dalyvių sąrašai.

 

Dėl metinio klubo nario mokesčio

Dėl metinio klubo nario mokesčio

Gerbiami mūsų klubo sportininkai ir tėveliai,
Kad mūsų klubo vaikai galėtų dalyvauti Lietuvos teniso sąjungos turnyruose, nepakanka turėti žaidėjo licencijos, mūsų klubas privalo mokėti metinį klubo nario mokestį. Prašome Jūsų, kas planuoja 2012 metais dalyvauti turnyruose, sumokėti 10 Lt mokestį. Pinigus galite perduoti savo treneriui. Dėkojame.
Vaikų 7 m. ir jaunesnių teniso turnyro Klaipėdoje rezultatai

Vaikų 7 m. ir jaunesnių teniso turnyro Klaipėdoje rezultatai

2012 m. vasario 11 dieną Klaipėdoje įvyko vaikų 7 m. ir jaunesnių „Raudonojo korto“ teniso turnyras. Projekto „Vaikų tenisas“ 7 metų ir jaunesnių teniso turnyre mergaičių grupėje geriausiai pasirodė Liepa Mockutė (Klaipėda, VšĮ „Vakarų tenisas“, treneris Gitanas Mažonas), antrą vietą iškovojo Amelija Anilionytė (Klaipėda, VšĮ „Tennis Star“, treneriai Tatjana ir Damir Nabijevai, Jekaterina Jerochina) ir trečia vieta atiteko Milanai Miniuk (Klaipėda, VšĮ „Tennis Star“, treneriai Tatjana ir Damir Nabijevai, Jekaterina Jerochina). Berniukų grupėje pirmą vietą iškovojo Nojus Rimkevičius (Panevėžys, klubas „Asteroidas“, treneris Nerijus Kęstaitis), antra vieta atiteko Dominykui Stonkui (Palanga, VšĮ „Tennis Star“ auklėtinis , treneriai Tatjana ir Damir Nabijevai, Jekaterina Jerochina). Trečią vietą iškovojo Tomas Žvinakis (Klaipėda, VšĮ „Vakarų tenisas“, treneris Gitanas Mažonas). Grupėje dėl 5-8 vietos geriausiai pasirodė Artūr Usov, grupėje dėl 9-12 vietos stipriausias buvo Jevgenij Jašin, dėl 13-16 - Tautvydas Petrovas. Sveikiname turnyro prizininkus bei linkime sėkmės ateityje. Dėkojame turnyro teisėjų komandai - Janai Plotkai, Gretai Novikovai, Artiomui Fiodorovui, Dovydui Petrovui bei AB "Mineraliniai vandenys" už suteiktą vandenį vaikams.

Turnyro nuostatai
Rezultatai
Žaidimų rezultatai pagal grupes: BERNIUKAI MERGAITĖS
Turnyro nuotraukos Video

Teniso turnyro 10 metų ir jaun. Šiauliuose rezultatai

Teniso turnyro 10 metų ir jaun. Šiauliuose rezultatai

2012 m. vasario 3-4 dienomis Šiauliuose įvyko vaikų 10 metų ir jaunesnių teniso turnyras. Turnyre dalyvavo mūsų klubo auklėtiniai Nikita Fiodorov, Nika Novikova, Valerija Kravčuk. Nikita Fiodorov nusileido Matui Bružui ir nepateko į finalą, taip pat jam nepavyko laimėti 3 vietos, jam atiteko 4 vieta. Nika Novikova pralošė 2 rate turnyro nugalėtojai, kitus susitikimus ji laimėjo ir užėmė 5 vietą, Valerija Kravčuk iškovojo 7 vietą. Turnyro nuotraukos.

Turnyro rezultatai:

MERGAITĖS U10

MERGAITĖS U10 (paguoda)

BERNIUKAI U10

BERNIUKAI U10 (paguoda)

Dėl Lietuvos teniso sąjungos priimtų sprendimų

Dėl Lietuvos teniso sąjungos priimtų sprendimų

2012 m. sausio 13 d. įvyko Lietuvos teniso sąjungos (toliau – LTS) valdybos posėdis, kuriame buvo priimti aktualūs sprendimai: panaikinamas licencijos mokestis 7 m. ir jaunesniems vaikams, kurie dalyvauja 7 m. ir jaunesnių varžybose. Paliekamos licencijos vaikams: 8, 9 m. – 20 Lt; 10, 11, 12 m. – 30 Lt; iki 18 m ir suaugę – 50 Lt.
Taip pat patikslinti 2012 m. amžiaus cenzai, kurie turi reikšmės turnyrų organizavimui. Plačiau...
Pasikeitė mūsų klubo vaikų reitingai

Pasikeitė mūsų klubo vaikų reitingai

Nuo 2012 m. pasikeitė mūsų klubo vaikų reitingai. Atsirado naujos grupės - 8 metų ir jaunesnių, 10 metų ir jaunesnių, 12 metų ir jaunesnių bei 13 metų ir vyresnių vaikų/jaunimo grupės. Reitingai sudaryti pagal paskutinio pusmečio turnyrų rezultatus, pagal piramidės rezultatus bei atsižvelgiant į kitas klubo varžybas. Prašome patikrinti savo kortelę - ar teisingai nurodyti vardas, pavardė, gimimo metai, treneris ir pan. Jei yra netikslumų labai prašome parašyti, užpildant forma.
Jaunių 16 m. ir jaunesnių reitinginis turnyras Klaipėdoje

Jaunių 16 m. ir jaunesnių reitinginis turnyras Klaipėdoje

2012 m. sausio 7-8 d. Klaipėdoje įvyko jaunių 16 m. ir jaunesnių reitinginis turnyras. Turnyre dalyvavo mūsų klubo tenisininkai: Artiom Fiodorov, Dovydas Petrovas, Diana Mačiulaitytė. Finale Artiom Fiodorov nusileido Mantui Griciui ir užėmė 2 vietą. Dovydas Petrovas užėmė 13/16 vietą, Diana Mačiulaitytė - 10 vietą. Nuoširdžiai sveikiname ir linkime didelės sėkmės.

Rezultatai:

U16 berniukai
U16 mergaitės

Dalyvių sąrašai:

U16 berniukai

U16 mergaitės

 

 

Kalėdinis Tennis Star turnyras

Kalėdinis Tennis Star turnyras

2011 m. gruodžio 24-28 dienomis vyko mūsų klubo Tennis Star Kalėdinis turnyras. Džiaugiamės, kad šis turnyrai bei apdovanojimų ceremonija jau tapo Kalėdinė tradicija ir stengsimės ją tęsti. Turnyre varžėsi 94 sportininkai, t.y. 8 grupės (naujokai - 1 grupė, vienetai – 3 grupės, dvejetai – 2 grupės, trejetai – 1 grupė). Daug saldžių dovanelių įteikė mūsų rėmėjai. Varžybų metu dalyviai galėjo numalšinti troškulį kokybišku UAB „Mineraliniai vandenys“ vandeniu „Nestle Aquarel“. Klubo auklėtiniai jau antrus metus iš eilės geria tik sveiką ir natūralų šaltinio vandenį. „Mums labai svarbu, ką geria mūsų tenisininkai. Norime, kad mūsų vaikai užaugtų dideli ir stiprūs, o tam būtina vartoti tik natūralius ir sveikus produktus. Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams.“, - teigia Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubo „Tennis Star“ vadovai ir treneriai. Apdovanojimų ceremonijos metu nei vienas tenisininkas neliko be dovanelės – sportininkams buvo įteiktos taurės, diplomai, nominacijos ir kt. Šventės pabaigoje klubo 5 sportininkų komandos dalyvavo žaidime „Intelektualus tenisas“. Žaidimo nugalėtojais tapo „raudonųjų komanda“ ir jai buvo įteiktos labai geros knygos, kuriuos skyrė Rusijos Federacijos Generalinis konsulatas Klaipėdoje. Apdovanojimų ceremonijos kulminacija tapo iškilmingai perpjautas milžiniškas šventinis tortas su fejerverkais. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, tėveliams, rėmėjams, organizatoriams. Linkime didelės sėkmės ir ateinančiais 2012 metais, stiprios sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms, ištvermės, mylėkit ir palaikykit savo vaikus morališkai, tai jiems labai svarbu. Daug naujų pergalių kaip tenise, taip ir gyvenime!
„BIM BAM“ klubo kalėdinis vaikų 7 m. ir jaunesnių turnyras

„BIM BAM“ klubo kalėdinis vaikų 7 m. ir jaunesnių turnyras

Gruodžio 18 dieną Kaune įvyks „BIM BAM“ klubo kalėdinis vaikų 7 m. ir jaunesnių turnyras - "Raudono korto varžybos". Išankstinė registracija vyksta iki gruodžio 16 d., paraiškos priimamos el.paštu: bimbam@tenisas.lt
Turnyras įvyks "Kauno Žalgirio sporto komplekse", A. ir J. Gravrogkų g. 4, Kaune.

Informacija www.tennis.lt

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?