Teniso naujienos

Akcija „Darom“ jau dešimtą kartą kvies susiburti neabejingus taršai

Akcija „Darom“ jau dešimtą kartą kvies susiburti neabejingus taršai

„Darom ir gamta padėkos!“  – su tokiu šūkiu akcijos organizatoriai kviečia dalyvauti jubiliejinėje nacionalinėje tvarkymosi akcijoje „Darom 2017“, kuri balandžio 22 dieną 10 valandą suburs visus Lietuvos žmones.

Maloniai kviečiame prisijungti klubo vaikus, tėvelius, draugus ir padėti sutvarkyti teritoriją šalia M.Gorkio mokyklos, teniso kortų ir stadiono.

Reikalingas Jūsų palaikymas

Reikalingas Jūsų palaikymas

Gerbiami tenisininkai,
Klaipėdoje gali atsirasti nauja universali sporto arena, kurioje būtų ir teniso aikštelės. Labai prašome Jūsų pamėgti šį puslapį ir paraginti savo draugus tai padaryti. Taip pat prašome viešinti šį projektą, kad miesto valdžia leistų įgyvendinti šį projektą.

Klubo išvyka į Davis cup turnyrą į Šiaulius

Klubo išvyka į Davis cup turnyrą į Šiaulius

2017 m. vasario 4 dieną mūsų klubo jaunimas vyko į Daviso taurės Europos/Afrikos zonos II grupės turnyrą Šiauliuose Lietuva-Madagaskaras. Lietuvos teniso sąjunga tenisininkams suteikė galimybę stebėti mačus nemokamai. Šeštadienį vasario 4 dieną dvejetų susitikime žaidė Lautynas Grigelis su Tadu Babeliu prieš Madagaskaro tenisininkus. Lietuviai 6:2 6:4 6:4 įveikė Antsu Rakotondramanga ir Žano-Žako Rakotohasy duetą iš Madagaskaro. Sekmadienį lemiamoje kovoje Laurynas Grigelis palaužė varžovą ir išplėšė pergalę Lietuvai. Bendras šių rinktinių kovos rezultatas tapo 3-1. Lietuviai kovą dėl patekimo į pirmą Deviso taurės grupę, iš kurios lietuviai iškrito prieš dvejus metus, pratęs pavasarį. Nuotraukos.

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės klubiečių rezultatais

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės klubiečių rezultatais

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės 2017 m. sausio 7 - 8 d. Beno Uldukio užimta 1 vieta, Amelijos Anilionytės - 3 vieta, Ugnės Šimonytės 4 vieta "Klaipėdos teniso akademijos taurė" turnyre iki 12 metų; Gleb Pidlužnij - 1 vieta, Jelizavetos Konovalovos - 2 vieta, Jupatovos Alinos - 3 vieta turnyre iki 9 metų. Sveikiname klubiečius ir linkime sėkmės turnyruose. Sveikiname Beną ir labai didžiuojamės, kad jis 1 pagal reitingą U12 grupėje Lietuvoje.

Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

Tegul 2017 metai būna naujų idėjų ir prasmingos veiklos metai,
Džiaugsmingi ir turtingi, kupini gerų sumanymų ir brandžių darbų.
Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!
Tennis Star Kalėdinė šventė 2016

Tennis Star Kalėdinė šventė 2016

2016 m. gruodžio 18 dieną LCC universiteto salėje įvyko mūsų tradicinė Kalėdinė šventė. Buvo įteikti Kalėdinio turnyro apdovanojimai, taures aktyviausiems klubo tenisininkams, padėkos rėmėjams, teisėjams ir treneriams. Mūsų klubo sportininkai Karina Belova su drauge Sofija ir Daniil Lapko džiugino žiūrovus savo pasirodymais. Vėliau buvo šventinis tortas ir konkursai. Tikimės, kad gerai praleidote laiką. Dėkojame, kad esate su mumis! Nuotraukos.

Geriausių metų tenisininko ir tenisininkės rinkimo taisyklės

Geriausių metų tenisininko ir tenisininkės rinkimo taisyklės

Geriausių metų tenisininko ir tenisininkės rinkimo taisyklės

Plačiau

Tradicinis šeimų – porų turnyras 2016

Tradicinis šeimų – porų turnyras 2016

2016 m. rugpjūčio 13 dieną kaip ir kasmet įvyko tradicinis jau šeštas Tennis Star šeimų porų turnyras. Buvo sudarytos 5 grupės.
1 grupė. 1 vietą iškovojo Aleksandra Anilionytė su mama Iveta, antri liko Ursulė Kišunaitė ir tėvas Viktoras, treti Aleksej ir Nikita Fiodorovai, paguodą iškovojo Sofija Kravčuk su mama Julija.
2 grupė: 1 vietą iškovojo Anna Dodonova su mama Jelena, antrą vietą - Aleks Cepov su tėveliu Vitalijumi, trečią - Anton Kyrkelan su mama Jelena, paguodą -  Matas Narvilis su tėveliu Tomu.
3 grupė. 1 vietą laimėjo Benas Uldukis su tėveliu Andriumi, antrą vietą iškovojo Artiom Konovalov su tėveliu Ivanu, trečią - Ilja Seredasu tėveliu Jurijumi, paguodą - Marija Pamerko su tėveliu Artiomu.
4 grupė. 1 vietą iškovojo Rugilė Valainytė su tėveliu Giedriumi, antri liko Nojus Poška su tėveliu Ramūnu, treti Alina Jupatova su tėveliu Srgejumi, paguodą iškovojo Liza Konovalova su mama Oksana.
5 grupė. 1 vietą laimėjo Patricija Lapienytė su tėveliu Andriumi, antrą vietą laimėjo Timofej Tretjakov su krikšto mama Oksana, treti liko Maksim Jefišov su tėveliu Denisu, paguodą laimėjo Kamilė Jonikaitė su tėveliu Tomu. 
Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus! Dėkojame visiems dalyviams! Nuotraukos.

Prince cup 2016 (1 kategorija)

Prince cup 2016 (1 kategorija)

2016 m. liepos 8-10 dienomis Palangoje mūsų klubas tradiciškai organizavo turnyrą "Prince cup 2016". Šiais metais turnyrui suteikta 1 kategorija. Jaunimas varžėji 2 grupėse U12 ir U16. Dalyviai, o jų buvo nemažai, žaidė vienetus ir dvejetus. Turnyro rezultatai. Nuotraukos facebooke. Nuoširdi padėka turnyro rėmėjams - Prince teniso prekių parduotuvei, Palangos teniso bazei Gėlių g. 1A, leidyklai "Šviesa", "Birštono mineralinis vanduo". Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, dėkojame rėmėjams!

Mūsų klubo žaidėjai atstovauja Klaipėdą TE turnyruose

Mūsų klubo žaidėjai atstovauja Klaipėdą TE turnyruose

Mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų klubo sportininkai jau bando savo jėgas tarptautiniuose turnyruose. Adomas Gedrimas žaidė U12 TE turnyre "Siauliai Tennis School Cup by Toyota 2016" Šiauliuose, Valerija Kravčuk U14 TE turnyre "LODZ CUP 2016" Lenkijoje ir U14 TE "Estonian Junior Open" Estijoje, U14 TE "Aarhus TE14 2016" Danijoje. Daug kas iš mūsų planuoja dalyvauti U12, U14 TE "Riga Open- Inspired by tennis" ir "Liepaja International Tournament" Latvijoje, U16 TE "Toyota Cup U16 2016" Šiauliuose. Nuoširdžiai linkime sėkmės!

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?