Teniso naujienos

U8 ir U9 turnyras Liepojoje (Latvijoje)

U8 ir U9 turnyras Liepojoje (Latvijoje)

2015 m. gruodžio 12-13 dienomis Liepojoje (Latvijoje) vyks vaikų U8 ir U9 turnyrai, kviečiame dalyvauti. Informacija. Būtina įsigyti licenciją. Galite skambinti nurodytu telefonu dėl papildomos informacijos (kalba rusiškai).

2015 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinės teniso varžybos - mūsų III vieta!

2015 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinės teniso varžybos - mūsų III vieta!

2015 m. spalio 15 - 17 dienomis Šiauliuose vyko 2015 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinės teniso varžybos. Klaipėdai atstovavo mūsų Tennis Star tenisininkų komanda - Nikita Fiodorov, Maksim Jefišov, Nika Novikova, Patricija Lapienytė. Sunkioje kovoje 2:3 mūsų komanda nusileido Vilniaus I komandai dėl 3 vietos ir liko 4. Patekti į finalą mūsų komandai neleido Šiaulių komanda, kurie ir tapo šių žaidynių nugalėtojais. Viso dalyvavo 10 komandų. Klaipėdos komandai pavyko laimėti prieš Vilniaus II komandą 3:2 ir prieš Kauno II komandą 3:1. Tai yra labai geras rezultatas. Norime pagirti Nikitą Fiodorovą sužaidžius labai gerus mačus ir laimėjus prieš 3 m. vyresnį tenisininką. Perskaičiavus visus uždirbtus taškus mūsų Tennis Star komanda III vietoje, sveikiname! Džiaugiamės ir didžiuojamės.

Vilnius tennis academy cup TE U12

Vilnius tennis academy cup TE U12

Jau galite registruotis į tarptautinį teniso tunryrą iki 12 metų, kuris vyks Vilniuje nuo 2015 m. lapkričio 11 d. Norint dalyvauti tokiame turnyre, reikalinga tarptautine licencija ir IPIN kodas. Informacija apie turnyrą čia. Turnyro organizatoriai vaikams, patekusiems į pagrindinę lentelę apmokės apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas. Registracija vyksta iki lapkričio 3 dienos 14 val.

Baltijos šalių vaikų komandinis turnyras „SEB Future Talent Cup 2015”

Baltijos šalių vaikų komandinis turnyras „SEB Future Talent Cup 2015”

Spalio 2-4 dienomis Taline įvyko Baltijos šalių vaikų komandinis turnyras "SEB Future Talent Cup 2015". Trečius metus iš eilės vykstančiame projekte dalyvauja stipriausi Lietuvos, Latvijos ir Estijos 9 m., 11 m., ir 13 m. vaikai. Lietuvos teniso sąjunga suformavo komandą, į rinktinę pakvietė vaikus kurie dalyvauja Lietuvos teniso sąjungos treniruočių stovyklose ir projektuose bei atsižvelgė į konkrečios amžiaus grupės reitingus. Labai džiaugiamės, kad į 13 m. rinktinę pateko mūsų mergaitės - Nika Novikova ir Valerija Kravčuk. Plačiau.

Informacija dėl naujų klubo žaidėjų priėmimo

Informacija dėl naujų klubo žaidėjų priėmimo

Informuojame, kad VšĮ "Tennis Star" priima naujus žaidėjus tik nuo gegužės 1 dienos. 1 kartą per metus. Norint įstoti į mūsų klubą, prašome registruotis el. paštu info@tennisstar.lt nurodant vaiko vardą, pavardę, gimimo metus, kontaktinį el.paštą ir telefoną. Nuo gegužės 1 dienos priimti vaikai žais visą vasarą iki spalio 1 dienos, nuo spalio 1 d. į uždarą salę pereis žaisti tik atrinkti vaikai. Bus atsižvelgta į vaikų lankomumą ir pasiektus rezultatus (vyks varžybos).

Dėmesio tėveliams

Dėmesio tėveliams

Jei jūsų vaikui reikalinga pažyma, kad vaikas lanko teniso treniruotes mūsų klube, prašome rašyti užklausimą el.paštu info@tennisstar.lt nurodant vaiko vardą pavardę, pilną mokyklos pavadinimą, direktoriaus vardą, pavardę ir klasę. Pažyma bus parengta per 3 dienas nuo informacijos gavimo ir ją galėsite pasiimti pas savo trenerį.
Klaipėdos miesto atviros pirmenybės „Tennis Star taurei laimėti“ 14 m. ir jaun.

Klaipėdos miesto atviros pirmenybės „Tennis Star taurei laimėti“ 14 m. ir jaun.

2015 m. rugpjūčio 15 - 16 dienomis Tennis Star pravedė Klaipėdos miesto atviros pirmenybes „Tennis Star taurei laimėti“ (14 m. ir jaun.). U14 vaikinų grupėje stipriausias buvo Simonas Aleksius, antrą vietą iškovojo Nikita Fiodorov, trečią - Ugnius Bičkauskas, paguodą - Maksim Jefišov. Merginų grupėje nugalėtoja tapo Nika Novikova, antą vietą laimėjo Valerija Kravčuk, trečią - Klaudija Bubelytė, paguodą - Patricija Lapienytė. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus. Nuotraukos. Rezultatai.

Vaikų ir jaunimo dvejetų turnyras 2015

Vaikų ir jaunimo dvejetų turnyras 2015

2015 m. rugpjūčio 8 dieną Tennis Star organizavo vaikų ir jaunimo dvejetų teniso turnyrą. U14 grupėje 1 vietą iškovojo Patricija Lapienytė ir Kamilė Jonikaitė, 2 vietą užėmė Maksim Jefišov ir Mark Peregoncev, 3 vietą -  Anastasija Judina ir Polina Kuznecova. U12 grupėje 1 vietą iškovojo Tomas Žvinakis ir Aistė Daugitė, 2 vietą užėmė Amelija Anilionitė ir Artiom Konovalov, 3 vietą -  Maksim Sadovskij ir Ilja Sereda. Sveikiname!

Tennis Star šeimų porų turnyras 2015

Tennis Star šeimų porų turnyras 2015

Tradiciškai ir jau 6 kartą rugpjūčio 1 dieną praėjo ilgai lauktas Tennis Star šeimų porų turnyras. Nors ir pradžioje planavome jį organizuoti liepos 31 dieną, dėl lietaus teko atidėti rugpjūčio 1 d. Nemažai klubo tenisininkų rugpjūčio 1 - 2 d. žaidė LR reitinginiame turnyre Vakarų teniso akademijoje ir negalėjo prisijungti prie šeimų dvejetų turnyro dalyvių. Buvo sudarytos 4 grupės ir dalyvavo ~30 porų. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus. Turnyro rezultatai. Nuotraukos.

Svarbi informacija LR reitinginių turnyrų dalyviams

Svarbi informacija LR reitinginių turnyrų dalyviams

Dėmesio!

Lietuvos teniso sąjungos svetainėje paviešinti nauji LR reitinginių teniso turnyrų nuostatai bei taisyklės.

Prašome perskaityti ir jų laikytis.

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?