Teniso naujienos

Tennis Star vasaros sezono uždarymo turnyras vaikams iki 12 metų

2012 m. rugsėjo 15-16 dienomis įvyko atviras Tennis Star vasaros sezono uždarymo turnyras vaikams iki 12 metų (2000 m. gimimo ir jaun.). Turnyre dalyvavo tenisininkai iš Klaipėdos, Palangos bei Kaliningrado (Rusijos). Berniukų grupėje stipriausias buvo Nikita Fiodorov (Klaipėda), antra vieta atiteko Artiomui Gerasimčiuk (Kaliningradas), trečią vietą iškovojo Michail Vasser (Kaliningradas), paguodą - Juozas Pečiulis (Palanga). Mergaičių grupėje finale susitiko dvi mergaitės iš Kaliningrado ir 1 vietą iškovojo Diana Skuratovič, antra vieta užėmė Ieva Avetysian, trečią vietą iškovojo Nika Novikova (Klaipėda), paguodą - Valerija Kravčuk (Klaipėda). Sveikiname visus prizininkus ir linkime sėkmės.
Turnyro rezultatai U12 berniukai U12 mergaitės Nuotraukos
Artiom Fiodorov turnyro "Kaunas Open U16" nugalėtojas

2012 m. rugsėjo 7-9 dienomis Kaune įvyko 16 metų ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras "Kaunas Open 2012", kuriame Artiom Fiodorov tapo turnyro nugalėtoju. Artiomui Fiodorovui finale, 1 seto pradžioje trūko vienos raketės stygos, setui įpusėjus trūko antros raketės stygos. Artiomas paprašė kitų tenisininkų (iš kitų miestų) paskolinti raketę, bet deja, tokių neatsirado. Patyrę žaidėjai paprastai turi po dvi ar daugiau rakečių, tad vieną visuomet gali paskolinti. Bet... Artiomui savo raketę paskolino jo brolis - Nikita Fiodorov ir nežiūrint į tai, kad raketė buvo žymiai lengvesnė ir pirmas setas buvo praloštas, Artiomas sugebėjo laimėti 2 ir 3 setą ir iškovoti 1 vietą. Šaunuolis Artiomai! Nuoširdžiai sveikiname ir linkime sėkmės.
Povilas Stonkus Kaune iškovojo 3 vietą

2012 m. rugsėjo 7-9 dienomis Kaune įvyko 12 metų ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras "Kaunas Open 2012", kuriame mūsų klubo tenisininkas Povilas Stonkus iškovojo 3 vietą. Viso klubo vardu sveikiname Povilą ir linkime daug naujų pergalių. Taip pat turnyre dalyvavo ir Nikita Fiodorov, bet pirmame rate jis susitiko su mūsų Povilu Stonkum ir tik 3 trumpame sete pralošė 3/10. Jis užėmė 10 vietą ir taip pat, kaip ir Povilas gaus reitinginių taškų.
Informacija žaidėjams dėl registracijos LTS puslapyje

Gerbiami Tennis Star klubo sportininkai, kas dalyvauja LTS teniso turnyruose.
Žaidėjo prisiregistravimas LTS puslapyje:
1. Primename, kad registruotis gali tik žaidėjai priklausantys Tennis Star klubui ir jeigu žaidėjas jau yra LTS puslapyje žaidėjų sąraše. www.tennis.lt "Organizacijos" - 3 psl. klubas "Tennis Star" - spausti "Plačiau" - atsiras žaidėjų sąrašas.
2. www.tennis.lt dešinėje reikėtų spausti "Registracija" ir užpildyti "Žaidėjo" anketą. Žaidėjo duomenys turi sutapti su organizacijos anketoje nurodytais duomenimis (atkreipkite dėmesį į lietuviškus simbolius, privalo būti nurodyta tiksli gimimo data).
3. Užpildžius anketos duomenis, paspaudus „registruotis“ atsidaro licencijos apmokėjimo langas. Jeigu jau esate sumokėję licencijos mokestį paspauskite „nutraukti mokėjimą“, jeigu nesumokėjote tęskite registraciją.
4. Jūsų anketa bus patvirtinta per tris darbo dienas (bus atsiųstas prisijungimo slaptažodis į Jūsų nurodytą el. paštą). Kai žaidėjas atsiras LTS puslapyje, jis savarankiškai galės registruotis į norimus turnyrus. Jei turėsite klausimų - prašome kreiptis tel. +37068727900 (Irina).
Kaunas Open 12 ir jaun. ir 16 ir jaun.

2012 m. rugsėjo 7-9 dienomis Kaune įvyks teniso turnyras "Kaunas Open 2012". Danga: Gruntas. Vieta: Sporto g. 6 , Kaunas, G.Sabeckio teniso mokykla. Kamuoliai: Head ATP. Organizatorius: G.Sabeckio teniso mokykla. Nuostatai.

Tennis Star vaikų teniso turnyro rezultatai

2012 m. rugpjūčio 25 dieną įvyko vaikų teniso turnyras, kuriame varžėsi vaikai, žaidžiantys tenisą pirmus metus. Viso klubo vardu nuoširdžiai sveikiname visus dalyvius, kai kam tai buvo pirmas turnyras ir linkime visiems sėkmės ateityje. Iš viso buvo sudarytos 6 grupės:
1) 2006 m. gimimo grupėje (žaidė su raudonais kamuoliais) nugalėtoju tapo Titas, antrą vietą užėmė Mark Bespalenkov, 3 - Edgar Ronskij.
2) 7-9 metų vaikų grupėje (žaidė su raudonais kamuoliais) 1 vietą iškovojo Tautvydas Petrovas, antrą - Dominikas Smailys, trečią - Gabrielė Kunickaitė.
3) 7 metų vaikų grupėje (žaidė su raudonais kamuoliais) nugalėtoju tapo Benas Uldukis, antra vieta atiteko Jevgenijui Pucilo, trečia - Iljai Kolesnik.
4) 2002-2004 m. gimimo grupėje (žaidė su oranžiniais kamuoliais) 1 vietą iškovojo Liepa Mockutė, 2 vieta atiteko Iljai Sereda, trečia - Annai Dodonovai.
5) Mažiems tenisininkams įvyko teniso konkursai. Buvo 2 grupės: Vienoje grupėje stipriausias buvo Gleb Podlužnij, 2 vieta užėmė Elizaveta Viazmina, trečia - Dominikas Trimailov. 2 grupėje stipriausia buvo Ksenija Tiurubaeva, 2 vietą iškovojo Vaiva Petrauskaitė, trečią - Marija Čekmariova.
Tennis Star šeimų porų turnyras

Tennis Star klubui jau 2 metai ir 2012 m. rugpjūčio 18 dieną ta proga buvo surengtas tradicinis šeimų porų turnyras. Gamta pasistengė apdovanoti gražia, šilta vasaros diena. Todėl visą turnyrą žaidėjus lydėjo draugiška atmosfera ir gera nuotaika. Aromatingi, sultingi ir skanūs buvo šašlykai. Labai norime paprašyti dalyvių - apkabinkit, pabučiuokit ir padėkokit savo porininkui už pastangas, už tai kad labai norėjo laimėti ir nepamirškite, kad tai nėra labai lengva. Didžiulis dėkui Jums, kad dalyvavote. Sportas – ne tik pergalės džiaugsmas ar pralaimėjimo kartėlis. Sportas visiems padeda išlikti sveikesniems, taip pat padeda išmokti ką nors naujo, o tenisas padeda įveikti stresines situacijas, didina pasitikėjimą savimi. Tennis Star šeimų porų turnyre buvo sudarytos 3 grupės. Iš viso dalyvavo 25 poros. 1 grupėje nugalėtojais tapo Nikita ir Andrej Fiodorovai, 2 vietą užėmė Neda ir Andrius Zinkevičiai, 3 vietą iškovojo Dovydas ir Valerij Petrovai. 2 grupėje nugalėtojais tapo Anton ir Anton Kyrkelan, 2 vieta atiteko Valerijai ir Julijai Kravčuk, 3 vietą užėmė Timofej ir Aleksandra Tretjakovai. 3 grupėje turnyro nugalėtojais tapo Kristina ir Tautvydas Petrovai, 2 vieta atiteko Viktorijai Galaguckajai ir Neven Melvan, 3 vietą užėmė Benas ir Andrius Uldukiai. Nuoširdžiai sveikiname prizininkus!
Rezultatai: 1 grupė 2 grupė 3 grupė Nuotraukos

Ir Rygoje (Latvijoje) Dominykas Stonkus stipriausias

Š. m. rugpjūčio 11 dieną Rygoje (Latvijoje) įvyko 8 metų ir jaunesnių teniso turnyras. Mūsų klubą atstovavo Dominykas Stonkus ir Anna Dodonova. Net Rygoje niekas negalėjo laimėti prieš Dominyką Stonkų. Ir Rygoje (Latvijoje) jis tapo turnyro nugalėtoju. Nuoširdžiai sveikiname. Annai Dodonovai nepavyko patekti į finalą.
Jaunių 12 m. ir jaunesnių atviros pirmenybės "Klaipėdos vasara 2012"

Rugpjūčio 4-5 dienomis Klaipėdoje įvyko jaunių 12 m. ir jaunesnių atviros pirmenybės "Klaipėdos vasara 2012". Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Lukas Saulis (Europos centro teniso klubas, Vilnius), antrą vietą atiteko Tadui Štreimikiui (Lietuvos teniso klubas, Vilnius), trečią vietą iškovojo Povilas Stonkus (Tennis Star, Klaipėda), paguodą - Valdas Kupčinskas (Tenisas Tau, Kėdainiai). Mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Jekaterina Tichonceva (Tennis Star, Klaipėda), antrą vietą užėmė Diana Skuratovič (Kaliningradas), trečią vietą iškovojo Justina Norinkevičiūtė (Bim Bam, Kaunas), paguodą - Gabrielė Česonytė (TENNIS UNITED LT, Vilnius). Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus bei linkime sėkmės. Dėkojame viesiems dalyviams ir svečiams ir vėl labai lauksime Klaipėdoje kitą vasarą.

REZULTATAI Berniukai iki 12 metų Mergaitės iki 12 metų

VILTIES TENISAS - teniso šventė visiems

Š. m. liepos 29 dieną Klaipėdos Pranciškonų vienuolyno Vilties teniso aikštyne (Savanorių 4, Klaipėda) įvyko graži teniso šventė visiems - VILTIES TENISAS. Nuo 11 val. vaikai bei jaunimas parodė, kaip skirtingo amžiaus sportininkai moka žaisti tenisą. 1 aikštelėje žaidė 12-13 metų jaunimas, 2 aikštelėje - 9-10 metų vaikai, 3 aikštelėje - 7 metų, 4 aikštelėje 5-7 metų vaikai. Vėliau neįgaliųjų teniso klubas iš Vilniaus parodė kaip gražiai galima žaisti net invalidų važimėlyje. Apie 14 val. vyko parodomasis mačas - žaidė Lukas Žvikas prieš Mantą Bugailiškį, geriausieji Lietuvos žaidėjai iki 16 metų. Šventės akimirkos.