Teniso turnyrai

Klaipėdos miesto atviros pirmenybės "Klaipėdos vasara 2012" 12 m. ir jaun. (reitinginis)

Š. m. rugpjūčio 4-5 dienomis vyks Klaipėdos miesto atviros pirmenybės "Klaipėdos vasara 2012" 12 m. ir jaun. (reitinginis). Turnyro nuostatai
16 m. turnyro „Torlinos taurė" Kaune nugalėtojas Artiom Fiodorovas

Liepos 6-8 d. Kaune įvyko jaunių 12 m. ir 16 m. turnyras „Torlinos“ taurei laimėti. Grupėje iki 16 metų stipriausias buvo mūsų klubo auklėtinis Artiom Fiodorovas. Mergaičių grupėje iki 12 metų 3 vietą laimėjo Jekaterina Tichonceva, 6 vietą užėmė Julija Pucilo, 9 vietą - Nika Novikova. Berniukų grupėje iki 12 metų 5 vietą iškovojo Povilas Stonkus, Nikita Fiodorov liko 11/12, Timofej Tretjakov 13/14. Reitinginiai taškai suteikiami už 1-10 vietas. Sveikiname Artiomą Fiodorovą su pergale ir kitus klubo dalyvius su gerais rezultatais. Linkime sėkmės! Dėkojame treneriams! Rezultatai

Vaikų ir jaunimo atviras dvejetų turnyras

Š. m. birželio 30 - liepos 1 dienomis įvyko vaikų ir jaunimo atviras dvejetų turnyras. Manome, kad visi labai smagiai praledo savaitgalį. Oras buvo nuostabus, žaidėjų nuotaika gera, ką mes ir užfiksavome nuotraukose. Buvo sudarytos 2 grupės. 1 grupės nugalėtojais tapo Tichonceva Jekaterina ir Dodonov Ivan, 2 vietą užėmė Solovjov Artemij ir Kyrkelan Anton, 3 vietą iškovojo Kostenko Martin ir Mačiulaitis Tomas, paguodą - Judina Anastasija ir Žvinakytė Diana. 2 grupės nugalėtojais tapo Žadeikis Edvinas ir Lapinskas Gytis, 2 vieta atiteko Fiodorovui Artiomui ir Fiodorovui Nikitai, 3 vietą iškovojo Sabonis Arnas ir Budrikis Donatas, paguodą laimėjo Mačiulaitytė Diana ir Goriagin Dmitrij.

Turnyro rezultatai: 1 grupė 2 grupė

Tennis Star uždaras turnyras 2002 ir jaun.

Š. m. birželio 23 - 24 dienomis įvyko Tennis Star uždaras teniso turnyras 2002 metų ir jaun. Buvo sudarytos 4 grupės:
1A grupėje (sportininkai žaidė su raudonais kamuoliais) turnyro nugalėtoju tapo Jevgenij Pucilo, 2 vieta atiteko Benui Uldukiui, 3 vietą iškovojo Amelija Anilionytė, 4 vieta Maksim Sadovskij.
1B grupėje (sportininkai žaidė su raudonais kamuoliais) turnyro nugalėtoja tapo Marija Nevolia, 2 vietą iškovojo Tautvydas Petrovas, 3 vieta atiteko Eglei Lenkaitytei, 4 vieta - Jekaterija Špric.
2 grupėje (sportininkai žaidė su oranžiniais kamuoliais) turnyro nugalėtoja tapo Anna Dodonova, 2 vietą užėmė Dmitrij Popovs, 3 vietą iškovojo Ilja Sereda, paguodą laimėjo Mira Agromova.
3 grupėjė (sportininkai žaidė su žaliais kamuoliais) 1 vietą iškovojo Nikita Fiodorov, 2 vieta atiteko Nikai Novikovai, 3 vietą užėmė Igor Višnevskij. Sveikiname turnyro prizininkus bei linkime sėkmės sekančiame turnyre.
Turnyro nuotraukos
10 metų ir jaunesnių turnyras Kaune

Birželio 22-24 d. Kaune įvyks vaikų 10 m. ir jaunesnių teniso turnyras. Informacija el. paštu: gvidassabeckis@yahoo.com. 10 m. nuostatai  10 m. mergaičių dalyvių sąrašas   10 m. berniukų dalyvių sąrašas

Vaikų ir jaunių turnyrai Kaune liepos mėnesį

Liepos mėnesį Kaune įvyks vaikų 7 m., 10 m. bei jaunių 12 m., 14 m., 16 m., 18 m. reitinginiai turnyrai. Liepos 6-8 d. įvyks jaunių 12 m. ir 16 m. turnyrai, išankstinė registracija vyksta iki birželio 29 d. Liepos 13-15 d. įvyks jaunių 14 m. ir 18 m. turnyrai, išankstinė registracija vyksta iki liepos 3 d. Liepos 21-22 d. įvyks vaikų 10 m. ir 7 m. turnyrai, išankstinė registracija vyksta iki liepos 11 d. Paraiškos priimamos el. paštu: gvidassabeckis@yahoo.com.
Daugiau informacijos turnyro nuostatuose...

Tennis Star uždaras teniso turnyras (grupė B)

Š. m. birželio 16 - 17 dienomis Klaipėdoje įvyko uždaras Tennis Star klubo teniso tunyras (grupė B). Berniukų grupėje stipriausias buvo Artemij Solovjov, antra vieta atiteko Martinui Kostenko, trečia - Antonui Kyrkelan. Mergaičių grupėje turnyro nugalėtoja tapo Letana Voroncova, antra vietą užėmė Anastasija Judina, trečią iškovojo Svetlana Muzyka. Sveikiname turnyro prizininkus bei linkime daug naujų pergalių.
Rezultatai: Berniukai Mergaitės

„Palangos vasara 2012“ turnyrai

Š. m. birželio 15 – 17 d. Palangoje įvyko vaikų 10 m., 9 m., 7 m. ir jaunesnių turnyrai „Palangos vasara 2012“. Daugiau informacijos turnyro nuostatuose ir tinklalapyje www.manotenisas.lt.
Mūsų klubo auklėtiniai paėmė dvi pirmas vietas - 9 metų ir jaunesnių berniukų grupėje stipriausias buvo Dominykas Stonkus bei 10 metų ir jaunesnių mergaičių grupėje - Nika Novikova. Taip pat mergaičių grupėje iki 10 metų 3 vietą iškovojo Darja Mitrokhina. 7 metų ir jaunesnių berniukų grupėje 2 vietą užėmė Ilja Kolesnik. Sveikiname turnyrų nugalėtojus ir prizininkus bei linkime daug naujų pergalių.
Turnyrų rezultatai:
U9 berniukai U9 berniukai paguoda
U9 mergaitės U9 mergaitės paguoda
U10 berniukai U10 berniukai paguoda
U10 mergaitės U10 mergaitės paguoda

Startavo turnyras "Piramidė"

Nuo birželio mėn. vėl startavo mūsų klubo turnyras "Piramidė". Su piramidės rezultatais galima susipažinti teniso aikštyno ofise. Pagal minėto turnyro rezultatus bus atnaujinti klubo reitingai bei sudaromos kitų klubo turnyrų lentelės.
Sveikiname turnyrų Liepojoje nugalėtojus Anną Dodonovą ir Dominyką Stonkų!

2012 m. birželio 9 dieną Liepojoje (Latvijoje) įvyko 8 metų ir jaunesnių teniso turnyrai. Turnyrų nugalėtojais tapo mūsų klubo auklėtiniai Anna Dodonova (mergaičių grupėje, kurioje varžėsi 14 dalyvių) ir Dominykas Stonkus (berniukų grupėje, kurioje dalyvavo 18 žm.). Viso klubo vardu sveikiname mūsų tenisininkus, dėkojame mūsų treneriams bei linkime didelės sėkmės ir toliau!