Teniso turnyrai

Reitinginis vaikų teniso turnyras NEODENTA TAURĖ ir 5 prizinės vietos mūsų!

Kaune 2017-05-04 - 07 dienomis buvo surengtas didžiulis daugiau nei 100 vaikų suvienijęs 1 kategorijos teniso turnyras „NEODENTA taurei laimėti“. Tenisininkai iš visos Lietuvos ir įvairiausių teniso mokyklų kovojo aštuoniuose skirtingose amžiaus grupėse. Berniukų grupėje iki 12 metų turnyro nugalėtoju tapo Benas Uldukis, dvejetų U12 Benas poroje su Juliumi Augūnu iškovojo 2 vietą. Merginų grupėje iki 16 metų 2 vietą iškovojo Valerija Kravčuk, 3 - Nika Novikova. Dvejetų U16 nugalėtojais tapo Nika Novikova ir Danielė Žukauskaitė (Kaunas). Sveikiname klubo tenisininkus!

Lietuvos Respublikos Čempionatas iki 16 m.

2017 m. balandžio 7-9 dienomis Vilniuje vyko LR čempionatas. Grupėje iki 16 metų Nika Novikova tapo vicečempione, Kamilė Jonikaitė užėmė 7 vietą, Valerija Kravčuk 10, Patricija Lapienytė 11, Nikitai Fiodorovui nepavyko laimėti pirmo susitikimo. Dvejetų LRČ iki 16 m. Nika Novikova poroje su kauniete Daniele Žukauskaite iškovojo 3 vietą! Dėkojame treneriams už didelį indelį ir sveikiname tenisininkus!

Ugnė Šimonytė ir Amelija Anilionytė dvejetų turnyre užėmė 4 vietą

2017 m. kovo 31 - balandžio 2 dienomis Šiauliuose vyko 1 kategorijos LR reitinginis teniso turnyras. Dalyvavo mūsų klubo sportininkai. Geriausią rezultatą parodė Ugnė Šimonytė ir Amelija Anilionytė, jos poroje užėmė 4 vietą. Plačiau

Gleb Pidlužnij Klaipėdos teniso akademijos taurės U9 nugalėtojas

2017 m. kovo 25 - 26 dienomis Klaipėdos vyko Klaipėdos teniso akademijos taurė U9, U10. Berniukų grupėje iki 9 metų turnyro nugalėtoju tapo mūsų klubo tenisininkas Gleb Pidlužnij, Nojus Poška užėmė 6 vietą. Sveikiname! Mergaičių grupėje iki 9 metų Alina Jupatova užėmė 6 vietą, Tiana Solovjova 7-8, Uršulė Kišūnaitė 11/12, Karina Belova, Austėja Bridikytė, Justė Gaidukevičiūtė - 13-16.  Rezultatai.

Šiauliuose vyko "Siauliai Open" 12 m. ir jaun. atviras teniso turnyras

2017 m. kovo 24 - 26 dienomis Šiauliuose vyko "Siauliai Open" 12 m. ir jaun. atviras teniso turnyras. Dalyvavo mūsų klubo vaikai. Rezultatai - Maksim Sadovskij 6 vieta, Ugnė Šimonytė 10 vieta, Amelija Anilionytė 11/12 vieta. Rezultatai.

Video konkursas "Mano sporto šaka. Prisijunk ir tu"

Mieli jaunieji sportininkai, gerb. treneriai, tėvai,

Lietuvos olimpinė akademija (LOA), siekdama didinti įvairių sporto šakų populiarumą, paskelbė video konkursą "Mano sporto šaka. Prisijunk ir tu".

Mūsų klubas nori sudalyvauti konkurse. Video medžiagoje bus naudojami klubo 5-10 metų amžiaus vaikų nuotraukos ir video.

Labai prašome tėvų, jei kas nesutinka, kad jo vaiko nuotraukos bus naudojamos vaizdo medžiagoje skubiai pranešti info@tennisstar.lt

Klaipėdiečiai tęsia savo pergalių kelią

2017 m. kovo 10 - 12 dienomis Vilniuje vykusiame 1 kategorijos LR reitinginiame teniso turnyre berniukų grupėje iki 12 metų Benas Uldukis buvo stipriausias, jis iškovojo 1 vietą. 12 ir jaunesnių grupėje varžėsi ir kiti klaipėdiečiai - Ugnė Šimonytė (ji užėmė 8 vieta), Amelija Anilionytė (ji užėmė 9 vieta), Maksim Sadovskij (... vieta), 16 ir jaunesnių merginų grupėje Nika Novikova iškovojo 3 vietą ir dvejetų turnyre poroje su Daniele Žukauskaite - 2 vietą, Nikita Fiodorov poroje su Edvinu Grigaičiu taip pat iškovojo 2 vietą. 16 ir jaunesnių grupėje varžėsi Nikita Fiodorov (jis liko 10), Patricija Lapienytė (užėmė 8 vieta). Nuoširdžiai sveikiname nugalėtoją ir prizininkus, dėkojame treneriams. Rezultatai. Nuotraukos klubo facebook.

Nojus Poška Šiauliuose iškovojo 2 vietą

Vasario 4 dieną Šiauliuose, prieš Deviso taurės Europos/Afrikos zonos II grupės mačus Lietuva-Madagaskaras, vyko vaikų "Raudonojo korto varžybos. Mūsų klubo auklėtinis Nojus Poška iškovojo 2 vietą. Nuoširdžiai sveikiname!
Klaipėdos teniso akademijos taurė U7, U10 ir mūsų vaikų pergalės

2017 m. sausio 14 - 15 diemonis Klaipėdos teniso akademija organizavo U7 ir U10 turnyrus vaikams. Grupėje iki 7 metų Tiana Solovjova iškovojo 1 vietą, 3 vietą užėmė Justė Gaidukevičiūtė, berniukų grupėje Nojus Poška iškovojo 2 vietą, 4 vietą užėmė Skirmantas Juknevičius. Mergaičių grupėje iki 10 metų 6 vietą užėmė Alina Jupatova, 7 - Rugile Valainytė. Sveikiname! Rezultatai.

Liza Konovalova "Šiauliai Open" U9 nugalėtoja

2016 m. gruodžio 10 - 11 dienomis Šiauliuose vyko "Šiauliai Open" 9 m. ir jaun. atviras teniso turnyras, kuriame mūsų klubo sportininkė Liza Konovalova tapo turnyro nugalėtoja. Sveikiname! Rezultatai.