Birželio 15-16 d. Vaikų LR reitinginis Tennis Star U12 turnyras

Liepos 6-7 d. Vaikų LR reitinginis turnyras iki 14 m. “Prince Cup”

Rugpjūčio 24-25 d. Vaikų LR reitinginis Tennis Star U16 turnyras

2023-09-10 vyko tradicinis Tennis Star šeimų porų turnyras 2023.

2023-08-26/27 įvyko LR reitinginis Tennis Star U12 turnyras.
LR reitinginis turnyras iki 12 m. "Prince Cup"

2023-07-08/09 dienomis vyko LR reitinginis turnyras iki 12 m. "Prince Cup".
Tennis Star klubo U7 turnyras

2023-06-23 įvyko Tennis Star klubo U7 turnyras
Tennis Star U10

2023 m. birželio 3 - 4 dienomis įvyko Tennis Star vaikų iki 10 m. turnyras. Mergaičių grupėje 1 vietą iškovojo Ugnė Kozins, 2 - Jonė Džiaugytė, 3 - Mila Vilkin, paguodą - Konstanta Grak.Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Andrius Karosas, antrą vietą užėmė Gustas Želvys, 3 - Rojus Šinkūnas, paguodą iškovojo - Ąžuolas Giriūnas. Sveikiname!
Komandinis tarpklubinis teniso turnyras

2023-05-21 mūsų klubo vaikai 15/12 leimėjo prieš Tauralaukio akademija.

2023 m. gegužės 13 – 14 dienomis Tennis Star organizavo vaikų iki 12 m. LR reitinginį teniso turnyrą. Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Erikas Balkūnas, antrą vietą iškovojo Kajus Seliukas, trečią -  Juras Renusas, paguodą - Mykolas Gečiauskas. Mergaičių grupėje nenugalima buvo Ivana Bezbordych, antra vieta užėmė Julija Zališauskaitė, trečią vietą iškovojo Diana Žilytė-De Oliveira Preda, paguodą - Marija Latauskaitė. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkas, dėkojame dalyviams!

Šeimų porų turnyras 2022

2022 m. rugsėjo 4 dieną įvyko Tennis Star klubo narių ir draugų šeimų porų turnyras. Buvo sudarytos 5 grupės: U7 (2 grupės), U10 grupė, U12 ir vyresnių (2 grupės). Turnyro nuotraukos. Turnyro nugalėtojai ir prizininkai...

Tennis Star taurė U12 2022

2022 m. rugpjūčio 27 – 28 dienomis Tennis Star organizavo LR reitinginį teniso turnyrą jaunimui iki 12 metų „Tennis Star taurė U12“. Berniukų grupėje nugalėtojų tapo Jekabs Stikuts (Latvija), antrą vietą iškovojo Rapolas Gagilas, trečią - Dionizas Butvilas, paguodą - Dominykas Juodviršis. Mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Barbora Andrijauskaitė, antra vieta atiteko Kamilei Monstvilaitei, trečią iškovojo Zlata Tsurkan (Ukraina), paguoda - Adrija Butkutė. Sveikiname!