Teniso turnyrai

Daviso taurės varžybų Šiauliuose metu - turnyras mažiausiems teniso žaidėjams

Kovo 5 dieną, šeštadienį, prieš Daviso taurės mačo Lietuva - Norvegija dvejetų susitikimą, Šiaulių arenoje įvyko mini teniso raudonojo korto turnyras 8-7 metų amžiaus vaikams. Turnyre dalyvavo mūsų klubo vaikai - Rugilė Valainytė, Emilius Atkočaitis, Domas Kanopa, Tiana Solovjova. Mergaičių grupėje Rugilė Valainytė iškovojo paguodą, berniukų grupėje Emilius Atkočaitis iškovojo 2 vietą, Domas Kanopa - 4 vietą. Džiaugiamės ir didžiuojamės. Sveikiname mūsų tenisininkus!

Klaipėda Open 2016 U9 ir U12

2016 m. sausio 16-17 dienomis Klaipėdoje įvyko vaikų iki 9 ir iki 12 metų LR reitinginis teniso turnyras, kuriame dalyvavo 11 mūsų klubo tenisininkų. 1 vietą U9 mergaičių grupėje iškovojo Jelizaveta Konovalova, 3 vietą U9 berniukų grupėje iškovojo Gleb Pidlužnij, U12 berniukų grupėje paguodą laimėjo Benas Uldukis. Sveikiname turnyro nugalėtojus, prizininkus ir visus mūsų klubo dalyvius. Rezultatai. Nuotraukos facebooke.

Artiom Konovalov ir vėl iškovojo 2 vietą

2015 m. gruodžio 11 - 12 dienomis Šiauliuose vyko Kalėdinis vaikų teniso turnyras iki 10 metų ir mūsų klubo tenisininkas Artiom Konovalov iškovojo 2 vietą! Finale jis pralošė trečiame sete tiebreake 10:12. Sveikiname Artiomą! Rezultatai.

Reitinginių turnyrų turo Top-8 finalinis turnyras

2015 m. lapkričio 20 - 22 dienomis Šiauliuose vyko dar vienas svarbus turnyras - "Reitinginių turnyrų turo Top-8 finalinis turnyras". Dalyvavo geriausių U12, U14, U16 Lietuvos aštuntukai. Mums labai malonu, kad U14 varžėsi mūsų 3 tenisininkai - Nikita Fiodorov, Nika Novikova ir Valerija Kravčuk. Sveikiname Niką Novikovą iškovojus 3 vietą ir gavus 140 LR reitingo taškų, Nikita užėmė 4 vietą ir gavo 112 reitingo taškų, Valerija - 8 vietą ir 45 taškus. Dėkojame sportininkų treneriams!

Artiom Konovalov Vilniuje U10 iškovojo 2 vietą

2015 m. spalio 15 - 17 dienomis Vilniuje vyko 10 ir jaunesnių "Vilniaus akademijos taurė" turnyras ir Artiom Konovalov iškovojo 2 vietą. Nuoširdžiausi sveikinimai Artiomui. Plačiau.

Nikita Fiodorov iškovojo 3 vietą "Šiauliai open"

2015 m. spalio 2 - 4 dienomis Šiauliuose įvyko LR reitinginis teniso turnyras, kuriame žaidė mūsų klubo tenisininkai. Geriausiai pasirodė Nikita Fiodorov, jis iškovojo 3 vietą, dalyvavo 15 berniukų. Mergaičių grupėje žaidė 17 tenisininkių. Patricija Lapienytė užėmė 7 vietą. Dvejetų turnyre Nikita Fiodorov poroje su A.Urbonavičium iškovojo 2 vietą, Patricija Lapienytė su Kamilė Jonikaitė - 3 vietą. Sveikiname mūsų klubo komandą! Rezultatai ir nuotraukos.

Jelizaveta Konovalova turnyro Kaunas Open U9 nugalėtoja

2015 m. rugsėjo 26 - 27 dienomis Kaune įvyko "Kaunas open U9" turnyras. Šio turnyro nugalėtoja tapo Jelizaveta Konovalova. Nuoširdžiausi sveikinimai! Labai džiaugiamės ir didžiuojamės. Nuotraukos facebooke.

Žalgirio vaikų teniso akademijos turnyras Kaune Neodentos taurei laimėti

2015 m. rugsėjo 12 - 13 dienomis Kaune įvyko "Žalgirio vaikų teniso akademijos turnyras Neodentos taurei laimėti". Turnyre dalyvavo ir mūsų klubo sportininkai. Valerija Kravčuk U14 grupėje iškovojo 3 vietą, 5 liko Patricija Lapienytė, 6 - Kamilė Jonikaitė. Sveikiname! Rezultatai.

Tennis Star ir toliau skina pergales

Nuoširdžiausi sveikinimai Tennis Star komandai ir padėka treneriams! 2015-09-05/06 dienomis U7 berniukų grupėje visos 3 prizinės vietos iškovojo mūsų vaikai: 1 vieta Emilijus Atkočaitis, 2 vieta Gustas Leščinskas, 3 vieta Kiril Kolodežnij. U9 berniukų grupėje 3 vieta Mark Bespalenkov. U14 berniukų grupėje 3 vieta Nikita Fiodorov. U14 mergaičių grupėje 2 vieta Valerija Kravčuk. Sveikiname! Nuotraukų albumus žiūrėkite facebooke. Rezultatai.

Lietuvos paplūdimio teniso čempionatas Palangoje rugpjūčio 8-9 d.

Palangos teniso klubas kviečia vaikus ir jaunimą iki 15 metų dalyvauti Lietuvos paplūdimio teniso čempionate Palangoje rugpjūčio 8-9 d. Jaunimui paplūdimio teniso čempionatas Palangoje organizuojamas pirmą kartą. Nuostatai.