Turnyras "Logipolijos taurė" U10, U12, U16 Vilniuje

2013 m. gruodžio 5 - 7 dienomis Vilniuje vyko LR reitinginis teniso turnyras "Logipolijos taurė" vaikams iki 10 metų, jaunimui iki 12 metų ir iki 16 metų. Mūsų klubą atstovavo Marija Nevolia, Nikita Fiodorov, Julija Pucilo, Patricija Lapienytė, Nika Novikova, Valerija Kravčuk, Maria Mitrokhina, Daria Mitrokhina. Mergaičių grupėje iki 10 metų Marija Nevolia užėmė 13-16 vietas. Berniukų grupėje iki 12 metų Nikita Fiodorov iškovojo 9 vietą, jis pralošė tik turnyro nugalėtojui 2 rate. Mergaičių grupėjė iki 12 metų geriausiai pasirodė Patricija Lapienytė (11-12 vieta), Julija Pucilo ir Daria Mitrokhina užėmė 13-16 vietas, Nika Novikova - 18 vietą, Valerija Kravčuk pralošė paguodos turnyre 1 rate. Lentelių dydis buvo po 32 dalyvių. Grupėje iki 16 metų žaidė Maria Mitrokhina, ji užėmė 11-12 vietas. LR reitinginiame turnyre aikškinamos tik 1-10 vietos. Turnyro rezultatai. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų klubo vaikai vyko į Vilnių ir kovojo turnyre. Suprantame, kad nauja danga (hardas), nauja vieta ir kita aplinka įtakoja rezultatus. Sėkmės Jums ateityje.

2013 m. gruodžio 5 - 7 dienomis Vilniuje vyksta LR reitinginis teniso turnyras "Logipolijos taurė" vaikams iki 10 metų, jaunimui iki 12 metų ir iki 16 metų. Turnyro nuostatai ir dalyvių sąrašai www.tennis.lt Rezultatai: U12 berniukai U12 mergaitės