Teniso naujienos

Sveikiname trenerę Tatjana, su gimimo diena!

Sveikiname trenerę Tatjana, su gimimo diena!

Žmogaus gyvenimas matuojamas ne pragyventais metais, o tai kokį pėdsaką jis palieka kitų žmonių gyvenime, jų mintyse, jų širdyse...
Miela mūsų trenere Tatjana,
Sveikiname Jus su gimtadieniu ir linkime, kad gimtadienis pasėtų naujų jėgų širdy, metus papuoštų dar didesnėmis pergalėmis, meile ir laime, svajonėmis ir kitais gėriais, o svarbiausia, kad viskas išsipildytų, ko trokšta Jūsų širdelė!

Linkime Tatjanai sėkmės tolimesniuose darbuose, stiprios sveikatos, energijos, kantrybės, nepaprasto įkvėpimo naujiems darbams! Dėkojame už Jūsų darbą ir atsidavimą!

Nustatytos Lietuvos čempionatų datos ir vietos

Nustatytos Lietuvos čempionatų datos ir vietos

Nustatytos Lietuvos čempionatų datos ir vietos:

  • LRČ U12 – liepos 17-21 dienomis, Šiauliai (org. Šiaulių teniso akademija)
  • LRČ U14 – birželio 5-9 dienomis, Vilnius (org. Vilniaus teniso akademija ir Teniso erdvė)
  • LRČ U16 – gegužės 31-birželio 4 dienomis, Šiauliai (org. Šiaulių teniso akademija)
  • LRČ U18 – rugpjūčio 16-19 dienomis, Kaunas (org. Tennis Space Academy)
  • Suaugusių – liepos 9-13 dienomis, Kaunas (org. Tennis Space Academy)
Prašome skirti 1,2 proc. savo GPM mūsų klubui

Prašome skirti 1,2 proc. savo GPM mūsų klubui

Nuoširdžiai dėkojame, kad, pasinaudodami 1,2 % GPM paramos galimybe, 2022 m. skyrėte paramą VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubui "Tennis Star". Gautos lėšos bus tikslingai panaudotos, siekiant plėtoti ir tobulini klubo veiklą. Kiekvieno iš Jūsų parama mums yra ypatingai svarbi! Kviečiame ir šiais metais skirti 1,2 proc. nuo GPM klubui "Tennis Star". Šiais metais dalį GMP galima skirti iki gegužės 1 d. Dėkojame!

 

Sveikiname trenerį Dmitrijų su gimtadieniu!

Sveikiname trenerį Dmitrijų su gimtadieniu!

Balandžio 2 dieną mūsų treneris Dmitrijus švenčia savo gimtadienį.

Sveikiname ir linkme kuo didžiausios sėkmės, stiprios sveikatos bei laimės!

Sveikiname Galiną su gimimo diena!

Sveikiname Galiną su gimimo diena!

Vasario 18 dieną mūsų trenerė Galina švenčia savo gimtadienį. Linkime stiprios dvasios ir sveikatos, naujų idėjų, asmeninės meilės ir gerovės, tikslų pasiekimo, sėkmės ir sielos optimizmo! Dėkojame už atsidavimą, darbą! Gražaus gimtadienio!

 

Nojus Poška ir Julius Aleksandrovas atstovavo Lietuvai Europos žiemos čempionatuose

Nojus Poška ir Julius Aleksandrovas atstovavo Lietuvai Europos žiemos čempionatuose

2023 m. vasario mėn. Nojus Poška ir Julius Aleksandrovas atstovavo Lietuvai Europos žiemos čempionatuose. Didžiuojamės! Sveikiname! Dėkojame treneriams!
Sveikiname mūsų trenerę Tatjana, su gimimo diena!

Sveikiname mūsų trenerę Tatjana, su gimimo diena!

Viso klubo vardu sveikiname trenerę Tatjaną su gimimo diena! Tatjana užaugino ne vieną gerą sportininką, ji taip šiltai bendrauja su vaikais, komunikuoja, kad jie norėtų sportuoti, pamiltų sportą, išsiugdytų norą sportuoti visam gyvenimui.

Linkime Tatjanai sėkmės tolimesniuose darbuose, stiprios sveikatos, energijos, kantrybės, nepaprasto įkvėpimo naujiems darbams!

Dėkojame už pastangas, kurias įdėjote!

Tennis Star taurė U12 2022

Tennis Star taurė U12 2022

2022 m. rugpjūčio 27 – 28 dienomis Tennis Star organizavo LR reitinginį teniso turnyrą jaunimui iki 12 metų „Tennis Star taurė U12“. Berniukų grupėje nugalėtojų tapo Jekabs Stikuts (Latvija), antrą vietą iškovojo Rapolas Gagilas, trečią - Dionizas Butvilas, paguodą - Dominykas Juodviršis. Mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Barbora Andrijauskaitė, antra vieta atiteko Kamilei Monstvilaitei, trečią iškovojo Zlata Tsurkan (Ukraina), paguoda - Adrija Butkutė. Sveikiname!

 

Nauja vasaros sezono treniruočių vieta bei naujokų priėmimas

Nauja vasaros sezono treniruočių vieta bei naujokų priėmimas

2022 m. "Tennis Star" yra permainų metai. Po ilgų diskusijų su Klaipėdos m. savivaldybės administracija, nepavyko išsaugoti mūsų kortus adresu S.Daukanto g. 5 (M.Gorkio progimnazijos kieme). Mums labai liūdna, kad kortai bus demontuoti ir toje vietoje atsiras progimnazijos universali sporto aikštelė. Bet labai malonu, kad iš kart po spaudoje paviešintos informacijos, mums paskambino Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios, Vienuolyno vyresnysis br. kun. Benediktas Sigitas Jurčys ir pakvietė treniruotis jų teniso aikštyne. Todėl skelbiame naujų grupių priėmimą! Nuo gegužės pradžios, vėliau papildomai nuo birželio mėn. priimsime naujus sportininkus. Priimame nuo 5 m. Vėliau pranešime tikslesnį atvykimo laiką. Adresas Savanorių g, 4, Klaipėda.

Miela mūsų trenere Tatjana, su gimimo diena

Miela mūsų trenere Tatjana, su gimimo diena

Miela mūsų trenere Tatjana,

Nuoširdžiai sveikiname Jus su gimtadieniu ir linkime, kad gimtadienis pasėtų naujų jėgų širdy, metus papuoštų dar didesnėmis pergalėmis, meile ir laime, svajonėmis ir kitais gėriais, o svarbiausia, kad viskas išsipildytų, ko trokšta Jūsų širdelė! Su gimimo diena!

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?