Tikslai ir pasiekimai

VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas „Tennis Star“ tai unikalus, naujo, profesionalaus formato teniso klubas, keliantis aukščiausio lygio reikalavimus tiek trenerių komandai, tiek tenisininkams. 2010 m. rugsėjo mėn. Klaipėdoje buvo įsteigtas vaikų ir jaunimo teniso klubas „Tennis Star“, kuris šiandien jau yra vienas iš garsiausių Lietuvos vaikų ir jaunimo lauko teniso klubų, kuris nuolat auga, tobulėja bei plečiasi. Nuo 2010 metų klubas yra Lietuvos teniso sąjungos narys, turintis teisę ne tik dalyvauti Lietuvos reitinginiuose turnyruose bei juos organizuoti.

Mūsų klubo „Tennis Star“ komanda - yra profesionalių trenerių bei vadybininkų komanda, kurie sujungė savo patirtį ir galimybes tam, kad padėti kiekvienam tenisininkui atskleisti savo didžiausią asmeninį ir profesinį potencialą.

Mūsų pagrindinis tikslas – prisidėti prie talentingų sportininkų ugdymo ir teniso sporto šakos populiarinimo: organizuoti, planuoti ir rengti įvairaus masto sporto varžybas (jų tarpe ir tarptautines), auginti sporto talentus, rūpintis vaikų bei jaunimo sveikata, užimtumu, inventoriaus aprūpinimu, finansavimo šaltiniais, kurie leistų vystyti ir propaguoti lauko tenisą bei sportininkų ugdymą. Savo plačių ryšių visame pasaulyje pagalba mes užmezgėm puikius santykius su sportininkais, sporto klubais ir organizacijomis. Klubas dirba treniruočių, stovyklų ir turnyrų organizavimo srityse.

Kiekvienas profesionalusis tenisininkas turi savo asmeninius, sportinius ar profesinius tikslus. Visi kartu darome viską, kas įmanoma, tam, kad tuos tikslus pasiekti. Visuomet stengiamės surasti geriausią sprendimą bet kurioje situacijoje.

Išdidžiai norime Jums pristatyti mūsų klubo trenerių komandą. Tarp jų yra ir profesionalai ir jauni specialistai, patyrę bei pripažinti savo srities žinovai, išauginę ne vieną teniso kartą Klaipėdoje.

“Treneris turi spinduliuoti meile. Jei vaikai tai jaus, pamils ir tenisą. Po to viskas priklauso nuo trenerio meistriškumo”

Mes manome, kad pagrindinis gero trenerio kriterijus, neskaitant patirties bei išsilavinimo – tai meilė savo darbui. Treneris turi “degti” noru dirbti, darbas turi būti jo gyvenimo dalis, tada lengvai galima pasiekti gerų rezultatų.

Labai svarbu skirti kuo daugiau dėmesio vaiko fiziniam aktyvumui, tai ne tik gerina bei stiprina sveikatą, bet ir ateityje sugrįžta pergalių formoje kaip sporte, taip ir gyvenime.

Klubo Tennis Star vaikai aktyviai dalyvauja teniso turnyruose ne tik Lietuvoje. Nuo 2010 m. mūsų vaikai ir jaunimas iškovojo nemažai pergalių. 2015 m. grupėje iki 14 metų Valerija Kravčuk tapo LR vicečempionė, 2014 m. Nikita Fiodorov tapo U14 LR vicečempionu. 2017 m. Nika Novikova tapo U14 LR vicečempionė ir 2018 m. iškovo 3 vietą LR čempionate iki 16 m. ir kitoje grupėje iki 18 metų taip pat buvo 3, 2019 m. suaugusių LR čempionate užėmė 4 vietą. 2019 m. Julius Aleksandrovas tapo LR čempiononu grupėje iki 12 metų. Mūsų klubo komanda 2015 m. iškovojo 3 vietą 2015 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinėse teniso varžybose.

Didžiuojamės savo sportininkais!

"Ačiū treneriams ir sportininkams už atsidavimą, gerus rezultatus, ir aš tikiu, kad klubas turės dar daugiau gražių pergalių" - mano Irina Novikova, klubo prezidentė.

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?