Teniso turnyrai

Julius ir toliau skina pergales

Julius ir toliau skina pergales, bet jau JAV. Jis žaidė paruošiamųjų turnyrų seriją prieš pasaulio čempionatą, kur U12 grupėje po apmaudžios kovos liko antras ir tęsė kovą U14 grupėje. Kova vyko lyg karo lauke. Dar pirmame rate jis išmetė pirmąją Estijos raketę, tą pačią dieną nepaliko vilčių Kanados žaidėjui. Vėliau pusfinalyje susirėmė su keturiolikmečiu meksikiečiu ir pasiekė finalą. Finale susitikęs su pirmąja Rusijos rakete T.Derepasko ir po permainingos 3 setų kovos, rezultatu 7:5; 1:6; 10:5 klaipėdietis šventė pergalę! Sveikiname!

Julius Aleksandrovas iškovojo 3 vietą grupėje iki 14 metų

Julius Aleksandrovas iškovojo 3 vietą grupėje iki 14 metų turnyre Klaipėdoje "LR reitinginis U14 Klaipėdos akademijos taurė 2019". Turnyro rezultatai. Sveikiname Julių!

Julius Aleksandrovas TE U12 iškovojo dvi taures

Julius Aleksandrovas varžybose Tennis Europe U12 Liepojoje vienetuose laimėjo 2 vietą ir dvejetuose su partneriu iš Rusijos Maksimu Vlasovu iškovojo 1 vietą. Sveikiname!

Tennis Star vaikų iki 7 m. ir iki 10 m. turnyrai

2019 m. rugpjūčio 23 - 25 dienomis Tennis Star organizavo vaikų iki 7 metų ir iki 10 m. turnyrus. Rezultatai. Nuotraukos U7, nuotraukos U10.

Tradicinis ir jau 9 šeimų – porų turnyras 2019

Tradiciškai jau 9 kartą vyko Tennis Star šeimų porų turnyras. Turnyro dalyviai, šeimos nariai ir kiti svečiai džiaugėsi geru oru. Šventėje visus lydėjo gera nuotaika. Oksana Fiodorova pagal savo firminį receptą pagamino labai skanius šašlykus. Kaip mes visada sakome - laimėjo mūsų klubas Tennis Star! O jei rimtai, buvo 4 grupės ir visi labai rimtai varžėsi. Šventės akimirkos.

Julius Aleksandrovas Austrijoje dvejetų varžybose pasiekė finalą

Julius Aleksandrovas Austrijoje, Tennis Europe 1 kategorijos turnyre Furstenfelde vienetų varžybose pasiekė ketvirtfinalį ir buvo vienas geriausiųjų 8-tuke, dvejetų varžybose, poroje su kanadiečiu pasiekė finalą. Sveikiname!

Nika Novikova LR suaugusių čempionate dvejetų varžybose iškovojo bronzą

Nika Novikova 2019 m. liepos 4 - 7 dienomis Vilniuje vykusiame LR suaugusių čempionate užėmė 4 vieta, dvejetų varžybose poroje su kauniete Daniele Žukauskaitė iškovojo 3 vietą. Sveikiname!

Super Viva Palanga Open 2019 turnyras U10

2019 m. birželio 30 d. Palangoje įvyko Super Viva Palanga Open 2019 turnyras iki 10 metų. Berniukų grupėje 2 vietą iškovojo Nojus Poška, Tiana Solovjova - 3, Marsel Dromalovkij - 5. Sveikiname!

Jokūbas Mockus iškovojo 3 vietą Super Viva Palanga Open 2019 U12 turnyre

Palangoje vykusiame U12 LR reitinginiame turnyre Super Viva Palanga Open 2019 grupėje iki 12 metų 3 vietą iškovojo Jokūbas Mockus. Dvejetų grupėje poroje su Deividu Bandzevičiumi tapo nugalėtojais. Sveikiname!

Julius Aleksandrovas U12 čempionas!

Šiauliuose vykusio dvylikamečių ir jaunesnių tenisininkų Lietuvos čempionato nugalėju tapo klaipėdietis Julius Aleksandrovas. Taip pat Julius dvejetų varžybose iškovojo 3 vietą! Sveikiname!