Teniso turnyrai

Vyrų dvejetų turnyras 2016

2016 m. liepos 23 d. Tennis Star klube įvyko vyrų dvejetai. Turnyro nugalėtojais tapo Vytas Ramanauskas ir Arūnas Pribalis, antri liko Sergej Mozgin ir Andrius Žimončius, trečią vietą iškovojo Maksim Peregoncev ir Igor Višnevskij. Sveikiname! Nuotraukos facebooke.

U7 vaikų turnyras Tennis Star klube

2016 m. liepos 1 dieną įvyko Tennis Star 7 metų ir jaunesnių teniso turnyras.
U7 mergaitės
Nugalėtoja tapo Ugnė Opulskytė, antrą vietą iškovojo Meta Karčenarskaitė, trečią - Tiana Solovjova.
U7 berniukai
Nugalėtojas tapo Domas Kanopa, antras liko Faustas Leščinskas, trečias Majus Bazevičius.
Sveikiname! Rezultatai. Nuotraukos facebooke.

U12 Tennis Star atviros pirmenybės

2016 m. birželio 4 - 5 dienomis Tennis Star organizavo 12 metų ir jaunesnių Klaipėdos miesto atviras pirmenybes „Tennis Star taurei laimėti“. Mergaičių grupėje 1 vietą iškovojo Irina Skladneva (Kaliningradas), antrą - Liepa Mockutė (Klaipėda), trečią mūsų klubo žaidėja Anna Dodonova. Berniukų grupėje nugalėtijas tapo Egor Ivanov (Kaliningradas), antrą vietą iškovojo Dominykas Stonkus (Palanga), trečią - mūsų klubo žaidėjas Benas Uldukis. Sveikiname! Rezultatai.

U14 Valio cup 2016 Kaune ir Nikos Novikovos 1 vieta

2016 m. birželio 3 - 5 dienomis Kaune vyko 1 kategorijos "Valio cup 2016" reitinginis teniso turnyras. Sunkioje kovoje mūsų klubo žaidėja tapo šio turnyro nugalėjoja. Sveikiname ir dėkojame treneriams! Turnyro rezultatai. Turnyro nuotraukos facebooke.

Tennis Star uždaras teniso turnyras vaikams

2016 m. gegužės 28 – 29 dienomis vyko Tennis Star uždaras teniso turnyras. Mergaičių grupėje iki 9 metų turnyro nugalėtoja tapo Valainytė Rugilė, antrą vietą iškovojo Belova Karina, trečią vietą – Ščerbina Marija ir paguodą užėmė Afanasjeva Marija. Berniukų grupėje iki 9 metų turnyro nugalėtojas tapo Kanopa Domas, antrą vietą iškovojo – Poška Nojus, trečią vietą užėmė Stepanovas Daniel, paguodą iškovojo Ivanov Gleb. Kitoje grupėje turnyro nugalėtoja tapo Baliušytė Eva, antrą vietą laimėjo Šarapajevas Kipras, trečią vietą iškovojo Kravčenko Jelizaveta, paguodą laimėjo Viskantas Vėjas. Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus.

LR reitinginis teniso turnyras jaunimui iki 14 metų ir iki 16 metų ir klubiečių 4 taurės

2016 m. gegužės 21 - 22 dienomis VšĮ „Tennis Star“ kartu su teniso klubu „Kogas“ ir rėmėjų UAB Brikers LT, UAB "Zeelandia", Baltoji varnelėodontologijos klinika Šypsokis pasauliui pagalba organizavo Lietuvos Respublikos reitinginį teniso turnyrą jaunimui iki 14 metų (mergaitėms) ir jaunimui iki 16 metų (merginoms ir vaikinams). Mergaičių grupėje iki 14 metų turnyro nugalėtoja tapo Otilija Norkutė (Šiauliai), antrą vietą iškovojo Meda Reimorytė (Vilnius), trečią vietą - Aistė Daugytė (Klaipėda). Merginų grupėje iki 16 metų turnyro nugalėtoja tapo Nika Novikova (Klaipėda), antrą vietą laimėjo Patricija Lapienytė (Klaipėda), trečią – Kamilė Jonikaitė (Klaipėda). Vaikinų grupėje iki 16 metų turnyro nugalėtojas tapo Simonas Aleksius (Vilnius), antrą vietą iškovojo Nikitą Fiodorov (Klaipėda), trečią vietą užėmė Emilis Jukna (Kaunas). Dėkojame turnyro rėmėjams ir sveikiname nugalėtojus ir prizininkus. Turnyro nuostatai ir rezultataiNuotraukos.

Neodentos taurė ir mūsų 3 prizinės vietos

2016 m. gegužės 13 - 15 dienomis Kaune vyko Žalgirio vaikų teniso akademijos turnyras Neodenta taurei laimėti. Grupėje iki 12 metų 2 vietą iškovojo Benas Uldukis, grupėje iki 16 metų turnyro nugalėtoja tapo Nika Novikova, antrą vietą iškovojo Patricija Lapienytė, ketvirta liko Kamilė Jonikaitė. Sveikiname klubo sportininkus! Nuotraukos facebooke. Rezultatai.

Lietuvos jaunių 16 metų ir jaunesnių teniso čempionatas

2016 m. balandžio 15 - 17 dienomis Vilniuje įvyko LR čempionatas iki 16 metų, jame galėjo dalyvauti tik 15-16 m. sportininkai. Geriausiai pasirodė mūsų klubo žaidėja Kamilė Jonikaitė, ji užėmė 4 vietą. Patricija Lapienytė užėmė 6 vietą, Maksim Jefišov - 17 vietą. Rezultatai. Sveikiname klubo sportininkus!

Šiaulių m. atviros jaunių pirmenybės "Siauliai Open 2016" U14

2016 m. kovo 11 - 12 dienomis Šiauliuose įvyko 14 metų ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras. Turnyre žaidė du mūsų klubo žaidėjai - Valerija Kravčuk ir Nikita Fiodorov. Sveikiname Nikitą iškovojus 3 vietą ir Lerą užėmus 4. Jie gaus nemažai reitingo taškų. Rezultatai.

U9 varžybos Klaipėdoje

2016 m. kovo 13 dieną Carlsberg teniso arenoje įvyko 9 metų ir jaunesnių vaikų varžybos. Berniukų grupėje dalyvavo 14 tenisininkų, mergaičių - 13. Mūsų klubui atstovavo 5 žaidėjai - Podlužnij Gleb, Atkočaitis Emilijus, Liza Konovalova, Egorova Alisa ir Viazmina Liza. Liza Konovalova iškovojo 2 vietą, Gleb Pidlužnij - 3 vietą. Viazmina Liza liko 5, Atkočaitis Emilijus 6, Egorova Alisa 10. Sveikiname prizininkus ir dalyvius.