Teniso turnyrai

U14 LR reitinginis turnyras

Dėl blogų oro sąlygų planuotas U14 LR reitinginis turnyras NEĮVYKO.

U14 turnyre Klaipėdoje Valerija Kravčuk išvojovo auksą, Patricija Lapienytė - sidabrą

2014 m. rugpjūčio 2 - 3 dienomis Vakarų teniso aikštyne įvyko 14 ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras, kuriame turnyro nugalėtoja tapo Valerija Kravčuk, antrą vietą iškovojo Patricija Lapienytė. Sveikiname mergaites!

14:3 Klaipėda nugalėjo Latviją

2014 m. liepos 22 dieną Tennis Star aikštyne vyko vaikų turnyras Klaipėda prieš Liepoją (Latviją). Rezultatu 14:3 Klaipėdos komanda nugalėjo Liepojos komandą. 2 susitikimas vyks liepos 30 dieną, kuriame varžysis U7, U9, U10 vaikai. Linkime mūsų komandai sėkmės. Nuotraukos facebooke.

18 ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras Kaune

2014 m. liepos 12 - 13 dienomis Kaune vyko 18 metų ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras. Turnyre dalyvavo mūsų klubo tenisininkai - Diana Mačiūlaitytė ir Artemij Fiodorov. Diana iškovojo 3 vietą, Artemij - 5. Sveikiname Dianą!

14 ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras Klaipėdoje

2014 m. liepos 12 - 13 dienomis Klaipėdoje vyko U14 LR reitinginis turnyras. Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Povilas Stonkus (Palanga), antrą vietą užėmė Matas Bružas (Šiauliai), trečią - Matas Vasiliauskas (Panevėžys), paguodą - Nikita Fiodorov. Mergaičių grupėje turnyro nugalėtoja tapo Otilija Norkutė (Šiauliai), antrą vietą užėmė Nika Novikova (Klaipėda), trečią - Evelina Vitkevičiūtė, paguodą - Kamilė Jonikaitė. Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus. Visi rezultatai www.tennis.lt svetainėje. Nuotraukos facebooke.

Anna Dodonova ir vėl iškovojo auksą

2014 m. liepos 12 dieną VšĮ "Vakarų tenisas - Klaipėdos teniso akademija" organizavo 10 metų ir jaunesnių turnyrą, kuriame mūsų klubo sportininkė Anna Dodonova iškovojo 1 vietą. Nuoširdžiai sveikiname Anną ir linkime jai sėkmės.
Tennis Star 12 metų ir jaunesnių LR reitinginis teniso turnyras

2014 m. liepos 5 - 6 dienomis Tennis Star organizavo 12 metų ir jaunesnių LR reitinginį teniso turnyrą. Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju ir vėl tapo Emilis Jukna iš Kauno, antrą vietą iškovojo klaipėdietis Žygimantas Butkus, trečią - Balys Žaliūnas, paguodą - Joris Dusevičius (5 vieta). Mergaičių grupėje turnyro nugalėtoja tapo Otilija Norkutė, antra liko Nika Novikova, trečia Klaudija Bubelytė, paguodą iškovojo Valerija Kravčuk (5 vieta). Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, dėkojame Prince atstovams už suteiktas dovanas. Linkime viesiem sėkmės sekančiame turnyre Palangoje, kurį taip pat organizuos Tennis Star. Kviečiame prisijungti ir dalyvauti. Dovanų tikrai bus:) Turnyro rezultatai http://www.tennis.lt/lt/turnyrai/288/klaipedos-miesto-atviros-pirmenybes-tennis-star-taurei-laimeti-12-m-ir-jaun-reitinginis.html Nuotraukos https://www.facebook.com/media/set/?set=a.715785088467485.1073741875.130210973691569&type=3&uploaded=11

Anna Dodonova U10 turnyro Klaipėdoje nugalėtoja

2014 m. birželio 28-29 d. Tennis Star aikštyne, vėliau dėl lietaus uždaroje teniso arenoje vyko atviras 10 metų ir jaunesnių vaikų turnyras. Berniukų grupėje turnyro nugalėtojas tapo Edas Butvilas, antrą vietą iškovojo Dominykas Stonkus, 3 - Tomas Žvinakis, paguodą - Benas Uldukis. Mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Anna Dodonova, 2 vietą iškovojo Gabrielė Strolytė, 3 - Viltė Tautkutė, paguoda laimėjo Narutė Mazurkevičiūtė. Nuoširdžiai sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus! Rezultatai http://www.tennis.lt/lt/turnyrai/287/klubo-tennis-star-vaiku-turnyras-u7-u10.html Nuotraukos facebooke.

U9 vaikų teniso turnyre Klaipėdoje Tennis Star vaikai iškovojo 3 taures

2014 m. birželio 29 d. Tennis Star aikštyne, vėliau dėl lietaus uždaroje teniso arenoje vyko atviras 9 metų ir jaunesnių vaikų turnyras. Berniukų grupėje turnyro nugalėtojas tapo Dominik Jurcinš, antrą vietą iškovojo Benediktas Trilikauskas, 3 - Benas Uldukis, paguodą - Adomas Gedrimas. Mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Liepa Šataitė, 2 vietą iškovojo Anna Čekmariova, 3 - Vaida Matusevičiūtė, paguoda laimėjo Marija Čekmariova. Nuoširdžiai sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus! Rezultatai http://www.tennis.lt/lt/turnyrai/287/klubo-tennis-star-vaiku-turnyras-u7-u10.html Nuotraukos facebooke.

2014 m. Lietuvos Respublikos teniso čempionatų turas

2014 m. birželio 26 – liepos 10 dienomis Šiauliuose vyksta 2014 metų Lietuvos Respublikos teniso čempionatų turas. Čempionato nuostatai, lentelės ir tvarkaraščiai. Datos: 14 m. ir jaunesnių čempionatas (birželio 26 – 30 d.); 18 m. ir jaunesnių čempionatas (birželio 29 – liepos 2 d.); 12 m. ir jaunesnių čempionatas (liepos 1 – 5 d.); 16 m. ir jaunesnių čempionatas (liepos 4 – 7 d.). LR čempionate dalyvauja mūsų klubo sportininkai: U14 Ivan Dodonov, Nikita Fiodorov, Julija Pucilo, Valerija Kravčuk, Nika Novikova. U18 Artemij Fiodorov, Diana Mačiūlaitytė. U12 Nika Novikova, Valerija Kravčuk, Nikita Fiodorov. Mūsų klubas apmoka dalyvavimo mokestį (po 50,00 Lt kiekvienam) ir apgyvendinimo išlaidas (ŠTM). Prince dovanoja kiekvienam po rankšluostį. Linkime sėkmės mūsų sportininkams LR čempionate.