Teniso turnyrai

9 metų ir jaun. teniso turnyras Ventspilyje (Latvijoje)

Š. m. balandžio 29 d. Ventspilyje (Latvijoje) įvyko 9 m. ir jaun. teniso turnyras. Turnyro nuostatai. Erikas Osinas užėmė 6 vietą, Igor Višnevskij - 7 vietą, Nikita Petrusenko - 8 vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės.
Gegužės mėnesio turnyrai Šiauliuose

Gegužės mėnesį Šiauliuose įvyks vaikų 7m., 9m., 10 m. ir jaunučių 12 m. ir jauensnių turnyrai. Vaikų 7 m. varžybos įvyks gegužės 4 d. Išankstinė registracija iki balandžio 3 d. Vaikų 9 m. turnyras įvyks gegužės 5-6 d. Išankstinė registracija iki balandžio 30 d. Jaunučių 12 m. turnyras įvyks gegužės 18-20 d. Išankstinė registracija iki gegužės 6 d. Vaikų 10 m. ir jaunesnių turnyras įvyks gegužės 19-20 d. Išankstinė registracija iki geugžės 7 d. Paraiškos priimamos el. paštu info@siauliaitennis.lt. Daugiau informacijos turnyro nuostatuose...

Klubo Tennis Star planuojamų teniso turnyrų grafikas

Parengtas planuojamų organizuoti teniso turnyrų grafikas 2012 m. (nuo gegužės iki spalio mėn.). Datos gali keistis atsižvelgiant į oro sąlygas bei užsiregistravusių dalyvių skaičių. Grafikas.
U8, U9, U10 turnyrai Rygoje

Š. m. gegužės 12 d. Rygoje (Latvijoje) vyks vaikų 8 metų ir jaun., 9 metų ir jaun., 10 metų ir jaun. teniso turnyrai "SEB pavasara tenisa festivāls". Registracija iki gegužės 9 d. 18:00 val. Adresas Ezermalas iela 32, Rīga. Kiek mums žinoma, startinio mokesčio nėra. Turnyro nuostatai.
Vaikų 10 m. ir jaunesnių turnyras Kaune

Balandžio 28-29 d. Kaune įvyks vaikų 10 m. ir jaunesnių teniso turnyras „Žalgirio“ taurei laimėti. NUOSTATAI  IŠSIBRAUKIMO FORMA

Berniukų sąrašas
Mergaičių sąrašas

U8 ir U9 vaikų turnyrai Rygoje (Latvijoje)

Š. m. balandžio 21-22 dienomis Rygoje (Latvijoje) įvyks 8 metų ir jaunesnių ir 9 metų ir jaunesnių vaikų teniso turnyrai. Registracija iki balandžio 20 d. Turnyro nuostatai.
Turnyro „Šiauliai Open U16“ nugalėtojas - Artiom Fiodorov

Balandžio 13-15 d. įvyko jaunių 16 m. ir jaunesnių Šiaulių m. atviros teniso pirmenybės „Šiauliai Open“. Mūsų klubo auklėtinis Artiomas Fiodorovas iškovojo 1 vietą. Viso klubo vardu sveikiname Artiomą ir linkime sėkmės ateityje. Rezultatai. Mergaičių turnyro nugalėtoja tapo mokyklos auklėtinė Karolina Vitkevičiūtė (tr. Šarūnas Kulnys, Rita Romencovienė). Sportininkė finale 6-3 7-6 (7) nugalėjo palangos sporto centro tenisninkę Emiliją Kravtaitę. Trečia vietą mergaičių grupėje užėmė Ieva Drūteikaitė (Vilniaus teniso akademija). Berniukų grupės nugalėtoju tapo Artemij Fiodorov (TK „Tennis Star“). Antrą vietą užėmė Tomas Vaišė (TK „Impulsas“). Trečią vietą iškovojo Simonas Žukauskas (UAB „Kauno Žalgirio Stadionas“).

2012-04-14 dienos rezultatai: U16 vaikinai  U16 merginos

7 metų ir jaunesnių teniso turnyras Klaipėdoje

Š. m. balandžio 7 d. Klaipėdoje įvyko 7 metų ir jaunesnių teniso turnyras. Turnyre dalyvavo 13 berniukų ir 8 mergaitės. Mergaičių grupėje turnyro nugalėtoja tapo Rugilė Denisovaitė (Klaipėda, trenerė Renata Lastauskienė), 2 vietą laimėjo Augustė Šveikauskaitė (Klaipėda, trenerė Renata Lastauskienė), 3 vietą užėmė Milana Miniuk (Klaipėda, Tennis Star trenerių komanda). Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Dominykas Stonkus (Palanga, Tennis Star trenerių komanda), 2 vietą iškovojo Tomas Žvinakis (Klaipėda, treneris Gitanas Mažonas), 3 vietą užėmė Artūras Usov (Klaipėda, treneris Tomas Butvilas). Sveikiname turnyro nugalėtojus! Turnyro nuotraukos. Dėkojame turnyro teisėjams - Artiomui Fiodorovui, Janai Plotkai, Nikitai Viršilui, Nikai Novikovai, Dianai Žvinakytei, Jekaterinai Jerochinai bei fotografei Jekaterinai Makoveičiuka. Taip pat mūsų klubas dėkoja Palangos teniso mokyklai "Mano tenisas" už pagalbą rengiant vaikų iki 7 metų turnyrus.

Turnyro rezultatai:

Mergaitės U7 Berniukai U7 Berniukai U7 (finalai)

Dalyvių sąrašai

Jekaterina Tichonceva iškovojo 1 vietą U12 reitinginiame turnyre

Nuoširdžiai sveikiname mūsų klubo tenisininkę Jekateriną Tichoncevą! Sunkioje kovoje ji laimėjo 1 vietą Lietuvos reitinginiame 12 metų ir jaunesnių vaikų teniso turnyre Klaipėdoje.
Rezultatai: Berniukai U12  Mergaitės U12
Šiaulių miesto jaunių 12 m. ir jaunesnių atviros teniso pirmenybės

Kovo 22-25 d. įvyko Šiaulių miesto jaunių 12 m. ir jaunesnių atviros teniso pirmenybės. Berniukų grupės nugalėtoju tapo Dovydas Giedraitis (Lietuvos teniso klubas). Sportininkas finale 6-3 6-4 įveikė Bernardą Sokolovą (TK „Forumas“). Trečią vietą iškovojo Ignas Čipkus (Lietuvos teniso klubas). Mergaičių grupės finale Deimantė Chailenko (TK „Bim Bam“) 6-2 6-3 įveikė Alisą Gaivoronskytę (Sostinės teniso klubas). Susitikime dėl trečios vietos kovojo Šiaulių teniso mokyklos auklėtinės Iveta Daujotaitė ir Vera Antonova. Rezultatu 6-2 6-2 pergalė atiteko Ivetai. Tyrnyre dalyvavo 7 mūsų klubo auklėtiniai. Geriausiai pasirodė Povilas Stonkus, kuris iškovojo 7 vietą ir gaus reitingo taškus. Mergaičių grupėje geriausiai sužaidė Jekaterina Tichonceva, ji laimėjo 9 vietą. Sveikiname laimėtojus bei linkime sėkmės. Rezultatai: Berniukų lentelė Mergaičių lentelė Nuotraukos