Palangos vasara „Super viva taurė 2015“

2015 m. birželio 12-14 dienomis Palangoje vyko U7, U9, U10 tradicinis teniso turnyras.
Turnyro nugalėtojai ir prizininkai:
U7 mergaites: Nugalėtoja - ALINA JUPATOVA finale laimėjo prieš MARTA KRUKAUSKAITĘ, III-ioje  vietoje - VALERIJA ŽANEVSKAJA.
U7 berniukai: Nugalėtojas - JULIUS ALEKSANDROVAS finale laimėjo prieš JONĄ SKIERŲ, III-ioje  vietoje - GUSTAS LEŠČINSKAS.
U9 mergaitės: Nugalėtoja - GABRIELĖ RIMKUTĖ, II-oje vietoje MILENA SAAKIAN, III vietoje - AUSTĖJA VASILIAUSKAITĖ.
U9 berniukai: Nugalėtojas - LUKAS STRIKULIS finale laimėjo prieš RIČARDĄ RYBAKĄ, III vietoje - JOKŪBAS MOCKUS.
U10 mergaitės: Nugalėtoja - LIEPA ŠATAITĖ finale laimėjo prieš ANDRĖJĄ GAGILAITĘ, III vietoje - AMELIJA ANILIONYTĖ.
U10 berniukai: Nugalėtojas HAROLDAS KULNYS finale laimėjo prieš BENĄ ULDUKĮ, III vietoje - MAKSIM SADOVSKIJ

Turnyro nuotraukos. Sveikiname mūsų klubo tenisininkus!