Teniso naujienos

Tennis Star dvejetų turnyras "Vasaros sezono uždarymas 2013"

2013 m. rugsėjo 28 dieną Tennis Star aikštyne įvyko jaunimo dvejetų turnyras. Vyresnės grupės turnyro nugalėtojais tapo Nikitos Fiodorovo ir Marijos Mitrokhinos pora, 2 vieta atiteko Artemijui Fiodorovui ir Dianai Mačiūlaitytei. Trečią vietą užėmė Jurgis Samaška ir Arnas Mikalauskas. Jaunesnių vaikų grupėje turnyro nugalėtojais tapo Patricijos Lapienytės ir Nikos Novikovos pora, 2 vietą laimėjo Valerija Kravčuk ir Daria Mitrokhina, trečią vietą užėmė Kamilė Jonikaitė ir Anastasija Judina. Nuoširdžiai sveikiname mūsų klubo sportininkus! Nuotraukos.

Maloni žinia mergaitėms - tenisininkėms

Mūsų klubas susitarė su teniso aprangos mergaitėms, panelėms ir moterims gamintoja Latvijoje "Telly" dėl nuolaidų klubo žaidėjoms ir prekių pristatymo į Lietuvą. Aprangos kokybė labai gera, spalvos gražios. Prekių katalogą vėliau galėsite pažiūrėti pas trenerius, taip pat gamintojo el. parduotuvėje. Dydžiai prasideda nuo 116 cm. Norint užsakyti aprangą su mūsų klubui pritaikyta nuolaida, turite atsiųsti pageidaujamų prekių sąrašą (arba linkus iš el. parduotuvės) el. paštu info@tennisstar.lt, nurodant savo kontaktus ir dydžius. Suknelių, sijonų ir marškinėlių pavyzdžius galite pažiūrėti pas Valeriją Kravčuk ir Niką Novikovą.

Tennis Star vasaros sezono uždarymas U12, U14

2013 m. rugsėjo 14 - 15 dienomis Tennis Star aikštyne vyko vasaros sezono uždarymo turnyrai (nereitinginiai) jaunimui iki 12 metų ir iki 14 metų. Turnyro nuostatai. Mergaičių grupėje iki 12 metų stipriausia buvo Eva Avetisyan (Kaliningradas, Rusijos Federacija), antrą vietą užėmė Nika Novikova (Tennis Star), trečią Daria Mitrokhina (Tennis Star). Berniukų grupėje iki 12 metų nugalėtoju tapo Artemij Gerasimchuk (Kaliningradas, Rusijos Federacija), antrą vietą užėmė Žygimantas Butkus (Vakarų tenisas), trečią - Maksim Jefišov (Tennis Star). Mergaičių grupėje iki 14 metų turnyro nugalėtoja tapo Marija Mitrokhina (Tennis Star), antrą vietą užėmė Valerija Šatilova (Tennis Star), trečią - Eva Avetisyan (Kaliningradas, Rusijos Federacija). Berniukų grupėje iki 14 metų turnyro nugalėtoju tapo Povilas Stonkus (Palanga), antrą vietą iškovojo Nikita Fiodorov (Tennis Star), trečią - Artemij Gerasimchuk (Kaliningradas, Rusijos Federacija). Dėkojame visiems turnyro dalyviams, sveikiname nugalėtojus ir prizininkus! Turnyro nuostatuose buvo numatytas lentelių dydis - 8 dalyviai ir dėl to, kad kai kurie turnyro dalyviai užsiregistravo, neatvyko ir apie tai nepranešė, dėl kurių negalėjo dalyvauti kiti norintys, dėl tokios nepagarbos organizatoriai turi teisę kitą kartą į savo organizuojamus turnyrus tokių dalyvių NEPRIIMTI. Rezultatai: U12 mergaitės U12 berniukai U14 merginos U14 vaikinai. Nuotraukos.

Tennis Star jaunimo dvejetų turnyras

2013 m. rugpjūčio 24 dieną įvyko Tennis Star jaunimo dvejetų turnyras. Turnyre dalyvavo 8 poros. Turnyro nugalėtojais tapo Fiodorov Nikita ir Tretjakov Timofej, antrą vietą iškovojo Novikova Nika ir Lapienytė Patricija, trečią - Bondarev Vladislav ir Kostenko Martin. Nuoširdžiai sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus. Rezultatai. Nuotraukos.

Lietuvos Respublikos jaunučių 12 m. ir jaun. čempionatas

2013 m. liepos 2 - 4 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos Respublikos jaunučių 12 m. ir jaun. čempionatas. Mūsų klubą atstovavo Nikita Fiodorov, Nika Novikova, Julija Pucilo, Valerija Kravčuk, Patricija Lapienytė ir Kamilė Jonikaitė. Nikita Fiodorov užėmė 11 vietą, Nika Novikova - 10 vietą, Patricija Lapienytė - 12 vietą. Rezultatai.

IX Pasaulio lietuvių sporto žaidynės 2013

2013 m. birželio 28 – 30 dienomis Klaipėdoje Tennis Star aikštyne vyko Pasaulio lietuvių sporto žaidynės. Visa informacija portale. Nuotraukos

VŠĮ "Tennis Star" klubo vaikų teniso turnyras

2013 m. birželio 15-16 d. įvyko klubo Tennis Star vaikų ir jaunimo teniso turnyras.

Lietuvos Respublikos reitinginio turnyro U10, U12, U14 Klaipėdoje rezultatai

2013 m. birželio 8 – 9 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos Respublikos reitinginiai teniso turnyrai 10 metų ir jaunesnių, 12 metų ir jaunesnių, 14 metų ir jaunesnių. Turnyruose dalyvavo 82 žaidėjai iš skirtingų Lietuvos miestų ir Rusijos. Gaila, kad Klaipėda, nežiūrint į tai kiek deda pastangų auginant jaunus tenisininkus, iš šešių grupių iškovojo tik 2 prizines vietas. Taures išsivežė Panevėžys (3), Kaunas (2), Vilnius (4), Šiauliai (3), Kaliningradas (2). 10 metų ir jaunesnių mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Patricija Paukštytė (Kaunas), berniukų grupėje - Ainius Sabaliauskas (Panevėžys). 12 metų ir jaunesnių mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Marija Tumanovičiutė (Vilnius), berniukų grupėje - Matas Vasiliauskas (Panevėžys). 14 metų ir jaunesnių merginų grupėje nugalėtoja tapo Benita Lileikytė (Vilnius), vaikinų grupėje stipriausias buvo Arnas Sabonis (Palanga). Klaipėdiečiai iškovojo tik 2 prizines vietas: 10 metų ir jaunesnių berniukų grupėje 2 vietą užėmė Edas Butvilas (Klaipėda, Baltic Tennis Club) ir 10 metų ir jaunesnių mergaičių grupėje 3 vietą iškovojo Liepa Mockutė (Klaipėda, VšĮ "Vakarų tenisas - Klaipėdos teniso akademija"). Nuoširdžiai dėkojame Klaipėdos teniso klubui “Kogas” už nemokamai suteiktas teniso aikšteles Klaipėdos Pranciškonų vienuolyno teniso aikštyne. Be jų pagalbos būtų sunku organizuoti tokio masto turnyrus. Nuoširdžiai dėkojame įmonei Skorpiono takas už Dunlop kamuolius. Visi teniso turnyro dalyviai buvo pavaišinti „Žemaitijos pieno“ ledais. Prizininkai apdovanoti ne tik didžiulemis taurėmis bet ir rėmėjų dovanomis. Rezultatai: Mergaitės U10 Berniukai U10 Mergaitės U12 Berniukai U12 Merginos U14 Vaikinai U14 Turnyro nuotraukos Lietuvos Respublikos reitinginio turnyro Klaipėdoje dalyvių sąrašai

Tarptautinis vaikų teniso turnyras skirtas vaikų gynimo dienai (nereitinginis) 2013-06-01/02

Š. m. birželio 1-2 dienomis Klaipėdos miesto savivaldybė ir Tennis Star padovanojo vaikams teniso turnyrą skirtą paminėti Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Turnyras vyko be startinio mokesčio.
10 metų ir jaunesnių berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Edas Butvilas (Klaipėda), antrą vietą laimėjo Vilius Gaubas (Šiauliai), trečia vieta atiteko Iljai Sereda (Klaipėda), paguoda - Benui Uldukiui.
10 metų ir jaunesnių mergaičių grupėjė nugalėtoja tapo Klaudija Bubelytė (Šiauliai), antrą vietą užėmė Aistė Daugytė (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Liepa Mockutė (Klaipėda), paguoda atiteko Ksenijai Tiurubajevai (Klaipėda).
12 metų ir jaunesnių berniukų grupėje nugalėtoju tapo Alexander Kuriga (Kaliningradas, Rusijos Federacija), antrą vietą užėmė Nikita Fiodorov (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Juozas Pečiulis (Palanga), paguoda atiteko Maksimui Jefišovui (Klaipėda).
12 metų ir jaunesnių mergaičių grupėjė laimėtoja tapo Patricija Lapienytė (Klaipėda), antrą vietą užėmė Kamilė Jonikaitė (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Mira Agromova (Klaipėda). Malonu, kad turnyre dalyvavo vaikai iš Klaipėdos, Palangos, Šiaulių, Kaliningrado. Nuoširdžiai sveikiname prizininkus ir linkime sėkmės. Nuotraukos

Rezultatai: U10 berniukai U10 mergaitės U12 berniukai U12 mergaitės

Tennis Star sezono atidarymo turnyras suaugusiems 2013-05-25/26

2013 m. gegužės 25-26 dienomis vyko Tennis Star sezono atidarymo turnyras suaugusiems. Vyrų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Jaunius Skierus, 2 vietą užėmė Gediminas Cinskis, 3 vietą iškovojo Sergej Mozgin. Moterų grupėje nugalėtoja tapo Iveta Anilionienė, 2 vietą iškovojo Julija Borzenkova, 3 vietą užėmė Lina Skieruvienė. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus! Rezultatai: MOTERYS VYRAI Turnyro nuotraukos.