Lietuvos Respublikos reitinginio turnyro U10, U12, U14 Klaipėdoje rezultatai

2013 m. birželio 8 – 9 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos Respublikos reitinginiai teniso turnyrai 10 metų ir jaunesnių, 12 metų ir jaunesnių, 14 metų ir jaunesnių. Turnyruose dalyvavo 82 žaidėjai iš skirtingų Lietuvos miestų ir Rusijos. Gaila, kad Klaipėda, nežiūrint į tai kiek deda pastangų auginant jaunus tenisininkus, iš šešių grupių iškovojo tik 2 prizines vietas. Taures išsivežė Panevėžys (3), Kaunas (2), Vilnius (4), Šiauliai (3), Kaliningradas (2). 10 metų ir jaunesnių mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Patricija Paukštytė (Kaunas), berniukų grupėje - Ainius Sabaliauskas (Panevėžys). 12 metų ir jaunesnių mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Marija Tumanovičiutė (Vilnius), berniukų grupėje - Matas Vasiliauskas (Panevėžys). 14 metų ir jaunesnių merginų grupėje nugalėtoja tapo Benita Lileikytė (Vilnius), vaikinų grupėje stipriausias buvo Arnas Sabonis (Palanga). Klaipėdiečiai iškovojo tik 2 prizines vietas: 10 metų ir jaunesnių berniukų grupėje 2 vietą užėmė Edas Butvilas (Klaipėda, Baltic Tennis Club) ir 10 metų ir jaunesnių mergaičių grupėje 3 vietą iškovojo Liepa Mockutė (Klaipėda, VšĮ "Vakarų tenisas - Klaipėdos teniso akademija"). Nuoširdžiai dėkojame Klaipėdos teniso klubui “Kogas” už nemokamai suteiktas teniso aikšteles Klaipėdos Pranciškonų vienuolyno teniso aikštyne. Be jų pagalbos būtų sunku organizuoti tokio masto turnyrus. Nuoširdžiai dėkojame įmonei Skorpiono takas už Dunlop kamuolius. Visi teniso turnyro dalyviai buvo pavaišinti „Žemaitijos pieno“ ledais. Prizininkai apdovanoti ne tik didžiulemis taurėmis bet ir rėmėjų dovanomis. Rezultatai: Mergaitės U10 Berniukai U10 Mergaitės U12 Berniukai U12 Merginos U14 Vaikinai U14 Turnyro nuotraukos Lietuvos Respublikos reitinginio turnyro Klaipėdoje dalyvių sąrašai

Kitą mėnesį, liepos 6-7 dienomis, vyks Lietuvos Respublikos reitinginės teniso varžybos vaikams iki 12 metų ir jaunimui iki 14 metų. Visi norintieji pasigrožėti vaikų ir jaunimo teniso dvikovomis kviečiami į varžybas į Klaipėdos Pranciškonų vienuolyno teniso aikštyną (Savanorių g. 4, Klaipėda) ir Tennis Star aikštyną (S.Daukanto g. 5, Klaipėda).

Tokių renginių tikslas - skatinti šalies sporto vaikus ir jaunimą užsiiminėti kūno kultūra ir sportu, siekti aukštų rezultatų, ugdyti poreikį laisvalaikio praleidimui sporto priemonėmis, stiprinti sveikatą, populiarinti teniso sportą ne tik Klaipėdoje bet ir Lietuvoje.

Rezultatai: Mergaitės U10 Berniukai U10 Mergaitės U12 Berniukai U12 Merginos U14 Vaikinai U14
Turnyro nuotraukos Lietuvos Respublikos reitinginio turnyro Klaipėdoje dalyvių sąrašai