Teniso naujienos

Tennis Star vaikų teniso turnyro rezultatai

Tennis Star vaikų teniso turnyro rezultatai

2012 m. rugpjūčio 25 dieną įvyko vaikų teniso turnyras, kuriame varžėsi vaikai, žaidžiantys tenisą pirmus metus. Viso klubo vardu nuoširdžiai sveikiname visus dalyvius, kai kam tai buvo pirmas turnyras ir linkime visiems sėkmės ateityje. Iš viso buvo sudarytos 6 grupės:
1) 2006 m. gimimo grupėje (žaidė su raudonais kamuoliais) nugalėtoju tapo Titas, antrą vietą užėmė Mark Bespalenkov, 3 - Edgar Ronskij.
2) 7-9 metų vaikų grupėje (žaidė su raudonais kamuoliais) 1 vietą iškovojo Tautvydas Petrovas, antrą - Dominikas Smailys, trečią - Gabrielė Kunickaitė.
3) 7 metų vaikų grupėje (žaidė su raudonais kamuoliais) nugalėtoju tapo Benas Uldukis, antra vieta atiteko Jevgenijui Pucilo, trečia - Iljai Kolesnik.
4) 2002-2004 m. gimimo grupėje (žaidė su oranžiniais kamuoliais) 1 vietą iškovojo Liepa Mockutė, 2 vieta atiteko Iljai Sereda, trečia - Annai Dodonovai.
5) Mažiems tenisininkams įvyko teniso konkursai. Buvo 2 grupės: Vienoje grupėje stipriausias buvo Gleb Podlužnij, 2 vieta užėmė Elizaveta Viazmina, trečia - Dominikas Trimailov. 2 grupėje stipriausia buvo Ksenija Tiurubaeva, 2 vietą iškovojo Vaiva Petrauskaitė, trečią - Marija Čekmariova.
Tennis Star šeimų porų turnyras

Tennis Star šeimų porų turnyras

Tennis Star klubui jau 2 metai ir 2012 m. rugpjūčio 18 dieną ta proga buvo surengtas tradicinis šeimų porų turnyras. Gamta pasistengė apdovanoti gražia, šilta vasaros diena. Todėl visą turnyrą žaidėjus lydėjo draugiška atmosfera ir gera nuotaika. Aromatingi, sultingi ir skanūs buvo šašlykai. Labai norime paprašyti dalyvių - apkabinkit, pabučiuokit ir padėkokit savo porininkui už pastangas, už tai kad labai norėjo laimėti ir nepamirškite, kad tai nėra labai lengva. Didžiulis dėkui Jums, kad dalyvavote. Sportas – ne tik pergalės džiaugsmas ar pralaimėjimo kartėlis. Sportas visiems padeda išlikti sveikesniems, taip pat padeda išmokti ką nors naujo, o tenisas padeda įveikti stresines situacijas, didina pasitikėjimą savimi. Tennis Star šeimų porų turnyre buvo sudarytos 3 grupės. Iš viso dalyvavo 25 poros. 1 grupėje nugalėtojais tapo Nikita ir Andrej Fiodorovai, 2 vietą užėmė Neda ir Andrius Zinkevičiai, 3 vietą iškovojo Dovydas ir Valerij Petrovai. 2 grupėje nugalėtojais tapo Anton ir Anton Kyrkelan, 2 vieta atiteko Valerijai ir Julijai Kravčuk, 3 vietą užėmė Timofej ir Aleksandra Tretjakovai. 3 grupėje turnyro nugalėtojais tapo Kristina ir Tautvydas Petrovai, 2 vieta atiteko Viktorijai Galaguckajai ir Neven Melvan, 3 vietą užėmė Benas ir Andrius Uldukiai. Nuoširdžiai sveikiname prizininkus!
Rezultatai: 1 grupė 2 grupė 3 grupė Nuotraukos

Ir Rygoje (Latvijoje) Dominykas Stonkus stipriausias

Ir Rygoje (Latvijoje) Dominykas Stonkus stipriausias

Š. m. rugpjūčio 11 dieną Rygoje (Latvijoje) įvyko 8 metų ir jaunesnių teniso turnyras. Mūsų klubą atstovavo Dominykas Stonkus ir Anna Dodonova. Net Rygoje niekas negalėjo laimėti prieš Dominyką Stonkų. Ir Rygoje (Latvijoje) jis tapo turnyro nugalėtoju. Nuoširdžiai sveikiname. Annai Dodonovai nepavyko patekti į finalą.
Jaunių 12 m. ir jaunesnių atviros pirmenybės "Klaipėdos vasara 2012"

Jaunių 12 m. ir jaunesnių atviros pirmenybės "Klaipėdos vasara 2012"

Rugpjūčio 4-5 dienomis Klaipėdoje įvyko jaunių 12 m. ir jaunesnių atviros pirmenybės "Klaipėdos vasara 2012". Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Lukas Saulis (Europos centro teniso klubas, Vilnius), antrą vietą atiteko Tadui Štreimikiui (Lietuvos teniso klubas, Vilnius), trečią vietą iškovojo Povilas Stonkus (Tennis Star, Klaipėda), paguodą - Valdas Kupčinskas (Tenisas Tau, Kėdainiai). Mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Jekaterina Tichonceva (Tennis Star, Klaipėda), antrą vietą užėmė Diana Skuratovič (Kaliningradas), trečią vietą iškovojo Justina Norinkevičiūtė (Bim Bam, Kaunas), paguodą - Gabrielė Česonytė (TENNIS UNITED LT, Vilnius). Sveikiname turnyro nugalėtojus ir prizininkus bei linkime sėkmės. Dėkojame viesiems dalyviams ir svečiams ir vėl labai lauksime Klaipėdoje kitą vasarą.

REZULTATAI Berniukai iki 12 metų Mergaitės iki 12 metų

 

VILTIES TENISAS - teniso šventė visiems

VILTIES TENISAS - teniso šventė visiems

Š. m. liepos 29 dieną Klaipėdos Pranciškonų vienuolyno Vilties teniso aikštyne (Savanorių 4, Klaipėda) įvyko graži teniso šventė visiems - VILTIES TENISAS. Nuo 11 val. vaikai bei jaunimas parodė, kaip skirtingo amžiaus sportininkai moka žaisti tenisą. 1 aikštelėje žaidė 12-13 metų jaunimas, 2 aikštelėje - 9-10 metų vaikai, 3 aikštelėje - 7 metų, 4 aikštelėje 5-7 metų vaikai. Vėliau neįgaliųjų teniso klubas iš Vilniaus parodė kaip gražiai galima žaisti net invalidų važimėlyje. Apie 14 val. vyko parodomasis mačas - žaidė Lukas Žvikas prieš Mantą Bugailiškį, geriausieji Lietuvos žaidėjai iki 16 metų. Šventės akimirkos.
Mūsų klubo komanda iškovojo auksą

Mūsų klubo komanda iškovojo auksą

2012 m. liepos 18 dieną Liepojoje (Latvijoje) įvyko komandinis teniso turnyras Tennis Star:Liepojos teniso mokykla. Rezultatu 14:10 laimėjo Tennis Star komanda. Nuoširdžiai sveikiname visus komandos sportininkus ir dėkojame mūsų klubo treneriams, nes 2011 metais vyko toks pats turnyras, bet laimėti mums nepavyko. Sąlygos, lyginant su tuo, ką turėjome anksčiau, vis gerėja, taip pat gerėja ir mūsų žaidėjų rezultatai. Todėl kiekviena pergalė svarbi ne tik patiems sportininkams ar jų treneriams, bet ir mūsų klubui. Nuotraukos galerijoje bei facebooke.

Komandinis turnyras Tennis Star - Vakarų tenisas

Komandinis turnyras Tennis Star - Vakarų tenisas

Š. m. liepos 11 dieną Klaipėdoje įvyko komandinis teniso turnyras "Tennis Star":"Vakarų tenisas". Rezultatu 17:6 nugalėjo Tennis Star komanda. Susitikimų rezultatai bei turnyro nuotraukos.

 

Turnyrai Klaipėdoje „Tennis Star taurei laimėti“

Turnyrai Klaipėdoje „Tennis Star taurei laimėti“

2012 m. birželio 8-10 dienomis Klaipėdoje vyko jaunių 12 m. ir jaunesnių reitinginis turnyras „Tennis Star taurei laimėti“ ir vaikų 10 m. ir jaunesnių teniso turnyras. Nuostabus oras leido vaikams ir jaunimui kovoti, laimėti ne tik prizines vietas bet ir gauti reitinginius taškus. Taip pat "Krasta Auto" įgaliotas BMW ir MINI atstovas Lietuvoje įsteigė prizą 12 metų ir jaun. berniukų grupės turnyro nugalėtojui, varžybų metu dalyviai galėjo numalšinti troškulį kokybišku „Nestle Aquarel“ vandeniu.
10 ir jaun. berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Nikita Fiodorov (Klaipėda), antra vieta atiteko Artemijui Gerasimchiuk (Kaliningradas), trečią vietą iškovojo Augustas Petryla (Šiauliai).
Mergaičių grupėje iki 10 metų laimėtoja tapo Nika Novikova (Klaipėda), antra liko Eva Avatisyan (Kaliningradas), trečią vietą iškovojo Darja Mitrokhina (Klaipėda).
12 metų ir jaun. berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Ignas Čipkus (Vilnius), antra vieta atiteko Tadui Štreimikiui (Vilnius), trečią vietą iškovojo Matas Supranavičius (Vilnius).
12 metų ir jaun. mergaičių grupėje pirmą vietą iškovojo Verą Antonovą (Šiauliai), antra liko Deimantė Chailenko (Kaunas), trečia - Justina Norinkevičiūtė (Kaunas).
Sveikiname turnyro prizininkus ir linkime sėkmės.
Nuotraukos Daugiau nuotraukų facebooke
Rezultatai: U12 berniukai U12 mergaitės U10 berniukai U10 mergaitės

10 metų ir jaunesnių bei 12 metų ir jaunesnių vaikų teniso turnyras skirtas vaikų gynimo dienai paminėti

10 metų ir jaunesnių bei 12 metų ir jaunesnių vaikų teniso turnyras skirtas vaikų gynimo dienai paminėti

Š. m. birželio 2 - 3 dienomis Klaipėdos miesto savivaldybė, Tennis Star, Omnitel bei Mineraliniai vandenys padovanojo vaikams teniso turnyrą skirtą paminėti Tarptautinei vaikų gynimo dienai.
10 metų ir jaunesnių berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Dominykas Stonkus (Palanga), antrą vietą laimėjo Edas Butvilas (Klaipėda), trečia vieta atiteko Erikui Osinui (Klaipėda), ketvirta - Nedui Sūdžiui (Šilutė).
10 metų ir jaunesnių mergaičių grupėjė nugalėtoja tapo Nika Novikova (Klaipėda), antrą vietą užėmė Darja Mitrokhina (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Valerija Kravčuk (Klaipėda), ketvirta atiteko Aistei Daugytei (Palanga).
12 metų ir jaunesnių berniukų grupėje nugalėtoju tapo Povilas Stonkus (Palanga), antrą vietą užėmė Nikita Viršilas (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Ivan Dodonov (Klaipėda), ketvirta atiteko Martinui Kostenko (Klaipėda).
12 metų ir jaunesnių mergaičių grupėjė laimėtoja tapo Julija Pucilo (Klaipėda), antrą vietą užėmė Emilija Nevieraitė (Klaipėda), trečią vietą iškovojo Patricija Lapienytė (Klaipėda), ketvirta atiteko Anastasijai Judinai (Klaipėda). Malonu, kad turnyre dalyvavo vaikai iš Klaipėdos, Šilutės, Palangos, Kaliningrado. Nuoširdžiai sveikiname prizininkus ir linkime sėkmės.

Rezultatai U10 berniukai U10 mergaitės U12 berniukai U12 mergaitės

Prašymas

Prašymas

Gerbiami mūsų klubo Tennis Star tenisininkai ir tėveliai,
Kreipiamės į Jus su labai dideliu prašymu - mes jau turime savo teniso bazę (M.Gorkio mokyklos kieme) gal kas nors turi nereikalingus ofiso baldus (tinkamus naudojimui). Būtumėm labai dėkingi. Tel. +37065294534.

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?