Teniso naujienos

Prince cup 2016 (1 kategorija)

Prince cup 2016 (1 kategorija)

2016 m. liepos 8-10 dienomis Palangoje mūsų klubas tradiciškai organizavo turnyrą "Prince cup 2016". Šiais metais turnyrui suteikta 1 kategorija. Jaunimas varžėji 2 grupėse U12 ir U16. Dalyviai, o jų buvo nemažai, žaidė vienetus ir dvejetus. Turnyro rezultatai. Nuotraukos facebooke. Nuoširdi padėka turnyro rėmėjams - Prince teniso prekių parduotuvei, Palangos teniso bazei Gėlių g. 1A, leidyklai "Šviesa", "Birštono mineralinis vanduo". Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, dėkojame rėmėjams!

Mūsų klubo žaidėjai atstovauja Klaipėdą TE turnyruose

Mūsų klubo žaidėjai atstovauja Klaipėdą TE turnyruose

Mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų klubo sportininkai jau bando savo jėgas tarptautiniuose turnyruose. Adomas Gedrimas žaidė U12 TE turnyre "Siauliai Tennis School Cup by Toyota 2016" Šiauliuose, Valerija Kravčuk U14 TE turnyre "LODZ CUP 2016" Lenkijoje ir U14 TE "Estonian Junior Open" Estijoje, U14 TE "Aarhus TE14 2016" Danijoje. Daug kas iš mūsų planuoja dalyvauti U12, U14 TE "Riga Open- Inspired by tennis" ir "Liepaja International Tournament" Latvijoje, U16 TE "Toyota Cup U16 2016" Šiauliuose. Nuoširdžiai linkime sėkmės!

Švarinimo akcija „DAROM 2016“ balandžio 23 d.

Švarinimo akcija „DAROM 2016“ balandžio 23 d.

Viso klubo vardu tradiciškai prašome ir kviečiame tėvelius, vaikus, jaunimą prisijungti prie akcijos ir sutvarkyti M.Gorkio mokyklos kieme asantį mūsų teniso aikštyną, stadioną bei kiemo teritoriją adresu S. Daukanto g. 5, Klaipėdoje. Atvykimas balandžio 23 d. 10 val. (prašome turėti su savimi pirštines ir maišus šiukšlėms, jei turite - karutį ir kastuvą būtų nuostabu). Po atlikto kapitalinio remonto mums labai reikalinga Jūsų pagalba, iš anksto dėkojame. Jei kils klausimų - skambinkite Dmitrijui +37065294534.

Dėkojame paskyrusiems 2 proc. nuo sumokėto GPM

Dėkojame paskyrusiems 2 proc. nuo sumokėto GPM

Nuoširdžiai dėkojame visiems, paskyrusiems 2 procentus nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio „Tennis Star“, bei tiems, kurie tikėdami mūsų idėjomis nuoširdžiai skatino tai padaryti savo draugus, artimuosius, pažįstamus.
Ačiū už Jūsų geranoriškumą, kurio lydimas klubas žengs tvirtesnį žingsnelį į dar vienerius veiklos metus. Išsamiai apie 2 proc. pervedimą mūsų klubui aprašyta čia. Dar kartą labai Jums dėkojame ir tikimės tolimesnio malonaus bendradarbiavimo. Apie 2011-2015 gautų sumų panaudojimą skaitykite...

Išvyka į Deviso taurės turnyrą (Davis Cup)

Išvyka į Deviso taurės turnyrą (Davis Cup)

Šiauliuose 2016 m. kovo 4-6 dienomis vyko Deviso taurės turnyro (Davis Cup) dvikova su Norvegijos komanda. Lietuvos vyrų teniso rinktinė iškovojo pergalę. Mūsų klubo vaikams Lietuvos teniso sąjunga suteikė galimybę stebėti varžybas nemokamai. Dėkojame LTS, klubo treneriams, tėveliams - Giedriui Valainiui, Nerijui Šimoniui, Aidui Kanopai už pagalbą organizuojant mūsų vaikų išvyką į Šiaulius. Nuotraukos.

Mūsų klubo žaidėja Valerija Kravčuk atstovauja Klaipėdai tarptautiniame turnyre iki 16 metų "Toyota Cup U16"

Mūsų klubo žaidėja Valerija Kravčuk atstovauja Klaipėdai tarptautiniame turnyre iki 16 metų "Toyota Cup U16"

2016 m. vasario mėn. mūsų klubo žaidėja Valerija Kravčuk atstovauja Klaipėdai tarptautiniame turnyre iki 16 metų "Toyota Cup U16" Šiauliuose. Valerijai tik 13,5 metų, bet ji jau bando savo jėgas tarptautiniame teniso turnyre iki 16 metų. Didžiojamės ir linkime sėkmės Valerijai.

Garsiname mūsų miesto,  klubo ir rėmėjų vardą Estijoje ir Švedijoje

Garsiname mūsų miesto, klubo ir rėmėjų vardą Estijoje ir Švedijoje

2016 m. sausio mėn. mūsų klubo tenisininkė Nika Novikova dalyvavo asociacijos Tennis Europe turnyruose iki 14 metų Narva Cup U14 (Estijoje) ir Quality Hotel Open U14 (Švedijoje). Lentelės Narva Cup ir Quality Hotel Open. Nuotraukos facebooke.

Tennis Europe turnyras "Toyota Cup 2016" iki 14 metų

Tennis Europe turnyras "Toyota Cup 2016" iki 14 metų

Nuo 2016 m. sausio 4 dienos mūsų klubo jaunimas Nikita Fiodorov, Valerija Kravčuk ir Nika Novikova varžėsi Šiauliuose, tarptautiniame Tennis Europe turnyre "Toyota Cup 2016" iki 14 metų. Dalyvių sąrašai. Rezultatai. Visų turnyrų 2016 m. kalendorius.

Kalėdinė šventė 2015

Kalėdinė šventė 2015

2015 m. gruodžio 15 dieną mūsų klubo tenisininkams, tėvams ir draugams buvo surengta Kalėdinė šventė. Sventę atidarė šokių mokyklos Coda vaikai ir šokių studijos Mondo šokėjai, trumpai buvo pristatyti klubo sportininkų 2015 m. pasiekimai, buvo apdovanoti Kalėdinio turnyro prizininkai, visiems buvo išdalinti saldainiai. Buvo paskelbta klubo rinktinė ir išdalinti rėmėjų sportiniai kostiumai. 2015 metų tenisininkais tapo Artiom Konovalov ir Nika Novikova. Sveikiname! Vėliau buvo didelis tortas ir linksmi konkursai. Nuotraukos yra čia.

Logipolijos taurė ir mūsų 2 tenisininkai finale

Logipolijos taurė ir mūsų 2 tenisininkai finale

2015 m. gruodžio 3 - 8 dienomis Vilniuje įvyko LR reitinginis teniso turnyras iki 16 metų (1 kategorija) ir vaikų iki 10 metų. Mergaičių grupėje iki 16 metų Nika Novikova iškovojo 2 vietą ir berniukų grupėje iki 10 metų Artiom Konovalov tapo 2. Sveikiname mūsų klubo žaidėjus. Nikita Fiodorov grupėje iki 16 metų užėmė 11 vietą, Patricija Lapienytė mergaičių grupėje iki 16 metų užėmė 17 vietą. Amelija Anilionytė grupėje iki 10 metų iškovojo 5 vietą. Rezultatai.  Nuotraukos.

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?