Teniso naujienos

Informacija dėl licencijų

Informacija dėl licencijų

Gerbiami klubo tenisininkai,
Prašome pratęsti žaidėjų licencijas 2015 metams. Mūsų klubas nuo gegužės mėn. organizuos nemažai reitinginių teniso turnyrų, be licencijos registracija į turnyrus negalima.  Labai prašome Jūsų pratęsti licencijas. Kas neturi metinės Lietuvos teniso sąjungos žaidėjo licencijos, turi kreiptis el.paštu info@tennisstar.lt nurodant žaidėjo vardą, pavardę, pilną gimimo datą, el.paštą. Visa informacija bus suteikta el.paštu.

Aikštelių rezervacija 2015 m. savaros sezonui

Aikštelių rezervacija 2015 m. savaros sezonui

Gerbiami klubo žaidėjai,
Tennis Star pradeda aikštelių rezervaciją vasaros sezonui nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo mėn. pabaigos. Norinčius maloniai kviečiame registruotis tel. +37065294534 (Dmitrijus).

Pasaulinė teniso diena

Pasaulinė teniso diena

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) sumanyta Pasaulinė teniso diena švenčiama jau trečius metus iš eilės. Pernai kovo 3-iąją ją pažymėjo net 90 šalių, tarp jų ir Lietuva. Šiemet šventei pasirinkta kovo 10-oji. Pasaulinė teniso diena (angl. World Tennis Day) – tai visame pasaulyje vykstantis renginys, skirtas tenisui populiarinti ir žmonėms skatinti kuo aktyviau žaisti. Jei norite ir Jūs tapti šios iniciatyvos dalimi, žaiskite tenisą kovo 10 dieną!

Tennis Star sportininkai iš Šiaulių atvežė 5 taures

Tennis Star sportininkai iš Šiaulių atvežė 5 taures

Šiaulių teniso mokykloje vasario 6-7 dienomis įvyko Šiaulių miesto atviros 14 m. ir jaun. pirmenybės. Mergaičių vienetų turnyro prizininkės: I vieta - Gabrielė Česonytė (Vilnius); II vieta - Nika Novikova (TS); III vieta - Valerija Kravčuk (TS); Berniukų vienetų turnyro prizininkai: I vieta - Matas Bružas (Šiauliai); II vieta - Aleksandras Urbanavičius (Vilnius); III vieta - Edvinas Grigaitis (Šiauliai); Mergaičių dvejetų turnyro prizininkės: I vieta - Nika Novikova (TS) ir Gabrielė Česonytė (Vilnius); II vieta - Klaudija Bubelytė (Šiauliai) ir Patricija Paukštytė (Kaunas); III vieta - Valerija Kravčuk (TS) ir Otilija Norkutė (Šiauliai); Berniukų dvejetų turnyro prizininkai: I vieta - Aleksandras Urbanavičius (Vilnius) ir Nikita Fiodorov (TS); II vieta - Matas Vasiliauskas (Šiauliai) ir Edvinas Grigaitis (Šiauliai);  III vieta - Simonas Aleksius (Vilnius) ir Justas Trainauskas (Vilnius). Džiaugiamės ir dėkojame treneriams! Rezultatai

Klubo Tennis Star 2015 turnyrų grafikas

Klubo Tennis Star 2015 turnyrų grafikas

Parengtas planuojamų organizuoti 2015 metais turnyrų grafikas. 2015 grafikas.
Tennis Star Kalėdos

Tennis Star Kalėdos

Mieli klubo sportininkai, tėvai, draugai,
Štai ir įvyko klubo Kalėdinė šventė... Nuoširdžiai dėkojame Jums kad esate! Gražių Jums švenčių! Stiprios sveikatos, daug naujų pergalių kaip tenise, taip ir gyvenime! 
2014-12-22 d. šventės metu buvo pristatyta klubo veikla, pasiekimai, apdovanoti įvykusio Kalėdinio teniso turnyro nugalėtojai bei prizininkai, įteiktos nominacijos bei paskelbti 2 geriausi metų tenisininkai - Nikita Fiodorov ir Nika Novikova. Klubo žaidėjai pasveikino visus savo pasirodymais, kas sukelė žmonėms nemažai teigiamų emocijų. Pabaigą papuošė tortas su fejerverku. Nuotraukos facebooke.
Respublikinis reitinginis turnyras Klaipėdoje

Respublikinis reitinginis turnyras Klaipėdoje

2014 m. gruodžio 13 - 14 dienomis Klaipėdoje vyks Respublikinis reitinginis jaunių turnyras vaikinams iki 12 metų ir iki 18 metų, merginoms iki 12 metų.
Kalėdinės vaikų teniso varžybos Šiauliuose

Kalėdinės vaikų teniso varžybos Šiauliuose

2014 m. gruodžio 12-14 dienomis Šiauliuose vyks 7 metų ir jaun, 9 metų ir jaun. vaikų teniso varžybos. Varžybos vyks pagal LTS projekto "Vaikų tenisas" taisykles: 7 m. ir jaunesni vaikai varžysis raudoname teniso korte su minkštesniais raudonais kamuoliais. 9 m. ir jaunesni vaikai varžysis oranžiniame korte su 50 % lėtesniais kamuoliais. Daugiau informacijos apie projekto "Vaikų tenisas" varžybas: http://vaiku.tennis.lt/  Visi turnyro dalyviai bus apdovanoti Kalėdų senelio, kuris planuoja atvykti gruodžio 12 d. vakare. Linkime sėkmės mūsų klubo žaidėjams.

TOP-8 finaluose dvi mūsų žaidėjos

TOP-8 finaluose dvi mūsų žaidėjos

Perspektyviausi Lietuvos jaunieji tenisininkai 2014-11-20 - 23 dienomis Šiauliuose varžėsi Lietuvos teniso sąjungos (LTS) surengtame reitinginių turnyrų turo TOP 8 finale. Čia 12-os, 14-os ir 16-os metų amžiaus grupėse aštuoni aukščiausią nacionalinį reitingą turintys tenisininkai kovojo dėl vardinių kvietimų į Europos teniso asociacijos (TE) ir Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių turnyrus. 12 metų ir jaun. finale žaidė Nika Novikova, 14 metų ir jaun. finale žaidė Valerija Kravčuk, ir Nika ir Valerija liko 2. Bet tai labai geras rezultatas. Nikita Fiodorov 12 ir jaun. grupėje užėmė 6 vietą, 14 ir jaun. mergaičių grupėje Patricija Lapienytė liko 4, Kamilė Jonikaitė - 8. Sveikiname!

Mūsų klubo jaunimas siunčia linkėjimus iš Stavangerio (Norvegijos)

Mūsų klubo jaunimas siunčia linkėjimus iš Stavangerio (Norvegijos)

2014 m. lapkričio 15 d. startavo 14 metų ir jaunesnių tarptautinis teniso turnyras "Stavanger Tennis Europe U14". Mūsų klubą atstovavo Nikita Fiodorov, Nika Novikova ir Valerija Kravčuk. Mūsų sportininkams dar 12 metų, bet jie išbandė savo jėgas jau 14-mečių tarptautiniame turnyre. Jei žaidėjas laimi nors vieną ratą pagrindinėje lentelėje, jis gauna 15 tarptautinių taškų, tie taškai dauginami iš 6 ir pripliusuojami prie esamo Lietuvos reitingo. Rezultatus galite stebėti čia

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?