Teniso naujienos

Mūsų komanda dalyvavo komandiniame turnyre Hamburge

Mūsų komanda dalyvavo komandiniame turnyre Hamburge

2014 m. kovo 21 - 23 dienomis mūsų stipresnių žaidėjų komanda (11 žm.) treniravosi ir žaidė komandiniame teniso turnyre Klaipėda:Hamburgas. Sunkioje kovoje Hamburgo komanda laimėjo. Turnyro akimirkos...

Nikita Fiodorov ir toliau skina pergales

Nikita Fiodorov ir toliau skina pergales

Šiauliuose vykusiame LR reitinginiame teniso turnyre grupėje 14 m. ir jaun. Nikita Fiodorov iškovojo 3 vietą. Nikitai tik 12 metų, prieš savaitę jis iškovojo taip pat 3 vietą savo amžiaus grupėje (12 metų ir jaun.). Dėl išėjimo į finalą jis nusileido Lukui Sauliui (Vilniaus teniso akademija) 2/6 3/6, bet kovoje dėl 3 vietos nugalėjo Tadą Štreimikį (Vilniaus teniso akademija) 6/1 6/3. Viso klubo vardu sveikiname Nikitą ir linkime daug naujų pergalių. Turnyre taip pat dalyvavo Ivan Dodonov, Maksim Jafišov, Kamilė Jonikaitė, Patricija Lapienytė, Valerija Kravčuk, Julija Pucilo. Rezultatai http://www.tennis.lt/lt/turnyrai/259/siauliu-m-atviros-jauniu-teniso-pirmenybes-26quotsiauliai-open26quot-14u.html

Nuoširdžiausi sveikinimai Nikitai Fiodorovui

Nuoširdžiausi sveikinimai Nikitai Fiodorovui

2014 m. kovo 7 - 9 dienomis Vilniuje vyko Vilniaus teniso akademijos atviros pirmenybės. Berniukų grupėje iki 12 metų 3 vietą iškovojo Nikita Fiodorov (jis gavo 64 reitingo taškus ir šiai dienai yra 3 Lietuvoje). Mergaičių grupėje kovojo Nika Novikova (4 vieta), Valerija Kravčuk (7 vieta). Sveikiname Nikitą ir linkime jam iškovoti 1 vietą kitame turnyre. Taip pat linkime sėkmės mergaitėms:)

Judesio analizės laboratorija

Judesio analizės laboratorija

Gerbiami klubo sportininkai, tėveliai,
Yra galimybė, kad į mūsų klubą atvyktų Judesio analizės laboratorija ir sportininkams ištirtų kojas, atliktų judesio tyrimus. Laboratorija pristatytų teisingo judėjimo pagrindus, pademonstruotų sporto pratimus, paaiškintų apie sporto avalinę. Testavimas: judesio analizė 20 min., kinezaterapeuto konsultacija, teorinis paaiškinimas apie judesius, teisingo raumenų darbo paaiškinimas ir demonstravimas, sveiko bėgimo ir ėjimo pagrindai, patarimai, sveikos mitybos įtaka bėgimo procesui ir pan. Jei tai Jums aktualu ir įdomu, prašome apie tai informuoti el.paštu info@tennisstar.lt Ši paslauga yra mokama.

Mūsų klubo treneris Andrej Fiodorov dalyvavo teniso trenerio mokymuose

Mūsų klubo treneris Andrej Fiodorov dalyvavo teniso trenerio mokymuose

2014 m. sausio 27 - vasario 1 dienomis mūsų klubo treneris Andrej Fiodorov dalyvavo teniso trenerio mokymuose Šiauliuose. Mokymo metu jis išklausė psichologijos, sportininkų treniravimo, judesių fiziologijos ir kineziologijos, sporto politikos ir vadybos, anatomijos, trenerio etikos, edukologijos, neįgaliųjų sporto temas. 2014 m. vasario 8 - 11 dienomis vyko antroji mokymų sesija.

2014 m. Tennis Europe turnyrų kalendorius

2014 m. Tennis Europe turnyrų kalendorius

2014 m. asociacijos Tennis Europe turnyrų kalendorius. Norint dalyvauti reikalinga metinė licencija IPIN kodas. Ją išsipirkti galima čia.

2014 m. Latvijos teniso turnyrų kalendorius

2014 m. Latvijos teniso turnyrų kalendorius

2014 m. teniso turnyrų Latvijoje kalendorius. Norint dalyvauti reikalinga metinė Latvijos teniso sąjungos licencija.

Nikita Fiodorov LR reitinginiame teniso turnyre Šiauliuose iškovojo auksą

Nikita Fiodorov LR reitinginiame teniso turnyre Šiauliuose iškovojo auksą

2014 m. sausio 24 - 26 dienomis Šiauliuose vyko LR reitinginis teniso turnyras iki 12 m "Šiauliai Open U12". Mūsų klubo auklėtinis Nikita Fiodorov iškovojo 1 vietą! Berniukų grupėje dalyvavo 17 sportininkų. Po šio turnyro jis 3 pagal reitingą Lietuvoje. Mergaičių grupėje žaidė Valerija Kravčuk ir užėmė 8 vietą. Viso klubo vardu sveikiname Nikitą! Turnyro rezultatai.

Dėl 2014 m. registracijos į turnyrus

Dėl 2014 m. registracijos į turnyrus

Gerbiami sportininkai,
Dėl LTS techninių kliūčių 2013 metais į 2014 metų turnyrus gali registruotis žaidėjai kurie 2014 m. turėtų dalyvauti vyresnėse amžiaus grupėse, todėl prašome registruojantis atsižvelgti į 2014 m. amžiaus grupių kategorijas:

Kalėdinė šventė klubo sportininkams 2013

Kalėdinė šventė klubo sportininkams 2013

2013 m. gruodžio 25 d. 16.00 val. įvyko mūsų klubo Tennis Star Kalėdinė šventė. Klubo prezidentė Irina Novikova trumpai pristatė 2013 m. klubo veiklą. Šventės metu buvo apdovanoti Kalėdinio teniso turnyro nugalėtojai bei prizininkai, įteiktos nominacijos, pagerbti klubo treneriai. Mūsų tenisininkai pasveikino visus savo pasirdymais. Šventės nuotraukos.

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?