Tennis Star vasaros sezono uždarymas U12, U14

2013 m. rugsėjo 14 - 15 dienomis Tennis Star aikštyne vyko vasaros sezono uždarymo turnyrai (nereitinginiai) jaunimui iki 12 metų ir iki 14 metų. Turnyro nuostatai. Mergaičių grupėje iki 12 metų stipriausia buvo Eva Avetisyan (Kaliningradas, Rusijos Federacija), antrą vietą užėmė Nika Novikova (Tennis Star), trečią Daria Mitrokhina (Tennis Star). Berniukų grupėje iki 12 metų nugalėtoju tapo Artemij Gerasimchuk (Kaliningradas, Rusijos Federacija), antrą vietą užėmė Žygimantas Butkus (Vakarų tenisas), trečią - Maksim Jefišov (Tennis Star). Mergaičių grupėje iki 14 metų turnyro nugalėtoja tapo Marija Mitrokhina (Tennis Star), antrą vietą užėmė Valerija Šatilova (Tennis Star), trečią - Eva Avetisyan (Kaliningradas, Rusijos Federacija). Berniukų grupėje iki 14 metų turnyro nugalėtoju tapo Povilas Stonkus (Palanga), antrą vietą iškovojo Nikita Fiodorov (Tennis Star), trečią - Artemij Gerasimchuk (Kaliningradas, Rusijos Federacija). Dėkojame visiems turnyro dalyviams, sveikiname nugalėtojus ir prizininkus! Turnyro nuostatuose buvo numatytas lentelių dydis - 8 dalyviai ir dėl to, kad kai kurie turnyro dalyviai užsiregistravo, neatvyko ir apie tai nepranešė, dėl kurių negalėjo dalyvauti kiti norintys, dėl tokios nepagarbos organizatoriai turi teisę kitą kartą į savo organizuojamus turnyrus tokių dalyvių NEPRIIMTI. Rezultatai: U12 mergaitės U12 berniukai U14 merginos U14 vaikinai. Nuotraukos.