Teniso naujienos

Mūsų klubo žaidėja Valerija Kravčuk atstovauja Klaipėdai tarptautiniame turnyre iki 16 metų "Toyota Cup U16"

Mūsų klubo žaidėja Valerija Kravčuk atstovauja Klaipėdai tarptautiniame turnyre iki 16 metų "Toyota Cup U16"

2016 m. vasario mėn. mūsų klubo žaidėja Valerija Kravčuk atstovauja Klaipėdai tarptautiniame turnyre iki 16 metų "Toyota Cup U16" Šiauliuose. Valerijai tik 13,5 metų, bet ji jau bando savo jėgas tarptautiniame teniso turnyre iki 16 metų. Didžiojamės ir linkime sėkmės Valerijai.

Garsiname mūsų miesto,  klubo ir rėmėjų vardą Estijoje ir Švedijoje

Garsiname mūsų miesto, klubo ir rėmėjų vardą Estijoje ir Švedijoje

2016 m. sausio mėn. mūsų klubo tenisininkė Nika Novikova dalyvavo asociacijos Tennis Europe turnyruose iki 14 metų Narva Cup U14 (Estijoje) ir Quality Hotel Open U14 (Švedijoje). Lentelės Narva Cup ir Quality Hotel Open. Nuotraukos facebooke.

Tennis Europe turnyras "Toyota Cup 2016" iki 14 metų

Tennis Europe turnyras "Toyota Cup 2016" iki 14 metų

Nuo 2016 m. sausio 4 dienos mūsų klubo jaunimas Nikita Fiodorov, Valerija Kravčuk ir Nika Novikova varžėsi Šiauliuose, tarptautiniame Tennis Europe turnyre "Toyota Cup 2016" iki 14 metų. Dalyvių sąrašai. Rezultatai. Visų turnyrų 2016 m. kalendorius.

Kalėdinė šventė 2015

Kalėdinė šventė 2015

2015 m. gruodžio 15 dieną mūsų klubo tenisininkams, tėvams ir draugams buvo surengta Kalėdinė šventė. Sventę atidarė šokių mokyklos Coda vaikai ir šokių studijos Mondo šokėjai, trumpai buvo pristatyti klubo sportininkų 2015 m. pasiekimai, buvo apdovanoti Kalėdinio turnyro prizininkai, visiems buvo išdalinti saldainiai. Buvo paskelbta klubo rinktinė ir išdalinti rėmėjų sportiniai kostiumai. 2015 metų tenisininkais tapo Artiom Konovalov ir Nika Novikova. Sveikiname! Vėliau buvo didelis tortas ir linksmi konkursai. Nuotraukos yra čia.

Logipolijos taurė ir mūsų 2 tenisininkai finale

Logipolijos taurė ir mūsų 2 tenisininkai finale

2015 m. gruodžio 3 - 8 dienomis Vilniuje įvyko LR reitinginis teniso turnyras iki 16 metų (1 kategorija) ir vaikų iki 10 metų. Mergaičių grupėje iki 16 metų Nika Novikova iškovojo 2 vietą ir berniukų grupėje iki 10 metų Artiom Konovalov tapo 2. Sveikiname mūsų klubo žaidėjus. Nikita Fiodorov grupėje iki 16 metų užėmė 11 vietą, Patricija Lapienytė mergaičių grupėje iki 16 metų užėmė 17 vietą. Amelija Anilionytė grupėje iki 10 metų iškovojo 5 vietą. Rezultatai.  Nuotraukos.

U8 ir U9 turnyras Liepojoje (Latvijoje)

U8 ir U9 turnyras Liepojoje (Latvijoje)

2015 m. gruodžio 12-13 dienomis Liepojoje (Latvijoje) vyks vaikų U8 ir U9 turnyrai, kviečiame dalyvauti. Informacija. Būtina įsigyti licenciją. Galite skambinti nurodytu telefonu dėl papildomos informacijos (kalba rusiškai).

2015 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinės teniso varžybos - mūsų III vieta!

2015 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinės teniso varžybos - mūsų III vieta!

2015 m. spalio 15 - 17 dienomis Šiauliuose vyko 2015 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinės teniso varžybos. Klaipėdai atstovavo mūsų Tennis Star tenisininkų komanda - Nikita Fiodorov, Maksim Jefišov, Nika Novikova, Patricija Lapienytė. Sunkioje kovoje 2:3 mūsų komanda nusileido Vilniaus I komandai dėl 3 vietos ir liko 4. Patekti į finalą mūsų komandai neleido Šiaulių komanda, kurie ir tapo šių žaidynių nugalėtojais. Viso dalyvavo 10 komandų. Klaipėdos komandai pavyko laimėti prieš Vilniaus II komandą 3:2 ir prieš Kauno II komandą 3:1. Tai yra labai geras rezultatas. Norime pagirti Nikitą Fiodorovą sužaidžius labai gerus mačus ir laimėjus prieš 3 m. vyresnį tenisininką. Perskaičiavus visus uždirbtus taškus mūsų Tennis Star komanda III vietoje, sveikiname! Džiaugiamės ir didžiuojamės.

Vilnius tennis academy cup TE U12

Vilnius tennis academy cup TE U12

Jau galite registruotis į tarptautinį teniso tunryrą iki 12 metų, kuris vyks Vilniuje nuo 2015 m. lapkričio 11 d. Norint dalyvauti tokiame turnyre, reikalinga tarptautine licencija ir IPIN kodas. Informacija apie turnyrą čia. Turnyro organizatoriai vaikams, patekusiems į pagrindinę lentelę apmokės apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas. Registracija vyksta iki lapkričio 3 dienos 14 val.

Baltijos šalių vaikų komandinis turnyras „SEB Future Talent Cup 2015”

Baltijos šalių vaikų komandinis turnyras „SEB Future Talent Cup 2015”

Spalio 2-4 dienomis Taline įvyko Baltijos šalių vaikų komandinis turnyras "SEB Future Talent Cup 2015". Trečius metus iš eilės vykstančiame projekte dalyvauja stipriausi Lietuvos, Latvijos ir Estijos 9 m., 11 m., ir 13 m. vaikai. Lietuvos teniso sąjunga suformavo komandą, į rinktinę pakvietė vaikus kurie dalyvauja Lietuvos teniso sąjungos treniruočių stovyklose ir projektuose bei atsižvelgė į konkrečios amžiaus grupės reitingus. Labai džiaugiamės, kad į 13 m. rinktinę pateko mūsų mergaitės - Nika Novikova ir Valerija Kravčuk. Plačiau.

Informacija dėl naujų klubo žaidėjų priėmimo

Informacija dėl naujų klubo žaidėjų priėmimo

Informuojame, kad VšĮ "Tennis Star" priima naujus žaidėjus tik nuo gegužės 1 dienos. 1 kartą per metus. Norint įstoti į mūsų klubą, prašome registruotis el. paštu info@tennisstar.lt nurodant vaiko vardą, pavardę, gimimo metus, kontaktinį el.paštą ir telefoną. Nuo gegužės 1 dienos priimti vaikai žais visą vasarą iki spalio 1 dienos, nuo spalio 1 d. į uždarą salę pereis žaisti tik atrinkti vaikai. Bus atsižvelgta į vaikų lankomumą ir pasiektus rezultatus (vyks varžybos).

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?