Tennis Star vasaros sezono uždarymo turnyras vaikams iki 12 metų

2012 m. rugsėjo 15-16 dienomis įvyko atviras Tennis Star vasaros sezono uždarymo turnyras vaikams iki 12 metų (2000 m. gimimo ir jaun.). Turnyre dalyvavo tenisininkai iš Klaipėdos, Palangos bei Kaliningrado (Rusijos). Berniukų grupėje stipriausias buvo Nikita Fiodorov (Klaipėda), antra vieta atiteko Artiomui Gerasimčiuk (Kaliningradas), trečią vietą iškovojo Michail Vasser (Kaliningradas), paguodą - Juozas Pečiulis (Palanga). Mergaičių grupėje finale susitiko dvi mergaitės iš Kaliningrado ir 1 vietą iškovojo Diana Skuratovič, antra vieta užėmė Ieva Avetysian, trečią vietą iškovojo Nika Novikova (Klaipėda), paguodą - Valerija Kravčuk (Klaipėda). Sveikiname visus prizininkus ir linkime sėkmės.