Teniso turnyrai

Tradicinis tarptautinis bėgimas „Gintarinė jūrmylė 2011“

Tradicinis tarptautinis bėgimas „Gintarinė jūrmylė 2011“

2011 m. spalio 8 d. (šeštadienį) 13.00 val. unikaliame gamtos kampelyje Smiltynėje (Smiltynės g. 13, Sporto ir sveikatingumo bazė) patrankos šūvis paskelbs XI tradicinio tarptautinio bėgimo „Gintarinė jūrmylė 2011“ pradžią. Tai XXI šimtmečio sporto ir sveikatingumo projektas – bėgimas visiems: dideliems ir mažiems, profesionaliems ir pradedantiems bėgikams. Kartu vyks ir Lietuvos rudens atviras kroso čempionatas bei jaunimo rudens kroso pirmenybės. Plačiau...
U10 teniso turnyras Rygoje (Latvijoje)

U10 teniso turnyras Rygoje (Latvijoje)

Š. m. spalio 1-2 dienomis Rygoje (Latvijoje) įvyks U10 vaikų teniso turnyras. Registracija iki rugsėjo 29 d. V.Trofimovs tel. +37129373741, www.tk-spars.lv

Nuostatai

Šiaulių m. atvirų jaunių teniso pirmenybių rezultatai

Šiaulių m. atvirų jaunių teniso pirmenybių rezultatai

Rugsėjo 16-18 d. Šiauliuose įvyko atviros jaunių 14 m. ir jaunesnių teniso pirmenybės.

Vaikinų grupėje nugalėtoju tapo Emilis Rusakevičius (TK „Sostinės teniso klubas“), sportininkas finale 7/6 7/5 nugalėjo Simoną Žukauską (UAB „Kauno Žalgirio stadionas“). Trečią vietą iškovojo Paulius Kučas (VšĮ „Vilniaus teniso akademija“).

Merginų grupės finale kovojo dvi Šiaulių teniso mokyklos auklėtinės. Nugalėtoja tapo Emilija Gedvilaitė, sportininkė 1/6 6/3 6/1 įveikė Ievą Čeilutkaitę. Trečią vietą mergaičių grupėje iškovojo Dovilė Indreikaitė (Palagos sporto centras).

VAIKINAI     MERGINOS

Lietuvos vaikų varžybos U10 ir U12 Carlsberg teniso arenoje

Lietuvos vaikų varžybos U10 ir U12 Carlsberg teniso arenoje

2011 m. rugsėjo 10-11 dienomis Carlsberg teniso arenoje įvyko respublikinis, nereitinginis vaikų turnyras U10 U12, kurio tikslas –plėtoti tenisą Lietuvoje vaikų ir jaunimo tarpe, ugdyti talentus ir lyderius. Turnyre dalyvavo mergaitės ir berniukai iš Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus, Radviliškio, Palangos ir Kaliningrado. Plačiau...
Jaunių 14 m. ir jaun., bei jaunių 18 m. ir jaunesnių turnyrai Kaune

Jaunių 14 m. ir jaun., bei jaunių 18 m. ir jaunesnių turnyrai Kaune

Rugsėjo 9 – 11 d. Kaune įvyks jaunių 14 m. ir jaun., bei jaunių 18 m. ir jaunesnių turnyrai.

Registracija atvykus į 14m. ir turnyrą įvyks varžybas rugsėjo 9 d. iki 9:30 val.
Registracija atvykus į vaikinų 18 m. turnyrą įvyks rugsėjo 10 d. iki 10:00 val.
Dėl nepakaknkamo užsiregistravusių dalyvių skaičiaus merginų 18 m. ir jaunesnių turnyras atšaukiamas.

14 m. berniukų sąrašas    14 m. mergaičių sąrašas    18 m. vaikinų sąrašas

Sveikinimai Artiomui Fiodorovui

Sveikinimai Artiomui Fiodorovui

Viso klubo vardu nuoširdžiai SVEIKINAME ARTIOMĄ FIODOROVĄ iškovojus 2 vietą reitinginiame teniso turnyre "Kaunas Open", grupėje iki 16 metų.
"Kaunas Open" 12 m. ir jaun., 16 m. ir jaun. turnyrai

"Kaunas Open" 12 m. ir jaun., 16 m. ir jaun. turnyrai

2011 m. rugsėjo 2 - 4 dienomis Kaune įvyko 12 m. ir 16 m. ir jaunesnių reitinginis teniso turnyras "Kaunas Open".
REZULTATAI:

U12 BERNIUKAI  U12 MERGAITĖS  U16 VAIKINAI  U16 MERGINOS

Vaikų teniso turnyrai Liepojoje

Vaikų teniso turnyrai Liepojoje

Š. m. rugsėjo 2 dieną Liepojoje (Latvijoje) įvyko 8 metų ir jaunesnių vaikų teniso turnyras. Mergaičių grupėje 2 vietą iškovojo Anna Dodonova (grupėje buvo 14 mergaičių). Berniukų grupėje 8 metų ir jaunesnių 5 vietą užėmė Ivan Oleinikov, 6 vietą Nikita Petrusenko, 7 vietą Dominikas Stonkus (grupėje buvo 15 dalyvių).
Rugsėjo 3 dieną įvyko 9 metų ir jaun. ir 10 metų ir jaun. vaikų teniso turnyrai. Mergaičių 9 metų ir jaun. grupėje 2 vietą iškovojo Nika Novikova, 5 vietą užėmė Valerija Kravčuk (grupėjė buvo 22 dalyvės). Berniukų 9 metų ir jaun. grupėje 4 vietą užėmė Igor Višnevskij (grupėjė buvo 11 dalyvių).
Mergaičių 10 metų ir jaun. grupėje Julija Pucilo ir Emilija Nevieraitė pateko į sunkius pogrupius ir joms nepavyko patekti į finalą. Berniukų 10 metų ir jaun. grupėje 4 vietą užėmė Nikita Fiodorov (grupėjė buvo 11 dalyvių). Artiomo Solovjovo pogrupėje taip pat buvo labai stiprių dalyvių ir nepavyko patekti į finalą. Varžybų rezultatų lentelės patalpinsime vėliau.
Nuoširdžiai dėkojame mūsų treneriams ir sveikiname turnyro nugalėtojus ir dalyvius. Nuotraukos

U8 MERGAITĖS U8 BERNIUKAI

U9 MERGAITĖS U9 BERNIUKAI

U10 MERGAITĖS U10 BERNIUKAI

Klubo Tennis Star naujokų turnyro rezultatai

Klubo Tennis Star naujokų turnyro rezultatai

Š.m. rugpjūčio 27 dieną įvyko mūsų klubo naujokų teniso turnyras. Buvo sudarytos 2 grupės. Turnyro vyr. teisėja Jekaterina Jerochina. Nuoširdžiai sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės ateityje visiems turnyro dalyviams. Nuotraukos Galerijoje.

1 GRUPĖ    2 GRUPĖ

Vaikų teniso turnyrai Palangoje

Vaikų teniso turnyrai Palangoje

Rugpjūčio 22-24 dienomis Palangoje įvyko vaikų 7m. ir jaun., 9m. ir jaun., 10m. ir jaun. teniso turnyras „Viešbučio Žilvinas taurė 2011". Nuotraukos Galerijoje. DALYVIŲ SĄRAŠAI
Turnyro nugalėtojai:
U7 grupėje - Anna Dodonova ("Tennis Star" Klaipėda) ir Dominikas Stonkus ("Tennis Star" Klaipėda) U9 grupėje - Nika Novikova ("Tennis Star" Klaipėda) ir Ainius Sabaliauskas ("Asteroidas" Panevėžys) U10 grupėje - Iveta Daujotaitė (ŠIaulių TM) ir Justas Trainauskas ( LTK Vilnius)

REZULTATAI

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?