Teniso turnyrai

LR reitinginis teniso turnyras iki 14 metų Vilniuje

LR reitinginis teniso turnyras iki 14 metų Vilniuje

2015 m. balandžio 25 - 26 dienomis Vilniuje, naujoje teniso arenoje "Teniso erdvė" vyko LR reitinginis teniso turnyras iki 14 metų. Turnyre dalyvavo mūsų sportininkės Nika Novikova ir Patricija Lapienytė. Nika užėmė 5 vietą, Patricija 6. Rezultatai.

TE U14 turnyras Rakovnike (Čekijoje)

TE U14 turnyras Rakovnike (Čekijoje)

2015 m. balandžio 25 dieną mūsų klubo žaidėja Valerija Kravčuk dalyvavo asociacijos Tennis Europe organizuojamame U14 turnyre "Wilson Cup 2015" (Rakovnike, Čekijoje). Rezultatai.

Benas Uldukis Vilniuje iškovojo 2 vietą!

Benas Uldukis Vilniuje iškovojo 2 vietą!

2015 m. balandžio 17 - 18 dienomis Vilniuje įvyko 10 metų ir jaunesnių teniso turnyras. Sveikiname Beną Uldukį iškovojus 2 vietą! Artiom Konovalov pirmame rate nusileido turnyro nugalėtojui, vėliau laimėjo visus susitikimus ir iškovojo paguodą. Sveikiname klubo sportininkus!

TE U14 turnyrai Minske (Baltarusijoje)

TE U14 turnyrai Minske (Baltarusijoje)

Kovo mėn. Minske (Baltarusijoje) mūsų klubo jaunimas Nikita Fiodorov ir Nika Novikova dalyvavo TE turnyruose. Daugiau informacijos: Minsk Star ir Belkanton Cup.

Vaikų 7 m. ir 10 m. ir jaun. turnyras Šiauliuose

Vaikų 7 m. ir 10 m. ir jaun. turnyras Šiauliuose

2015 m. kovo 20 - 22 dienomis Šiauliuose vyko 7 metų ir jaun. ir 10 metų ir jaun. varžybos. Dalyvavo ir mūsų komanda: Amelija Anilionytė ir Benas Uldukis. Prizinių vietų iškovoti nepavyko. Rezultatus galite peržiūrėti čia.

Tennis Star ir vėl iš Šiaulių atvežė nemažai taurių

Tennis Star ir vėl iš Šiaulių atvežė nemažai taurių

2015 m. kovo 13-15 dienomis Šiauliuose įvyko LR reitinginis teniso turnyras "Šiaulių m. atviros jaunių 14 m. pirmenybės" (vienetai ir dvejetai). Turnyre dalyvavo mūsų komanda: Nikita Fiodorov, Valerija Kravčuk, Nika Novikova, Patricija Lapienytė ir Kamilė Jonikaitė. Mergaičių grupėje Nika Novikova tapo turnyro nugalėtoja, Kamilė Jonikaitė iškovojo paguodą. Dvejetų mergaičių grupėje Nika Novikova poroje su Gabrielė Česonytė iškovojo 1 vietą, Nikita Fiodorov ir Ugnius Bičkauskas iškovojo 3 vietą. Sveikiname komandą! Rezultatus galite peržiūrėti čia.

Pirmi bandymai TE U14 1 kategorijos turnyre

Pirmi bandymai TE U14 1 kategorijos turnyre

2015 m. vasario mėnesį Stockholme (Švedijoje) mūsų klubo žaidėja Nika Novikova išbandė savo jėgas Tennis Europe tarptautiniame 14 metų ir jaunesnių turnyre "Kungens Kanna & Drottningens Pris". Turnyras vyko karališkoje teniso arenoje, kurioje 15 teniso aikštelių (danga hardas). Džiugu buvo matyti lietuvos vėliavą. Žaidėjams, kurie pateko į pagrindinę lentelę buvo apmokėtas apgyvendinimas ir maitinimas. Turnyro organizacija buvo aukšto lygio. Mūsų klubo atstovai susipažino su Švedijos klubų "Lidingö Tennis Club" ir "Kungliga Tennishallen (Royal Tennis Hall)" atstovais, daug buvo kalbėta apie tokio lygio turnyrų organizavimą, apie vaikų paruošimo programas, naujas teniso tendencijas ir kt. Neslėpsime, kad klubo vadovai vyko pasisemti naujos patirties.

U10 turnyras Šiauliuose

U10 turnyras Šiauliuose

2015 m. sausio 30 - 31 dienomis Šiauliuose įvyko 10 ir jaunesnių teniso turnyras, kuriame dalyvavo mūsų sportininkai Benas Uldukis ir Amelija Anilionytė. Mūsų vaikai Klaipėdoje žaidžia ant kitos dangos ir kai išeina žaisti ant hardo, labai sunku viską laimėti, nežiūrint į jų gerą žaidimą namuose. Taip pat Šiauliuose kitas apšvietimas, sunku greitai priprasti ir matyti kamuolį. Norime priminti, kad norint laimėti, būtina varžybinė patirtis. Labai džiaugiamės, kad Amelija iškovojo paguodą, sveikiname! Rezultatai.

Atranka į Rytų Europos čempionatą

Atranka į Rytų Europos čempionatą

Lietuvos teniso sąjunga Šiauliuose organizavo atranką į Rytų Europos čempionatą. Varžybos vyko 2015 m. sausio 30 d. - vasario 1 d. Dalyvavo mūsų klubo jaunimas: Nikita Fiodorov, Nika Novikova, Valerija Kravčuk, Patricija Lapienytė. Atrankos varžybose dalyvavo 8 pajėgiausieji U14 amžiaus grupės tenisininkai. Mergaičių atrankos varžybose nedalyvavo reitingo lyderė Iveta Daujotaitė, patenkanti į Lietuvos rinktinę be atrankos. Todėl mergaičių atrankos turnyre dalyvavo sportininkės, užimančios 2-9 LTS U14 reitingo vietas. Rezultatai.

U9 turnyras Šiauliuose ir mūsų didelė komanda

U9 turnyras Šiauliuose ir mūsų didelė komanda

2014 m. gruodžio 12 - 13 dienomis Šiauliuose varžėsi didelė komanda mūsų klubo tenisininkų: Daniil Lapko, Artiom Konovalov, Benas Uldukis, Maksim Sadovskij, Liepa Montvydaitė, Ugnė Šimonytė, Amelija Anilionytė, Anastasija Fedorenko. Labai džiaugiamės, kad auga naujos žvaigždės. Sveikiname Ameliją, ji iškovojo 2 vietą. Mergaičių grupėje varžėsi 19 dalyvių berniukų grupėje 20. Ugnė Šimonytė užėmė 11 vietą, Liepa Montvydaitė 14, Anastasija Fedorenko 15, Artiom Konovalov 10, Benas Uldukis 17, Daniil Lapko ir Maksim Sadovskij 19/20. Mums labai džiugu, kad aktyviai dalyvauja jaunųjų tenisininkų komanda, nuoširdžiai dėkojame tėvams už Jūsų atsidavimą tenisui, už palaikymą turnyrų metu, labai tai vertiname. Ačiū Jums. Tai pat didelis dėkui klubo treneriams už darbą ir gerus rezultatus. Ačiū!

Mūsų rėmėjai

Profesionaliam tenisui

Tennis Warehouse Europe

Video

Draugai Facebook'e

2% Parama

Jūs galite paremti VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubą "Tennis Star", skirdami šiai organizacijai iki 2% Jūsų mokamo fizinių asmenų pajamų mokesčio. Kaip paskirti 2% paramą?