Teniso turnyrai

Amber Yonex reitinginis vaikų turnyras U12, U14

2015 m. liepos 18 - 19 dienomis Vakarų tenisas Klaipėdoje organizavo vaikų ir jaunimo LR reitinginį teniso turnyrą iki 12 metų ir iki 14 metų. Vaikinų grupėje U14 Nikita Fiodorov iškovojo 3 vietą, merginų grupėje iki 14 metų Tennis Star mergaitės galėjo paimti 3 pirmos vietos, tie-breke Patricija Lapienytė nusileido Patricijai Paukštytei ir užėmė 4 vietą, o finale susitiko Nika Novikova ir Valerija Kravčuk, Nika Novikova iškovojo 1 vietą, Valerija - 2. Klubas Tennis Star gavo 3 taures ir reitingo taškus. Kamilė Jonikaitė iškovojo 5 vietą, Viktorija Galaguckaja grupėje iki 12 metų užėmė ... vietą, Anna Dodonova - 6 vietą. Sveikiname klubo prizininkus, nuoširdžiai dėkojame treneriams už jų darbą ir pasiektus rezultatus!

Tennis Star pirmenybės 2015

2015 m. liepos 18 - 19 dienomis įvyko Tennis Star pirmenybės. Buvo sudarytos 2 grupės: A ir B. Grupėje A nugalėtoja tapo Elena Černišova, 2 vietą iškovojo Justina Zokaitė, trečią - Nikita Krupiak, paguoda atiteko Nikitai Žukovič. Grupėje B nugalėtojas tapo Andrius Pilitauskas, antrą vietą iškovojo Vlad Legenzov, trečią - Darja Čurilova, paguodą - Agromova Valerija. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus. Turnyro akimirkas galite peržiūrėti mūsų facebooke.

Artiom Konovalov turnyro U9 Klaipėdoje nugalėtojas

2015 m. birželio 28 dieną Klaipėdoje įvyko 9 metų ir jaunesnių atviras teniso turnyras. Artiom Konovalov tapo berniukų grupėje nugalėtojas. Dalyvavo 16 žaidėjų, maksimum kiek galėjo priimti organizatoriai. Mergaičių grupėje sidabrą iškovojo Liepa Montvydaitė, bronzą - Jelizaveta Konovalova. Sveikiname klubo sportininkus!

Amelija Anilionytė turnyro U10 Klaipėdoje nugalėtoja

2015 m. birželio 27 - 28 dienomis Klaipėdoje vyko atviras teniso turnyras vaikams iki 10 metų. Amelija Anilionytė tapo šio turnyro nugalėtoja. Berniukų grupėje antrą vietą iškovojo Benas Uldukis, trečią - Artiom Konovalov. Sveikiname klubo sportininkus!

Palangos vasara „Super viva taurė 2015“

2015 m. birželio 12-14 dienomis Palangoje vyko U7, U9, U10 tradicinis teniso turnyras.
Turnyro nugalėtojai ir prizininkai:
U7 mergaites: Nugalėtoja - ALINA JUPATOVA finale laimėjo prieš MARTA KRUKAUSKAITĘ, III-ioje  vietoje - VALERIJA ŽANEVSKAJA.
U7 berniukai: Nugalėtojas - JULIUS ALEKSANDROVAS finale laimėjo prieš JONĄ SKIERŲ, III-ioje  vietoje - GUSTAS LEŠČINSKAS.
U9 mergaitės: Nugalėtoja - GABRIELĖ RIMKUTĖ, II-oje vietoje MILENA SAAKIAN, III vietoje - AUSTĖJA VASILIAUSKAITĖ.
U9 berniukai: Nugalėtojas - LUKAS STRIKULIS finale laimėjo prieš RIČARDĄ RYBAKĄ, III vietoje - JOKŪBAS MOCKUS.
U10 mergaitės: Nugalėtoja - LIEPA ŠATAITĖ finale laimėjo prieš ANDRĖJĄ GAGILAITĘ, III vietoje - AMELIJA ANILIONYTĖ.
U10 berniukai: Nugalėtojas HAROLDAS KULNYS finale laimėjo prieš BENĄ ULDUKĮ, III vietoje - MAKSIM SADOVSKIJ

Turnyro nuotraukos. Sveikiname mūsų klubo tenisininkus!

Komandinis turnyras Tennis Star:Baltic Tennis (Kaliningradas) ir mūsų pergalė!

2015 m. birželio 1 - 2 dienomis Klaipėdoje pas mus įvyko komandinis teniso turnyras U7, U9, U10 Klaipėda - Kaliningradas. Dvi dienos varžėsi mūsų klubo ir Kaliningrado klubo "Baltic tennis" vaikai. Užtikrintai laimėjo mūsų klubas. Sveikiname. Turnyro akimirkas galite peržiūrėti facebooke.

U14 reitinginiame turnyre Kaune Nikita Fiodorov turnyro nugalėtojas

2015 m. gegužės 29 - 30 dienomis Kaune vyko LR reitinginis teniso turnyras iki 14 metų. Berniukų grupėje nugalėtojas tapo Nikita Fiodorov. Sveikiname Nikitą! Mergaičių grupėje 4 vietą užėmė Valerija Kravčuk, 7 vietą - Nika Novikova, 10 vietą - Patricija Lapienytė. Rezultatai.
U16 turnyre Klaipėdoje Valerija iškovojo 2, Nikita ir Nika 3 vietas

2015 m. gegužės 23 - 24 dienomis vykusiame Klaipėdoje LR reitinginiame turnyre iki 16 metų, mūsų klubo vaikai iškovojo nemažai taurių - Valerija Kravčuk laimėjo 2 vietą, Nikita Fiodorov ir Nika Novikova - 3 vietas. Patricija Lapienytė užėmė 5 vietą, Kamilė Jonikaitė - 6 vietą, Anastasija Judina - 7 vietą, Maksim Jefišov - 5 vietą, Ivan Dodonov - 6 vietą. Reitinginiai taškai duodami už 1 - 10 vietas. Sveikiname! Rezultatai.

U10 turnyro Klaipėdoje nugalėtojas Artiom Konovalov, II - Maksim Sadovskij

2015 m. gegužės 23 - 24 dienomis Klaipėdoje įvyko turnyras vaikams iki 10 metų. Turnyro nugalėtojas tapo Artiom Konovalov, antrą vietą užėmė Maksim Sadovskij, paguodą iškovojo Benas Uldukis, Danil Lapko liko 11. Rezultatai.

Šiauliuose startuoja TE U12 turnyras

2015 m. gegužės 22 dieną Šiauliuose startuoja tarptautinis asociacijos Tennis Europe tunryras iki 12 metų "Siauliai Tennis School Cup by Toyota". Toks pat turnyras vyks ir Vilniuje nuo rugpjūčio 7 dienos. Norint dalyvauti tokiose turnyruose reikalinga tarptautine licencija IPIN kodas. Registracija į tokius tunryrus vyksta beveik prieš 2 mėn.
Rezultatus Šiauliuose galėsite stebėti čia. Mūsų klubo žaidėjai dėl dalyvavimo tokiose turnyruose arba dėl IPIN kodo gavimo galite kreiptis el.paštu info@tennisstar.lt