Teniso turnyrai

Vaikų 9 m. ir jaunesnių varžybos Vilniuje

Vasario 25 d. Vilniuje įvyks vaikų 9 m. ir jaunesnių „Oranžinio“ korto varžybos. Išankstinė registracija į turnyrą vyksta iki vasario 20 d., paraiškos priimamos el. paštu: info@tenisoakademija.lt. Daugiau informacijos turnyro nuostatuose.

Vaikų 10 m. ir jaun. turnyras Šiauliuose

Vasario 3-5 d. Šiauliuose įvyks vaikų 10 m. ir jaunesnių teniso turnyras. Registracija atvykus į vietą 2012-02-03 nuo 9.00 iki 9.30 val. Startinis mokestis 40 litų.

MERGAITĖS U10

BERNIUKAI U10

Šiauliai Open 12 ir jaun. rezultatai

Savaitgalį Šiauliuose vykusio dvylikamečių teniso turnyro „Šiauliai Open” nugalėtojais tapo Kauno klubo „Forumas” tenisininkas Bernardas Sokolovas ir Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Vera Antonova. Berniukų varžybų finale B. Sokolovas 7:5 1:6 10:7 įveikė Igną Čipkų. Trečiąją vietą iškovojo Augustinas Karaliūnas, 6:4 7:5 nugalėjęs svečią iš Rusijos Ivaną Arhipovą. Mergaičių varžybose V. Antonova finale 6:2 6:2 privertė pasiduoti Rusijos tenisininkę Poliną Sidorovą, o dvikovą dėl trečiosios vietos su Viktorija Banaityte 7:5 6:3 laimėjo Aurėja Jurevičiūtė. Iš viso varžybose dalyvavo 49 jaunieji tenisininkai iš Lietuvos ir Rusijos.

Turnyro rezultatai:

MERGAITĖS U12

MERGAITĖS U12 (paguoda)

BERNIUKAI U12

BERNIUKAI U12 (paguoda)

12 m. ir jaunesnių atviros pirmenybės „Šiauliai Open“

Sausio 27-29 d. įvyks jaunučių 12 m. ir jaunesnių Šiaulių teniso mokyklos atviros pirmenybės „Šiauliai Open“. Turnyro nuostatai. Į turnyrą vyksta mūsų klubo vaikai - Ivan Dodonov, Povilas Stonkus, Nikita Viršilas, Artemij Solovjov, Julija Pucilo, Emilija Nevieraitė, Patricija Lapienytė. Linkime didelės sėkmės!
Dalyvių sąrašai:
MERGAITĖS
BERNIUKAI

Ventspilyje klubo auklėtiniai iškovojo 1 ir 3 vietas

Š. m. sausio 22 d. Ventspilyje (Latvijoje) įvyko 8 m. ir jaun. teniso turnyras. Turnyre dalyvavo mūsų klubo auklėtiniai - Dominykas Stonkus ir Anna Dodonova. Dominykas, kaip ir praeitą savaitę buvo stipriausias ir iškovojo 1 vietą, Anna Dodonova iškovojo 3 vietą. Malonu, kad mūsų vaikai turnyruose kovoja dėl prizinių vietų. Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir linkime didelės sėkmės ateityje.

Projekto "Vaikų tenisas" varžybos 7 m. ir jaun.

Sausio 28 d. Vilniaus SEB arenoje įvyks vaikų 7 m. ir jaunesnių „Raudonojo Aquarel“ mini teniso varžybos. Išankstinė registracija vyksta iki sausio 23 d. 12 val., paraiškos priimamos el. paštu info@tenisoakademija.lt . Turnyro nuostatai.

Dominykas Stonkus iškovojo 1 vietą Latvijoje

Š. m. sausio 14 d. Ielgavoje (Latvijoje) įvyko 8 m. ir jaun. teniso turnyras. Turnyre dalyvavo mūsų klubo tenisininkas Dominykas Stonkus ir 8 metų ir jaunesnių grupėje iškovojo 1 vietą. Visas klubas nuoširdžiai sveikina Dominyką!

LTS žaidėjo licencija

Žaidėjai dalyvaujantys 2012 metų Lietuvos teniso sąjungos reitinginiuose turnyruose privalo turėti LTS žaidėjo licenciją. Turnyro metu licencijų mokesčiai nepriimami, o sportininkai neturintys licencijos negalės dalyvauti turnyre. Mūsų klubas gali Jums padėti apmokėti už jūsų vaiko LTS licenciją. Prašome žemiau nurodytą sumą perduoti savo treneriui iki 2012 m. sausio 22 d. Vėliau tokių mokėjimų atlikti negalėsime.
Licencijų kainos:
sportininkams iki 9 metu – 20 Lt;
sportininkams iki 12 metu – 30 Lt;
sportininkams iki 18 metu – 50 Lt;
sportininkams virš 18 metu (suaugusiems) – 50 Lt.

Patvirtintas 2012 m. pirmojo pusmečio turnyrų kalendorius

U8, U9 vaikų teniso turnyrai Liepojoje (Latvijoje)

Š. m. gruodžio 18 d. Liepojoje (Latvijoje) įvykо U8, U9 vaikų teniso turnyrai. Turnyrai vyko arenoje „Olimpiskas zvaigznītes”. Turnyre dalyvavo mūsų klubo vaikai. Grupėje 8 m. ir jaun. dalyvavo Anna Dodonova (iškovojo 2 vietą), Dominykas Stonkus (iškovojo 3 vietą), Nikita Petrusenko (iškovojo 6 vietą). Grupėje 9 m. ir jaun. dalyvavo Igor Višnevskij (2 vieta) ir Nika Novikova (3 vieta). Nuoširdžiai sveikiname mūsų klubo vaikus ir linkime daug naujų pergalių! Ypatingai dėkojame mūsų treneriams! Nuotraukos  Rezultatai