7 metų ir jaunesnių Tennis Star turnyro rezultatai

2013 m. birželio 22 dieną Klaipėdoje įvyko Tennis Star atviros pirmenybės vaikams iki 7 metų. Mergaičių grupėje turnyro nugalėtoja tapo Rugilė Denisovaitė (Klaipėda, teniso klubas KOGAS), antrą vietą užėmė Lukrecija Statkevičiūtė (Klaipėda, teniso klubas KOGAS), trečią - Taisija Petrova (Vilnius, Tennis and More). Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Titas Tarutis, antrą vietą iškovojo Benediktas Trilikauskas (Klaipėda, Baltic Tennis Club), trečią - Jevgenij Pucilo (Klaipėda, Tennis Star). Taip pat su raudonais kamuoliais žaidė klubo Tennis Star grupė. Šitos grupės nugalėtoja tapo Anna Čekmariova, antrą vietą užėmė Marija Čekmariova ir trečią - Aleksej Petrakov. Sveikiname visus turnyro prizininkus ir linkimė sėkmės. Turnyro rezultatai Mergaitės U7 Berniukai U7. Turnyro nuotraukos.