9 metų ir jaunesnių Tennis Star turnyro rezultatai

2013 m. birželio 23 dieną įvyko Tennis Star atviros pirmenybės vaikams iki 9 metų. Berniukų grupėje turnyro nugalėtoju tapo Raševskis Vilius (Klaipėda, Vakarų tenisas-Klaipėdos teniso akademija), 2 vietą užėmė Konovalov Artiom (Klaipėda, Tennis Star), 3 vietą - Sadovskij Maksim (Klaipėda, Tennis Star). Mergaičių grupėje iki 9 metų stipriausia buvo Anna Dodonova (Klaipėda, Tennis Star), antrą vietą užėmė Rimkevičiūtė Ema (Šiauliai, Šiaulių teniso mokykla), trečią - Riabuchinaitė Marija, paguodą - Denisovaitė Rugilė (Klaipėda, teniso klubas KOGAS). Viso klubo vardu sveikiname Anną Dodonovą iškovojus 1 vietą ir kitus prizininkus! Turniro rezultatai: Berniukai U9 Mergaitės U9. Turnyro nuotraukos.