U9, U10 teniso turnyrai Klaipėdoje 2013-07-27/28

2013 m. liepos 27-28 dienomis Klaipėdoje įvyko 9 m. ir jaun., 10 m. ir jaun. teniso turnyrai.  Nuostatai. Dalyvių sąrašai. Grupėje iki 9 metų stipriausias buvo Tomas Žvinakis, 2 vieta atiteko Iljai Sereda, 3 užėmė Titas Tarutis, paguoda - Benediktas Trilikauskas. Mergaičių grupėje iki 10 metų kovojo tenisininkės ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Rusijos ir Latvijos. Turnyro nugalėtoja tapo Arina Timofejeva (Rusija, Kaliningradas), 2 vietą iškovojo Karolina Skabe (Latvija, Liepoja), 3 - Liepa Mockutė (Lietuva, Klaipėda), paguoda - Viktorija Galaguckaja (Klaipėda, Lietuva). Turnyro rezultatai: U9 grupė U10 mergaičių grupė.