Amber Yonex reitinginis vaikų turnyras U12, U14

2015 m. liepos 18 - 19 dienomis Vakarų tenisas Klaipėdoje organizavo vaikų ir jaunimo LR reitinginį teniso turnyrą iki 12 metų ir iki 14 metų. Berniukų grupėje U14 Nikita Fiodorov iškovojo 3 vietą, merginų grupėje iki 14 metų Tennis Star mergaitės galėjo paimti 3 pirmos vietos, tie-breke Patricija Lapienytė nusileido Patricijai Paukštytei ir užėmė 4 vietą, o finale susitiko Nika Novikova ir Valerija Kravčuk, Nika Novikova iškovojo 1 vietą, Valerija - 2.

Klubas Tennis Star gavo 3 taures ir reitingo taškus.

Kamilė Jonikaitė iškovojo 5 vietą, Viktorija Galaguckaja grupėje iki 12 metų užėmė ... vietą, Anna Dodonova - 6 vietą.

Sveikiname klubo prizininkus, nuoširdžiai dėkojame treneriams už jų darbą ir pasiektus rezultatus!