16 m. turnyro „Torlinos taurė" Kaune nugalėtojas Artiom Fiodorovas

Liepos 6-8 d. Kaune įvyko jaunių 12 m. ir 16 m. turnyras „Torlinos“ taurei laimėti. Grupėje iki 16 metų stipriausias buvo mūsų klubo auklėtinis Artiom Fiodorovas. Mergaičių grupėje iki 12 metų 3 vietą laimėjo Jekaterina Tichonceva, 6 vietą užėmė Julija Pucilo, 9 vietą - Nika Novikova. Berniukų grupėje iki 12 metų 5 vietą iškovojo Povilas Stonkus, Nikita Fiodorov liko 11/12, Timofej Tretjakov 13/14. Reitinginiai taškai suteikiami už 1-10 vietas. Sveikiname Artiomą Fiodorovą su pergale ir kitus klubo dalyvius su gerais rezultatais. Linkime sėkmės! Dėkojame treneriams! Rezultatai