"Oranžinio korto" turnyro Šiauliuose rezultatai

Spalio 16-17 dienomis Šiauliuose įvyko projekto "Vaikų tenisas" 9 m. ir jaunesnių vaikų "Oranžinio korto" turnyras.

Berniukų grupėje nugalėtoju tapo Valdas Kupčinskas. Sportininkas finale 4/1 5/3 įveikė Matą Bružą. Susitikime dėl trečios vietos Edvinas Grigaitis 4/0 4/0 nugalėjo Artemijų Solovjovą.

Mergaičių grupėje nenugalima buvo Iveta Daujotaitė. Sportininkė finale 4/0 5/3 įveikė Austėją Choržauskaitę. Trečią vietą užėmė Viktorija Banaitytė, mažajame finale 4/0 4/1 laimėjusi prieš Estelą Strockytę.

Berniukų grupėje buvo 12 žaidėjų. Artemij Solovjov užėmė 4 vietą. Mergaičių grupėje dalyvavo 18 žaidėjų, Nika Novikova užėmė 7, Julija Pucilo 8, Valerija Kravčuk 15 vietą. Mūsų klubo vaikai buvo šaunuoliai, kovojo ir norėjo laimėti :) Linkime naujų pergalių!