Vaikų teniso turnyrai Liepojoje

Š. m. rugsėjo 2 dieną Liepojoje (Latvijoje) įvyko 8 metų ir jaunesnių vaikų teniso turnyras. Mergaičių grupėje 2 vietą iškovojo Anna Dodonova (grupėje buvo 14 mergaičių). Berniukų grupėje 8 metų ir jaunesnių 5 vietą užėmė Ivan Oleinikov, 6 vietą Nikita Petrusenko, 7 vietą Dominikas Stonkus (grupėje buvo 15 dalyvių).
Rugsėjo 3 dieną įvyko 9 metų ir jaun. ir 10 metų ir jaun. vaikų teniso turnyrai. Mergaičių 9 metų ir jaun. grupėje 2 vietą iškovojo Nika Novikova, 5 vietą užėmė Valerija Kravčuk (grupėjė buvo 22 dalyvės). Berniukų 9 metų ir jaun. grupėje 4 vietą užėmė Igor Višnevskij (grupėjė buvo 11 dalyvių).
Mergaičių 10 metų ir jaun. grupėje Julija Pucilo ir Emilija Nevieraitė pateko į sunkius pogrupius ir joms nepavyko patekti į finalą. Berniukų 10 metų ir jaun. grupėje 4 vietą užėmė Nikita Fiodorov (grupėjė buvo 11 dalyvių). Artiomo Solovjovo pogrupėje taip pat buvo labai stiprių dalyvių ir nepavyko patekti į finalą. Varžybų rezultatų lentelės patalpinsime vėliau.
Nuoširdžiai dėkojame mūsų treneriams ir sveikiname turnyro nugalėtojus ir dalyvius. Nuotraukos