Tradicinis šeimų – porų turnyras 2013

2013 m. rugpjūčio 4 dieną mūsų klube įvyko tradicinis ir labai lauktas šeimų - porų turnyras. Buvo suformuotos 4 grupės. Turnyre dalyvavo 33 poros. Pirmoje (jauniausių žaidėjų) grupėje turnyro nugalėtojais tapo Konovalovų Artiomo ir Oksanos šeima, 2 vietą iškovojo Marta Juškevičiūtė ir Oleg Vinogradov, 3 vietą - Sadovskij Vadimo ir Maksimo šeima. Antroje jaunų žaidėjų ir jų šeimos narių grupėje turnyro nugalėtojais tapo Dodonovų Ivano ir Anos pora, antrą vietą iškovojo Sereda Jurij ir Ilja, 3 - Anastasija ir Tatjana Judina. Vidutinio lygio grupėje turnyro nugalėtojais tapo Mark ir Maksim Peregoncevai, antrą vietą laimėjo Maksim ir Denisas Jefišovai, 3 - Nika ir Irina Novikova. Stipriausioje grupėje lygių nebuvo Nikitos Petrusenko ir Vadim Pinko porai, jie iškovojo 1 vietą, antra vieta atiteko Nikitai ir Artiomui Fiodorovams, 3 - Margaritai ir Lianai Kapustinoms. Sveikiname turnyro prizininkus ir dėkojame visiem dalyviams už šiltą atmosferą, gerą nuotaiką ir nuostabią šventę. Lauksime Jūsų 2014 metais rugpjūčio mėn. Nuotraukos. Turnyro rezultatai  1 grupė 2 grupė 3 grupė 4 grupė