Šiaulių miesto jaunių 12 m. ir jaunesnių atviros teniso pirmenybės

Kovo 22-25 d. įvyko Šiaulių miesto jaunių 12 m. ir jaunesnių atviros teniso pirmenybės. Berniukų grupės nugalėtoju tapo Dovydas Giedraitis (Lietuvos teniso klubas). Sportininkas finale 6-3 6-4 įveikė Bernardą Sokolovą (TK „Forumas“). Trečią vietą iškovojo Ignas Čipkus (Lietuvos teniso klubas). Mergaičių grupės finale Deimantė Chailenko (TK „Bim Bam“) 6-2 6-3 įveikė Alisą Gaivoronskytę (Sostinės teniso klubas). Susitikime dėl trečios vietos kovojo Šiaulių teniso mokyklos auklėtinės Iveta Daujotaitė ir Vera Antonova. Rezultatu 6-2 6-2 pergalė atiteko Ivetai.
Tyrnyre dalyvavo 7 mūsų klubo auklėtiniai. Geriausiai pasirodė Povilas Stonkus, kuris iškovojo 7 vietą ir gaus reitingo taškus. Mergaičių grupėje geriausiai sužaidė Jekaterina Tichonceva, ji laimėjo 9 vietą. Sveikiname laimėtojus bei linkime sėkmės. Rezultatai: Berniukų lentelė Mergaičių lentelė Nuotraukos