Šiauliai Open 12 ir jaun. rezultatai

Savaitgalį Šiauliuose vykusio dvylikamečių teniso turnyro „Šiauliai Open” nugalėtojais tapo Kauno klubo „Forumas” tenisininkas Bernardas Sokolovas ir Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Vera Antonova. Berniukų varžybų finale B. Sokolovas 7:5 1:6 10:7 įveikė Igną Čipkų. Trečiąją vietą iškovojo Augustinas Karaliūnas, 6:4 7:5 nugalėjęs svečią iš Rusijos Ivaną Arhipovą. Mergaičių varžybose V. Antonova finale 6:2 6:2 privertė pasiduoti Rusijos tenisininkę Poliną Sidorovą, o dvikovą dėl trečiosios vietos su Viktorija Banaityte 7:5 6:3 laimėjo Aurėja Jurevičiūtė. Iš viso varžybose dalyvavo 49 jaunieji tenisininkai iš Lietuvos ir Rusijos.