Reitinginis U12 turnyras Šiauliuose 2013-03-22/24

2013 m. kovo 22-24 dienomis Šiauliuose vyko reitinginis U12 turnyras. Turnyre dalyvavo mūsų klubo sportininkai - Nikita Fiodorov, Nika Novikova, Julija Pucilo, Patricija Lapienytė, Valerija Kravčuk, Kamilė Jonikaitė. Geriausiai pasirodė Patricijos Lapienytės ir Nikos Novikovos pora - iškovojo 2 vietą dvejetų turnyre. Nuoširdžiai sveikiname! Vienetų turnyre berniukų grupėje Nikita Fiodorov užėmė 6 vietą ir gaus 32 reit. taškų. Mergaičių grupėje geriausiai pasirodė Julija Pucilo - iškovojo 8 vietą ir gaus 20 reit. taškų. Kitos mergaitės: Nika Novikova liko 13/16, Valerija Kravčuk iškovojo paguodą - 17 vietą, Patricija Lapienytė - užėmė 18 vietą. Kamilė Jonikaitė pralošė pirmame rate ir toliau atsisakė žaisti. Linkime visiems sėkmės!

Rezultatai Nuotraukos Video galerijoje

Berniukų vienetų turnyro nugalėtojai:

1 vieta – Edvinas Grigaitis (Šiaulių Teniso mokykla);

2 vieta – Aleksandras Urbanavičius (Vilniaus teniso akademija);

3 vieta – Matas Bružas (Šiaulių Teniso mokykla).

Berniukų dvejetų turnyro nugalėtojai:

1 vieta – Justas Trainauskas (TK „Tennis United LT“) ir Vilius Medvedevas (TK Kauno „Žalgirio stadionas“);

2 vieta – Edvinas Grigaitis ir Matas Bružas (Šiaulių Teniso mokykla);

3 vieta – Matas Vasiliauskas (TK „Asteroidas“) ir Ugnius Bičkauskis (Šiaulių Teniso mokykla).

Mergaičių vienetų turnyro nugalėtojos:

1 vieta – Iveta Daujotaitė (Šiaulių Teniso mokykla);

2 vieta – Anastasija Mironova (TK „Tennis Star“);

3 vieta – Viktorija Banaitytė (TK „G. Sabeckio teniso mokykla“).

Berniukų dvejetų turnyro nugalėtojos:

1 vieta – Saulė Stanevičiūtė („Lietuvos teniso klubas“) ir Viktorija Banaitytė (TK „G. Sabeckio teniso mokykla“);