LR reitinginis teniso turnyras jaunimui iki 14 metų ir iki 16 metų ir klubiečių 4 taurės

2016 m. gegužės 21 - 22 dienomis VšĮ „Tennis Star“ kartu su teniso klubu „Kogas“ ir rėmėjų UAB Brikers LT, UAB "Zeelandia", Baltoji varnelėodontologijos klinika Šypsokis pasauliui pagalba organizavo Lietuvos Respublikos reitinginį teniso turnyrą jaunimui iki 14 metų (mergaitėms) ir jaunimui iki 16 metų (merginoms ir vaikinams). Mergaičių grupėje iki 14 metų turnyro nugalėtoja tapo Otilija Norkutė (Šiauliai), antrą vietą iškovojo Meda Reimorytė (Vilnius), trečią vietą - Aistė Daugytė (Klaipėda). Merginų grupėje iki 16 metų turnyro nugalėtoja tapo Nika Novikova (Klaipėda), antrą vietą laimėjo Patricija Lapienytė (Klaipėda), trečią – Kamilė Jonikaitė (Klaipėda). Vaikinų grupėje iki 16 metų turnyro nugalėtojas tapo Simonas Aleksius (Vilnius), antrą vietą iškovojo Nikitą Fiodorov (Klaipėda), trečią vietą užėmė Emilis Jukna (Kaunas). Dėkojame turnyro rėmėjams ir sveikiname nugalėtojus ir prizininkus. Turnyro nuostatai ir rezultataiNuotraukos.